Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

When god is on your side...

 

https://m.youtube.com/watch?v=7CcbVRUxB5A

Sodelavec je imel v avtu (pravzaprav v Multipli) ?eno in 3majhne troj?ke (otroke), ko je na Brnikih (to je tam kjer ob gradnji novih cest ne znajo prav posekat gozda) na njegov avto (pravzaprav Multiplo) padla pol metrska smreka (pol metra debeline, ne vi?ine). Padla je med vo?njo 2 cm pred prednjo ?ipo, tako da so bili vsi samo malenkost pobu?kani. Ni govoril o bogu, samo o sre?i. ?e bi imel samo eno malenkost hitrej?i avto pa verjetno da bi bog pri?el na svoj ra?un.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So pa bili recimo v Lj, ko so drevesa odstranjevali ob Celov?ki pa ?e kje in to vse zaradi pove?evanja varnosti. Sej ?e bi malce ve? se poglobil v zadevo bi tudi tebi Gretka in podobni ?li oreng na organ.


Back to topic

 

Idiotsko vklju?evanje s 70km/h tik pred kamionom je recept za tragedijo, ampak tokrat se je sre?no iz?lo. Malo kasneje naslednji probava, ?e se da pri 70km/h vklju?it na AC in spet drugi re?ujejo. Pol tretji se vklju?uje brez lu?i, da vidi ali bo ?lo. V glavnem, o?itno dan, ko je odpihnilo ?e tisto nekoliko IQ-ja, ki ga ljudje premorejo.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Posledice vcerajsnjega mocnega vetra ... cel kup podrtih klemfixov ... krizisce pri Qlandiji, ki je drugace zaprto, je sedaj "odprto", ker so vsi klemfixi pospravljeni ob robu ceste :D ...

 

 

 

Se vceraj je to krizisce izgledalo takole:

Downloads_23EBF094.png

 

Danes pa takole lepo "pospravljeni" klemfixi :)

Downloads_23EBEFE4.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Redkokdaj ornk cviknem, par dni nazaj pa sem....

 

Se peljeva s kolegom , vsak s svojo specialko, po litijski v sostru...

 

Max 27kmh, son?no, sredi dneva , na razdalji 5m en za drugim (on za mano).

 

Iz desne ?aka rde? Hyundai , da zavije na svojo levo na prednostno cesto (po kateri sem se jaz peljal). V ogledalu vidim, da za mano ni avtov, nasproti pa ?e 2...

 

Alarm ?t1,da Me bo ignorirala in Me izsilila, ko ne bo avtov...

 

I??em o?esni kontakt.... Gleda v svojo desno.... Pogleda proti meni v trenutku , ko sem bil zakrit z njenim "a stebri?kov" (?e jaz ne vidim njenega obraza, pa? tudi ona mene ne vidi).... Ker je bilo prepozno za zaviranje , zavijem levo proti locilni ?rti, gledam v smer re?itve...

 

Levo zavijem tudi zato, da se ji poka?em v vidnem polju... Mah,kaki.... Zakaj bi pa kdo gledal ....

 

Mislim ,da je manjkalo manj kot pol metra da mi zapne desno koleno....

 

Kolega jo je zgre?il na zadnji strani avta...

 

 

Lu? sredi dneva+?ivo pisan dres+rumena ?elada+lep son?en dan... Nekaterim NI? ne pomaga... A niso v?asih delili letake, kjer so pokazali, da se motorist skrije za svin?nik? In verjetno so tudi gospo kdaj u?ili (in ne nau?ili), da se pogleda ve? kot 1x...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Nejc: a ni blo zmer pri zavijanju levo: levo-desno-levo? :)

 

@Boss: pol pa pipika? onim brez lu?i, pa te bulijo ... ka je to spet en mazda? zme?an .... been there done that :D Ampak resno a ma kdo idejo, kak nazorno pokazat tem ljudem, da jim falijo lu?i? Js sm okno spu??al pa jim hotu povedat, pa so se raj stran obrnali pa me ignorirali ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Nejc: a ni blo zmer pri zavijanju levo: levo-desno-levo? :)

 

@Boss: pol pa pipika? onim brez lu?i, pa te bulijo ... ka je to spet en mazda? zme?an .... been there done that :D Ampak resno a ma kdo idejo, kak nazorno pokazat tem ljudem, da jim falijo lu?i? Js sm okno spu??al pa jim hotu povedat, pa so se raj stran obrnali pa me ignorirali ...

Ja,saj je pogledala levo-desno-levo. Ampak je pogledala tako, da mene (ki sem prihajal iz njene leve) ni opazila. Torej ni pogledala dovolj dobro.

 

Kar se ti?e lu?i; jaz poblendam. ?e se na AC nekdo pelje sredi no?i brez lu?i,poklicem 113.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja stebri?ki so zadnje ?ase zaebana stvar v avtu, zelo hitro se zgodi kaj podobnega, meni se je to pripetilo na kro?nem, kjer mam dejansko blokiran ceu pogled na priklop na levi strani (?e je kro?no ustrezne velikosti), ampak sem ?e vseeno na koncu ustrezno odreagiral, preden sm vstopu v kro?nega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@boss, na avtocesti sem ze vse probal, da mu poblendam, pa pol oni samo mahajo zivcno nazaj, isto ce mu potrobim malo ko grem. Sem probal tudi ze da ko ga prehitim mu vklopim vse 4 da dvakrat utripne, pa tudi ne dojamejo. Mogoce ima Nejc prav, edino z 113 bi dojeli. 

Za genije pri vkljucevanju pa jest kar nogo na bremzo prpravm, ker slej al prej nekomu ne bo zneslo pa imam obcutek da bo treba fejst bremzat pol

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@boss, na avtocesti sem ze vse probal, da mu poblendam, pa pol oni samo mahajo zivcno nazaj, isto ce mu potrobim malo ko grem. Sem probal tudi ze da ko ga prehitim mu vklopim vse 4 da dvakrat utripne, pa tudi ne dojamejo. Mogoce ima Nejc prav, edino z 113 bi dojeli.

Za genije pri vkljucevanju pa jest kar nogo na bremzo prpravm, ker slej al prej nekomu ne bo zneslo pa imam obcutek da bo treba fejst bremzat pol

Ja,jaz poblendam. ?e se vozim za njemu mu 2x poblendam. Sem tudi ?e na semaforju mu kazal naj spusti ?ipo, da mu povem za lu?i, pa ve?ina nemo zre predse. Na AC kjer dejansko taki predstavljajo neposredno nevarnost, se mi zdi pa edino pravilno poklicati policijo. Ali pa ?e mu krijes hrbet do doma.... ?e se da komu, oziroma ?e se zdi komu klic na 113 jebanje v glavo...

 

Stebri?ki... Jebiga, so kakr?ni so in karakteristik vozil se mora v prvi vrsti zavedati voznik tega vozila...

 

Vsi ostali pa pa? imeti v mislih, da smo zlahka spregledani.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@boss, na avtocesti sem ze vse probal, da mu poblendam, pa pol oni samo mahajo zivcno nazaj, isto ce mu potrobim malo ko grem. Sem probal tudi ze da ko ga prehitim mu vklopim vse 4 da dvakrat utripne, pa tudi ne dojamejo. Mogoce ima Nejc prav, edino z 113 bi dojeli. 

 

Teden nazaj je bila situacija. Dva avta pred nami je nekdo vztrajno ignoriral opozorila o izklopljenih lu?eh - bil je ?e mrak. Za njim je vozil avto, katerega voznik se je zaprmejdu? odlo?il, da bo tistega pred seboj nau?il uporabe lu?i - blendal je, piskal je, pri?igal vse 4?migavce in vozil cikcak nekaj centimetrov tik za unim butlom spredaj. In to je vztrajno po?el kar nekaj kilometrov. Potem je v kri?i??u njegov sopotnik izstopil, se sprehodil do avta pred seboj, potrkal na vrata in vozniku povedal da ima ugasnjene lu?i. Jaz priznam da si kaj takega nebi upal, ker nikoli ne ve? kak?na budala sedi v avtu pred teboj.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem obupal karkoli koga opozorit. Ker ce clovek ne opazi da nima luci, pol mu nekaj manjka. Vecinoma te zadeve jest itak vidim na avtocesti, in teli ljudje vozijo brez luci in 80. Kar mi je zanimivo, je da ne dojamejo da nimajo luci

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So pa bili recimo v Lj, ko so drevesa odstranjevali ob Celov?ki pa ?e kje in to vse zaradi pove?evanja varnosti. Sej ?e bi malce ve? se poglobil v zadevo bi tudi tebi Gretka in podobni ?li oreng na organ.

Back to topic

 

Idiotsko vklju?evanje s 70km/h tik pred kamionom je recept za tragedijo, ampak tokrat se je sre?no iz?lo. Malo kasneje naslednji probava, ?e se da pri 70km/h vklju?it na AC in spet drugi re?ujejo. Pol tretji se vklju?uje brez lu?i, da vidi ali bo ?lo. V glavnem, o?itno dan, ko je odpihnilo ?e tisto nekoliko IQ-ja, ki ga ljudje premorejo.

 

No...?udno, da ni tovornjakar kriv in prehitro peljal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No...?udno, da ni tovornjakar kriv in prehitro peljal...

Ne ne, tukaj pa kamionarju ves poklon, ker je bil dovolj previden, da omejenca ni lepo zgazil, ?eprav, ?e sem ?isto po?ten v tistem trenutku ne bi kaj dosti bil pretresen, ?e bi ga lepo poradiral s ceste.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takih "padalcev", ki ne znajo vozit v "turbo kroziscih" je kar precej ... Jim ne kapne, da ni treba tako na ostro zaviti ampak, da samo nadaljujejo tako, kot jih vodijo pasovi ... 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.