Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Slivka napisal:

 

Se pravi, da ostane samo še Pravilo močnejšega...

Slabo si prebral @Bini post.

Kdor prvi pride na STOP, prvi pelje. First come - first served.

In lepo če je križišče polno voziš en levo en gori en desno en doli in ponovno. Ko kje ni koga, se pač ostali trije menjavajo. Itd....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Običajno so Austrijci  take slike,da se vozijo po prehitevalnem pasu čeprav je vozni fraj, ko mu poblinkaš se umakne nato pa nazaj na prehitevalnega... 😳 ne vem v čem je tu fora... 🤔

  • Všeč 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo je pa glavni v Italiji, ko se nočejo premakniti na avtocesti s prehitevalnega pasu in jim vsi blendajo ? Slovenceljni in Hrvati. In te tablice so LJ ( Levaki Juriš) in ZG. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En je pa uzaljen, ker so bili omenjeni storasti soferji s KP tablicami 😇

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

En je pa uzaljen, ker so bili omenjeni storasti soferji s KP tablicami 😇

Pa dobro, kaj se ti vedno javljaš? Kaj si advokat Ljubljanskih srajc? 🤣🤣

Jaz sem samo zapisal, kakšni bumbarji so Slovenceljni, tako na naših in italijanskih  avtocestah, na žičnicah in v gondola. 

Da ne govorimo v riffuggiotih, kjer so ob 12.uri že ija-ija-ija - o. 🍻🍻

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes moja najdražja iz službe v Lj po Šlajmerjevi v smeri od Zavoda za transfuzijo proti Malenškovi, ta del je dvosmeren promet.

Pa pripelje nasproti po njenem pasu očitno dezorientiran gospod, se ustavi pred njo, izstopi, odpre vrata njenega avta in jo nadere: "baba blesova, v enosmerno voziš"

 

Bo treba mogoče upoštevat ivanov nasvet, da se je treba legalno oborožit. Pa ne zaradi izbeglic, bolj so grožnja domači kreteni. 

  • Začuden 1
  • Žalosten 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Danes moja najdražja iz službe v Lj po Šlajmerjevi v smeri od Zavoda za transfuzijo proti Malenškovi, ta del je dvosmeren promet.

Pa pripelje nasproti po njenem pasu očitno dezorientiran gospod, se ustavi pred njo, izstopi, odpre vrata njenega avta in jo nadere: "baba blesova, v enosmerno voziš"

 

Bo treba mogoče upoštevat ivanov nasvet, da se je treba legalno oborožit. Pa ne zaradi izbeglic, bolj so grožnja domači kreteni. 

 

Google maps kaže, da je enosmerna,

Street view kaže pa, da je dvosmerna 😀

 

Mogoče je gospod gledal google maps 😀

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospod ni gledal nič. Ker če bi imel odprte oči ko je zapeljal na Šlajmerjevo, bi videl tole:

 

Šlajmerjevar.jpg

pred 44 minutami je Shrek napisal:

In kaj je najdražja odgovorila? 

Razložila mu je, naj si ogleda znake.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bila edina, ki je vozila v "napačno" smer. Takrat gredo vsi s šihta in je v tisto smer kolona. Zanimivo, da si gospod bedak ni izbral koga drugega, recimo kašnega moškega proti 2metrom in 100kilami. Je raje ozmerjal 43kilsko žensko.   

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Mraušk Mčk napisal:

Danes moja najdražja iz službe v Lj po Šlajmerjevi v smeri od Zavoda za transfuzijo proti Malenškovi, ta del je dvosmeren promet.

Pa pripelje nasproti po njenem pasu očitno dezorientiran gospod, se ustavi pred njo, izstopi, odpre vrata njenega avta in jo nadere: "baba blesova, v enosmerno voziš"

 

Bo treba mogoče upoštevat ivanov nasvet, da se je treba legalno oborožit. Pa ne zaradi izbeglic, bolj so grožnja domači kreteni. 

Za to imam pa auto lock med vožnjo.

Si pripasan, nič ne moreš, tud če te tresne....

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Mraušk Mčk napisal:

Zanimivo, da si gospod bedak ni izbral koga drugega, recimo kašnega moškega proti 2metrom in 100kilami.

 

Verjem, da to ni ovira, ker kreteni, ko so na varnem v svoji kovinski kletki so zmožni vsega. Pred parimi leti sem bil na biciklu v Rožni dolini v Lj in se vozim v nasprotno smer po enosmerni, ki ima na začetku tablo, da je to enosmerna ampak z dopolnilno tablo, da je vožnja dovoljena kolesarjem. V glavnem s prečne ulice nek neprilagojenec, s kako tipično stereotipnim tipom avta (raje ne napišem katerim, ker skoraj zgleda, da pretiravam), zapelje v to enosmerno in ko me zagleda vzame ovinek tako na široko, da me skoraj stisne ob parkirana vozila.

 

Nato me skozi odprto okno še ozmerja z idiotom in kretenom in ne vem kaj še vse je ven izletelo. Vem, da sem uspel samo še rečt "jebi se" pa kreten ustavi in stopi iz avta, jaz pa tudi z bicikla dol. Pol so sledile tiste balkansko čefurske fore, kjer je samo še korak do tega, da bo treba koga opalit. Sem pač požrl tist ego pa potlačil adrenalin in mu rekel, "da naj se pomiri in gre najprej pogledat na znak na začetku ulice in da bom počakal, da pride nazaj". Očitno ga je to toliko presenetilo, da je nekaj zajecljal, da nima časa se zdaj zajebavat z neumnimi kolesarji in se je usedel v avto ni odpeljal. :nevem:

  • Všeč 3
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.