Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Mislim...  :whatever:  Res je bilo ?e dosti parkirnih mest praznih, ampak takole parkirati pa res ne izgleda. Ne vem kdo je, vem pa, da Mazda?em dela sramoto.  :(

attachicon.gif59607887_2447704848845052_3152265116318171136_n.jpg

 

Take slike so brezveze ker ni bil nih?e tam,da bi slikal ko je bil parking poln in so vsi ostali na pol narobe parkirali on pa ga je parkiral na eno prosto mesto med vsemi. Ko pa drugi odpeljejo,pa tvoj avto ostane na butastem mestu! To se je tudi meni parkrat ?e naredilo,tako da ni nujno da tako slabo parkira tale M6. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Take slike so brezveze ker ni bil nih?e tam,da bi slikal ko je bil parking poln in so vsi ostali na pol narobe parkirali on pa ga je parkiral na eno prosto mesto med vsemi. Ko pa drugi odpeljejo,pa tvoj avto ostane na butastem mestu! To se je tudi meni parkrat ?e naredilo,tako da ni nujno da tako slabo parkira tale M6. Lp

 

:hohoho:  :hohoho:  Ko kdo slika kakega BMWja ga nih?e ne zagovarja s takimi izgovori.  :hohoho:  Kaj pa, ?e napi?em, da poznam parkiri??e in vrm, da je bilo skoraj prazno, ko je osebek pri?el in parkiral? 

Drugo je, ko se to zgodi pozimi, ko ni vidnih ?rt. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ista ulica, kot zadeva na 56 strani te teme... sem pa preveril in ?al nisem na?el nobene svoje napake, celo hitrost je bila ?isto na omejitvi, mogo?e edino brisalec ni pred kamero dovolj pobrisal stekla, tako da si celo upam re?i, da ni bila moja krivda.

 

 

?tudentkam in ?tudentom se mudi na faks, tako da imajo verjetno zato prednost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ista ulica, kot zadeva na 56 strani te teme... sem pa preveril in ?al nisem na?el nobene svoje napake, celo hitrost je bila ?isto na omejitvi, mogo?e edino brisalec ni pred kamero dovolj pobrisal stekla, tako da si celo upam re?i, da ni bila moja krivda.

 

 

?tudentkam in ?tudentom se mudi na faks, tako da imajo verjetno zato prednost.

Sem vedel,da bi moral iti ?tudirat; ?e imajo ze tekom ?tudija audije (sicer ogabnega suv-a,ammpak jebiga), jim res ni? ne manjka :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, pa ti fila? statistiko z neprilagojeno hitrostjo.....prilagodi se situacijam. ?e zadnji? pri Monsu si Italijane ogro?al z divjanjem...

 

Socer pa je tole del vsakodneva, pa? ulice so prezasedene, enostavno pa? spusti? gas in zadeva mine, nima? kaj, moj jutranji primer, 3x, ?al ravno pri Toyoti preklopi na nov posnetek.

 

https://youtu.be/K3wHkfHCkeA

 

P.S. To je predura za prvega, ?akaj da gremo z drugim ob 08:00 ko je gu?va...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, pa ti fila? statistiko z neprilagojeno hitrostjo.....prilagodi se situacijam. ?e zadnji? pri Monsu si Italijane ogro?al z divjanjem...

 

Socer pa je tole del vsakodneva, pa? ulice so prezasedene, enostavno pa? spusti? gas in zadeva mine, nima? kaj, moj jutranji primer, 3x, ?al ravno pri Toyoti preklopi na nov posnetek.

 

 

P.S. To je predura za prvega, ?akaj da gremo z drugim ob 08:00 ko je gu?va...

No,jures... Nekaj je ?e so ulice prezasedene (beri: ?e folk parkira na plo?niku pa ?e malo na cesti-kot ta ds3),drugo je pa da folk obvozi tako oviro na na?in,da mora nekdo, ki nima ni? pri tem skoraj ustaviti svoj avto.

 

Pa? Audi bi moral po?akati,da pride Boss mimo. Tako tudi zakon jasno pravi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,jures... Nekaj je ?e so ulice prezasedene (beri: ?e folk parkira na plo?niku pa ?e malo na cesti-kot ta ds3),drugo je pa da folk obvozi tako oviro na na?in,da mora nekdo, ki nima ni? pri tem skoraj ustaviti svoj avto.

 

Pa? Audi bi moral po?akati,da pride Boss mimo. Tako tudi zakon jasno pravi.

Boss to?no ve kaj sem mislil  :prstgor:

 

By the way parkiranje na cesti druga?e ni prepovedano (?e ni znaka)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, pa ti fila? statistiko z neprilagojeno hitrostjo.....prilagodi se situacijam. ?e zadnji? pri Monsu si Italijane ogro?al z divjanjem...

 

Socer pa je tole del vsakodneva, pa? ulice so prezasedene, enostavno pa? spusti? gas in zadeva mine, nima? kaj, moj jutranji primer, 3x, ?al ravno pri Toyoti preklopi na nov posnetek.

 

 

P.S. To je predura za prvega, ?akaj da gremo z drugim ob 08:00 ko je gu?va...

To je druga?e,pac ozka cesta in tu pride do izraza kultura in defenzivna vo?nja. Logi?no , da si se ti odmaknil kamionu, ki je konec koncev ?isto umirjeno pripeljal.

On bi se pa? precej te?je in tudi vsako njegovo manevriranje je bistveno bolj nevarno od manevriranja z avtom...

 

 

Edino tista Fiesta je bila res precej korajzna (sploh ker ne vem , ?e bi imelo vozilo,ki bi lahko pri?lo iz njene desne prednost pred njo-iz posnetka se ne vidi a tam velja pravilo desnega?).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je druga?e,pac ozka cesta in tu pride do izraza kultura in defenzivna vo?nja. Logi?no , da si se ti odmaknil kamionu, ki je konec koncev ?isto umirjeno pripeljal.

On bi se pa? precej te?je in tudi vsako njegovo manevriranje je bistveno bolj nevarno od manevriranja z avtom...

 

 

Edino tista Fiesta je bila res precej korajzna (sploh ker ne vem , ?e bi imelo vozilo,ki bi lahko pri?lo iz njene desne prednost pred njo-iz posnetka se ne vidi a tam velja pravilo desnega?).

Tu je samo ena cesta, ostalo so dovozi. Pa ni treba zdaj analizirat vsega, jaz verjamem da bo Boss takoj razumel kaj sem mu napisal.

Petek je po moje rabi? kolo, naporen teden? :):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu je samo ena cesta, ostalo so dovozi. Pa ni treba zdaj analizirat vsega, jaz verjamem da bo Boss takoj razumel kaj sem mu napisal.

Petek je po moje rabi? kolo, naporen teden? :):)

Haha,ne bom odgovoril na zadnje vpra?anje; poglej mojo objavo v "pohvalite se". :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vedel,da bi moral iti ?tudirat; ?e imajo ze tekom ?tudija audije (sicer ogabnega suv-a,ammpak jebiga), jim res ni? ne manjka :)

 

Ko bi ti vedel s kak?nimi avti se nekateri ?tudentje vozijo na faks...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

No pa ?e malo prometnih dogajanj prej?njega ?etrtka, ko se "geriatricksi" spravijo na upokojenske popuste pri najbolj?em sosedu. Pa tolkrat sem si rekel, v ?etrtek ne hodi v ?tacuno, ampak pa? je bilo nujno in potem takole:

 

- vklapljanje na AC, malo ?ez ?rto, bohnedej pospe?it ?ez 45km/h, ker je nevarno. Se nekje enkrat spomnit na blinker in ko zmanjka pospe?evalnega pasu pa? butne? levo in upa?, da te drugi re?ijo - ko sem peljal mimo je notri sedela priletna teta, ki je bila po moje bli?je 90 kot pa 80 let.

- drugi stric pa? ne bi po?akal, ?eprav se njegov skuter ne pelje ve? kot 20km/h. Najprej izsili prednost, potem ga pa pa? ?aka?, ker se ga ne da prehitet zaradi nasprotnega prometa.

- ah je, moj ?migavec na desno pa? ni ovira, da zapelje? v kro?i??e. Jebe? pravila, ?e pa se penzionistu mudi domov na ?upco.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa ?e malo prometnih dogajanj prej?njega ?etrtka, ko se "geriatricksi" spravijo na upokojenske popuste pri najbolj?em sosedu. Pa tolkrat sem si rekel, v ?etrtek ne hodi v ?tacuno, ampak pa? je bilo nujno in potem takole:

 

- vklapljanje na AC, malo ?ez ?rto, bohnedej pospe?it ?ez 45km/h, ker je nevarno. Se nekje enkrat spomnit na blinker in ko zmanjka pospe?evalnega pasu pa? butne? levo in upa?, da te drugi re?ijo - ko sem peljal mimo je notri sedela priletna teta, ki je bila po moje bli?je 90 kot pa 80 let.

- drugi stric pa? ne bi po?akal, ?eprav se njegov skuter ne pelje ve? kot 20km/h. Najprej izsili prednost, potem ga pa pa? ?aka?, ker se ga ne da prehitet zaradi nasprotnega prometa.

- ah je, moj ?migavec na desno pa? ni ovira, da zapelje? v kro?i??e. Jebe? pravila, ?e pa se penzionistu mudi domov na ?upco.

 

Predvidevam , da je tisti "skuter" tako ali tako zgolj kolo s pomo?nim motorjem in bi se kot tak, tako ali tako moral voziti po kolesarski stezi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A 45km/h vklju?evanje na AC je zate normalno??????? Takim je takoj za izpite pobrat. Kaj bi bilo, ?e bi un z Oplom prpeljal dovoljenih 130km/h in ne bi bilo placa za tri v?tric?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto kar je seat naredil dela zelo veliko ljudi ko grem zjutraj v sluzbo. Edino pohvalno da se pelje po pospesevalbem pasu dokler je, normalno ljudje takoj zapeljejo na vozni pas.

Saj se hecas, ne? Tip je ze takoj hotel zapeljati na vozni pas in se je ze v startu peljal po crti. In tam dejansko ni veliko manjkalo, da bi po?ilo, ko so bili vstric z crno Insignio in belim Transitom.

 

In ni se peljal do konca pospesevalnega, ?e manj pa se je peljal s primerno hitrostjo.

 

Takim je pac treba pobrati izpit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.