Jump to content

Prigode v prometu

Recommended Posts

pred 6 urami je Boss napisal:

Glej glej glej, kdo bi si mislil... policaji so zase izumili nov termin in se zdaj prevračajo pri nizki hitrosti. Zanimiv termin, ker vsi ostali, ki bi naredili kaj takega bi fasali oznako prevelika ali pa neprilagojena hitrost in seveda konkretno kazen.

5c3f9e7f8aea980626e0_62577739.jpg?v=8271
WWW.24UR.COM

V soboto je bilo v nesreči udeleženo policijsko vozilo, ki je bilo na nujni vožnji. Kot so nam pojasnili na PU Kranj, je bilo kot eno od več patrulj...

Pač sem študirala fiziko in mi je zadeva pač malo jasna, kako se je pač pri nizki hitrosti lahko prevrnil.

Ni mi pa jasno, kako je pač na NUJNI VOŽNJI vozil z NIZKO HITROSTJO? Pač ne razumem... :nevem:

• Haha 2

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

• Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ja ne no, oprosti to pa ne matemati?no ne fizikalno ni res....   Ne gledat od ene to?ke ampak celotno dogajanje od za?etka, ko se postavi? v kolono in z vsakim motoristom, ki prehiti dolo?en avto bo t

Nejc ti imas resne probleme....kaj pa osnova bontona na cesti da mocnejai pazi na ranljive? Pijane ali pa trezne....  Se prav ce bo otrok skocil s plocnika na cesto ga bos mirno nabil, ker tam nima ka

Z "e-WCjem" čez prehod za pešce ... 😂        

Posted Images

Pred eno uro je Boss napisal:

Sej to razumejo samo policaji... :nevem:

Ali pač ne razumejo.... 🤭

• Haha 1
pred 2 urama je mamica napisal:

Pač sem študirala fiziko in mi je zadeva pač malo jasna, kako se je pač pri nizki hitrosti lahko prevrnil.

Ni mi pa jasno, kako je pač na NUJNI VOŽNJI vozil z NIZKO HITROSTJO? Pač ne razumem... :nevem:

Samo študirala ali tudi doštudirala fiziko? 😁

Edited by Janez007
  • Haha 1

Pač doštudirala in diplomirala. Kljub diplomi iz fizike pa pač ne razumem, kako je pač na nujni vožnji vozil z nizko hitrostjo?

• Like 1

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

pred 7 minutami je mamica napisal:

Pač doštudirala in diplomirala. Kljub diplomi iz fizike pa pač ne razumem, kako je pač na nujni vožnji vozil z nizko hitrostjo?

Pridna 👍 Potem ti je tudi mafija znana 😁

Sin se ravno uči za ustne izpite 3. letnika. 📚

Edited by Janez007

A še vedno pač računajo cestne zastoje?

Kdo jih pa pač zdaj uči? Mene je učil še pač Alojz Kodre, ampak je zdaj pač najbrž že upokojen.

Ne bi ga pač rada strašila, ampak v 3. letniku je pač MAFIJA 2. To je še pač enostavno, naslednje leto pa pač pride malo zahtevnejše...

• Haha 1

In to lahko poveste pač kakšnemu fiziku, normalnim ljudem ni treba...

Nekje sem nekaj zasledil o Čeških prikolicah ali nekaj takega, tule je ena sveža pravkar prispela na našo obalo! Mogoče paše na kakšno Mazdo, ki nima dovolj prostora... 😁

Ups, še sliko prilepim😆

IMG_20210623_190359~2.jpg

Edited by Bini
  • Haha 1

Na rdeče karavane sploh...v avtu pa instrumenti za češko publiko....

• Haha 1
dne 22. 6. 2021 ob 14:42 je Janez007 napisal:

Pridna 👍 Potem ti je tudi mafija znana 😁

Sin se ravno uči za ustne izpite 3. letnika. 📚

Haha, tudi meni je. Sem mojo vedno čakal v maju al kako se že imenuje tisti kafič tam čez cesto, ko je še študirala. Sicer je na matematiki🙂

O tej mafiji in profesorju Kodretu je pač tudi ena stara pesem:

• 4 weeks later...

Z "e-WCjem" čez prehod za pešce ... 😂

Notification_Center.thumb.png.05fff081fcc1f070577bb1ae582edd38.png

• Haha 5
  • Confused 1

lp

Thomas

mazda CX-5 G194 AWD AT Revolution Top - 916281.png
moje_mazde.jpg