Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Kaj naj re?em pasje obna?anje povzro?itelja....ne duha ne sluha o klicu in kakem opravi?ilu ter pra?anju kako si? To me je sedaj po enem mesecu prisililo v civilno to?bo .... In ja dobil bo priporo?eno pismo....

Jaz ?e vedno v strahu kadar sedem za volan, kje bom zavil s ceste k bo ker prletu nasprot.Drga? pa z bole?inami in delno gibljivostjo desne rame....bolni?ka poteka... Pred subarujem je micka evo 9

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj naj re?em pasje obna?anje povzro?itelja....ne duha ne sluha o klicu in kakem opravi?ilu ter pra?anju kako si? To me je sedaj po enem mesecu prisililo v civilno to?bo .... In ja dobil bo priporo?eno pismo....

Jaz ?e vedno v strahu kadar sedem za volan, kje bom zavil s ceste k bo ker prletu nasprot.Drga? pa z bole?inami in delno gibljivostjo desne rame....bolni?ka poteka... Pred subarujem je micka evo 9

In pravilno da gre? v to?bo.... Tudi jaz bi ?el. Sicer pa, vem da je to bolj slaba tola?ba,ampak ?e dobro , da ni (?e) huje...

 

Upam da se bo? hitro porihtal in da ne bo kak?nih dolgotrajnej?ih posledic.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To gre tak al tak vendar pokrivajo samo doloceno vejo s katere oni povrnejo. Ostalo je os.zamera.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem pa na Rebrnicah skoraj povzro?il nesre?o:

 

se pripeljem iz Gori?kega konca, se pravi od Postojne proti Ljubljani in na Rebrnicah na lepem ni bilo ve? nobenega zastoja, zo?anega pasu, ?ikan, po?asne kolone, gradbi??a,... Sem bil tako zgubljen, da bi kmalu nesre?o povzro?il.

 

Upam, da bodo kmalu spret tam vzpostavili normalno stanje, pripeljali stroje, postavili ograje in ?ikane, zo?ane pasove, kolone, gradbi??e, skratka, normalne pogoje...

 

:zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha ha....si pa pojava. Jah ?lovek se privadi vsakodnevnih zastojev, in ko jih ni ve? si kar na 1x 20min prej doma....uffff vi?ek ?asa le kaj bi z njim ha ha ha

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem pa na Rebrnicah skoraj povzro?il nesre?o:

 

se pripeljem iz Gori?kega konca, se pravi od Postojne proti Ljubljani in na Rebrnicah na lepem ni bilo ve? nobenega zastoja, zo?anega pasu, ?ikan, po?asne kolone, gradbi??a,... Sem bil tako zgubljen, da bi kmalu nesre?o povzro?il.

 

Upam, da bodo kmalu spret tam vzpostavili normalno stanje, pripeljali stroje, postavili ograje in ?ikane, zo?ane pasove, kolone, gradbi??e, skratka, normalne pogoje...

 

:zvizga:

 

Na rebrnicah so zastoje odstranili ali na ravbarkomandi? (za ravbarkomando vem, za rebrnice pa ne :D)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vprasanje; na regionalni cesti je bila danes policijska patrulja , ki je merila hitrost.

 

Policijsko octavio (torej ne provida) so imeli postavljeno na bus postajaliscu obrnjeno v kontra smer voznje. Voznik je z laserjem meril proti meni, zraven njega je sedel sopotnik...

 

Predvidevam, da zadeva nikakor ne more slikati in bi me (vkolikor bi imeli namen) ustavili na licu mesta?

 

Sprasujem zato, ker takega nacina merjenja ?e nisem videl. Ali so bili postavljeni izven vozila, ali je bil stacionarni radar, ali so bili postavljeni v smeri voznje (da so potem lazje sledili prekrskarju), ali pa so imeli cez par 100metrov ?e eno patruljo , ki je ustavila pekrskarja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vprasanje; na regionalni cesti je bila danes policijska patrulja , ki je merila hitrost.

 

Policijsko octavio (torej ne provida) so imeli postavljeno na bus postajaliscu obrnjeno v kontra smer voznje. Voznik je z laserjem meril proti meni, zraven njega je sedel sopotnik...

 

Predvidevam, da zadeva nikakor ne more slikati in bi me (vkolikor bi imeli namen) ustavili na licu mesta?

 

Sprasujem zato, ker takega nacina merjenja ?e nisem videl. Ali so bili postavljeni izven vozila, ali je bil stacionarni radar, ali so bili postavljeni v smeri voznje (da so potem lazje sledili prekrskarju), ali pa so imeli cez par 100metrov ?e eno patruljo , ki je ustavila pekrskarja...

Lani konec leta so mene ustavili tako, da so me iz avta izmerili v zadek avtomobila (do takrat nisem vedel, da je to mo?no/izvedljivo z obstoje?o opremo). V glavnem, po tem sta se gospodi?ni lepo z lu?kami pripeljali za mano in mi seveda spisali kazen.

Jaz mislim, da ?e bi, bi te ustavili na licu mesta.

 

Mogo?e so samo umerjali napravo  :zvizga:

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.