Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Včeraj sva bila z ženo v Veroni (arena) na koncertu moje dobre glasbene  kolegice Elise (iz Monfalcona). Trenutno je med najbolj izkanimi italijanskimi glasbenicami. V svojem dveurmem koncertu je pokazala, zakaj je med najboljšimi ženskimi vokali v Evropi. 

Zvok kot vedno vrhunski v Italiji. Znano je, da tudi bandi za turneje po Evropi največkrat najamejo prav italijanska pevska ozvočenja, skupaj z tehniki, roudiji in režiserji koncertov. 

Bil je akustično-godalni koncert, atmosfera vrhunska... 👍

Je bil pa prav užitek voziti po njihovih avtocestah, kjer ni bilo ne za tja, ne za nazaj niti enega samega samcatega zastoja. Tempomat na 135 in greš. 

Ko pomislim na jajcanje po naših avtocestah... 🤔IMG_20230603_184712.jpgIMG_20230603_202216.jpg

IMG_20230603_212100.jpg

IMG_20230603_212109.jpgIMG_20230603_221433.jpg

IMG_20230603_212213.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Alex napisal:

Včeraj sva bila z ženo v Veroni (arena) na koncertu moje dobre glasbene  kolegice Elise (iz Monfalcona). Trenutno je med najbolj izkanimi italijanskimi glasbenicami. V svojem dveurmem koncertu je pokazala, zakaj je med najboljšimi ženskimi vokali v Evropi. 

Zvok kot vedno vrhunski v Italiji. Znano je, da tudi bandi za turneje po Evropi največkrat najamejo prav italijanska pevska ozvočenja, skupaj z tehniki, roudiji in režiserji koncertov. 

Bil je akustično-godalni koncert, atmosfera vrhunska... 👍

Je bil pa prav užitek voziti po njihovih avtocestah, kjer ni bilo ne za tja, ne za nazaj niti enega samega samcatega zastoja. Tempomat na 135 in greš. 

Ko pomislim na jajcanje po naših avtocestah... 🤔IMG_20230603_184712.jpgIMG_20230603_202216.jpg

IMG_20230603_212100.jpg

IMG_20230603_212109.jpgIMG_20230603_221433.jpg

IMG_20230603_212213.jpg

Super ....lep koncert 😉😁sta uživala 😉😉😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Proti njenemu vokalu je pa tudi Celine Dion "prekratka", vsaj po mojem mnenju (predlagam še pesem I come undone; nora zadeva).

 

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Z M A J napisal:

Desus glasba, bi rekla moja 13-letnica, hehe, ampak meni je všeč ABBA.

 

 

Ma ni to desus glasba-to je za zmeraj.

 

Ena prigoda,k si bom zapomnil do konca življenja.

Midva z ženo v porodnišnici že v porodni sobi med pripravami....pred trinajstimi leti ob pričakovanju drugega otroka-hčerke.

In se z babico nekaj pogovarjamo,in jas zinem...."ja sedaj bo pa doma malce drugačna glasba,ko bo dojenček..."

In očitno babica ni dobro razumela,kaj sem rekel,in pravi:...."a glasba...ja ni problema,če bi radi...a imate kaj sabo...bom prinesla "radio",in bo glasba..."

In zinem:..."ja sabo nimam...imam pa v avtu..."

In reče:..."ja saj imamo še doti časa...kar pojdite iskat..."

In jaz "hajd do avta" v tisti preobleki😂🤣...in iščem v avtu med CDjkami...kaj bi vzel....evo Abba "More Abba Gold" (druga kompilacija).

In babica prinese en majhen "boombox" z CD predvajalnikom...da CDjko not...in je takoj bilo čisto drugačno vzdušje,ko se je po hodniku razlegala glasba😀👍.

In lih ko se je CDjka zvrtela do konca,je napočila "resna akcija"...kot naročeno.

 

In lih pred kratkim je hčerka vprašala,če ji na laptop naštimam tisto glasbo,k smo jo poslušali ob njenem rojstvu...seveda smo naštimali-to je glasba za staro in mlado in za zmeraj😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Z M A J napisal:

Desus glasba, bi rekla moja 13-letnica, hehe, ampak meni je všeč ABBA.

 

 

Zmaj, na, svetu obstaja samo dobra in slaba glasba. Obstajata dva banda, ki so ju  poslušali v mojih mlajših časih  čisto  vsi, celo najbolj zadrti heavy metalci. 😊 To sta Abba in Queen. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Zmaj, na, svetu obstaja samo dobra in slaba glasba. Obstajata dva banda, ki so ju  poslušali v mojih mlajših časih  čisto  vsi, celo najbolj zadrti heavy metalci. 😊 To sta Abba in Queen. 😊

.... pa Avsenik.... 😀😉

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Brez Rammstainov pač ne gre. Video je pa sploh eden najboljših kar jih obstaja, ker gre več kot samo za video, ampak je skoraj dokumentarec, ki skozi analogijo prikaže Nemčijo skozi njihovo zgodovino.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.