Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Kako so pa ostali servisi naklonjeni temu da prinese? svoje olje. Jaz sem imel ta namen, a je mo?ak ki sprejema avte odsvetoval, zavrnil, ?e? da so bili neki problemi pri uveljavljanju garancije s strani uvoznika.

Drugo leto malce pokli?em naokoli za cene servisa. Me pa tola?i to da sem imel ?portni dan z testno CX3.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz za Mazdo 3 g120 sem dal 150? za servis - avtoplus Koper

Poslano z mojega C6603 z uporabo Tapatalk

Ej...tudi meni pride podobno prvi servis za mazdurino CX5 2.0 benz 165.k.

Sem se pozanimal na na?em mazda srevis AVTO PLUS Koper.

Tako materjal :olje ,filter olja ,filter zraka ,filter klime..pregled avta PLUS delo in namestitev novej?e verzije 56513..cena 170?...treba malo v?asih...zate?it unim tam na servisu...he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so te pa fajn odrli... Jaz sem dal za prvi servis 120?...letnik 2014 G100.

Ja zanimiva (ugodna) cena. Si kaj od materiala prinesel ali je to vse komplet? Sicer je moja CX 3 G120 ampak kak?ne bistvene razlike pa tudi ne more biti - ali pa?? In ?e ni skrivnost: kje si opravil servis?

Hvala in LP.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zanimiva (ugodna) cena. Si kaj od materiala prinesel ali je to vse komplet? Sicer je moja CX 3 G120 ampak kak?ne bistvene razlike pa tudi ne more biti - ali pa?? In ?e ni skrivnost: kje si opravil servis?Hvala in LP.

To je bilo vse komplet. Servis A cosmos BTC. So velike razlike med servisi, oz. najve?ja razlika je v ceni olja. Ko jim pove?, da ga bo? sam prinesel in da ga dobi? po 7?/liter, ti tudi servis ponudi po isti ceni :) Vsaj meni je. Medtem, ko sem se zanimal za servis v Makomi NM, niso niti hoteli sli?ati da bi prinesel svoje olje. Predra?un za prvi servis je bil pa 200? (za menjavo 4,2 litra olja, 15 min dela, ki ga raztegnejo na eno uro oz. celo uro in pol in ?tempelj oz. digitalno knji?ico).

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda je tako, da nimajo zadev normiranih... in je odvisno od tega, kako se znas pogajati ... Bi bilo prav, da se te zadeve normira... in da je na pooblascenihu povsod enaka cena... 

 

Sem pogledal na racun in imam tudi ze zadnje tri servise olje po normalni ceni ...

 

Servis na 80.000 km 22.3.2016

Finder-20160509-085942.jpg

 

Servis na 60.000 km 7.4.2015:

Finder-20160509-090029.jpg

 

Servis na 40.000 km 6.5.2014:

Finder-20160509-090112.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

porazno v kaksnem smislu, res je da je bolj obcutljiva kot katerikoli avto, ki sem ga do sedaj imel, v 11 mesecih imam ze kar nekaj poskodb na motorvnem pokrovu, vendar ce jih s touch up barvo hitro popravis ni problema.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav !

 

Prebiram razne forume in skoraj na vsakem naletim na objave o katastrofalni barvi na M3. Zanima me kaj o tem pravite lastniki in ali je res stanje tako porazno?

 

Hvala in LP

Res je zelo zelo ob?utljiva. Sam imam metalik srebrno in po dveh letih uporabe ve? pik od kamenja kot na prej?njem korejcu v 8ih letih, pa tudi na praske je veliko bolj dovzeten. Pa da ne govorim o kak?ni son?ni kremi, ?e prtlja?na vrata zapre? z mastnimi rokami od son?ne kreme se bo poznalo, za?re se v lak in ne gre dol druga?e kot s poliranjem.Lak je res v k... Vsaj tako je na mojem.

Ni pa spet to nekaj da bi se kar barva lupila, pa ne vem kaj ?e... Tako kot je damci napisal, malo popravi?, enkrat na leto spolira? in to je to. Sam na to ne polagam neke hude pozornosti, tudi vsaka nova pikica me ne razjezi... Vglavnem ni to nekaj zaradi ?esar bi se sekiral, pa rekel da je zaradi tega nebi ve? kupil avta.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ravno ta motor najbolje pa?e v Mazdo3 in tudi verjamem da bi bilo trojka najbolj prodajana v kombinaciji z 1.5 diesel motorjem... Res malo zgre?ena politika...marsikateri novi kupec bo razo?aran in bo raje pogledal h konkurenci (tako kot ?e sedaj, ker marsikdo bi ?elel imeti pod havbo ?vojnej?ega dizla, ker mu je 2.2 premo?an/predrag, bencinarja pa no?e)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ravno ta motor najbolje pa?e v Mazdo3 in tudi verjamem da bi bilo trojka najbolj prodajana v kombinaciji z 1.5 diesel motorjem... Res malo zgre?ena politika...marsikateri novi kupec bo razo?aran in bo raje pogledal h konkurenci (tako kot ?e sedaj, ker marsikdo bi ?elel imeti pod havbo ?vojnej?ega dizla, ker mu je 2.2 premo?an/predrag, bencinarja pa no?e)...

Mislim, da je pri Mazdi 3 bencinski motor 2.0 s 120km optimalna izbira....poraba cca 6l/100km, vozi se kot diesel,

nima? pa DPF-a, turbine,....skratka skoraj nima kaj crkniti....:)...priporo?am iz prve roke.... :rolleyes: 

...?e ho?e? malo ve? ?ivljenja, pa vzame? turbo bencinarja s 150km....vendar je tudi atmosferski ?e ?isto dovolj posko?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je pri Mazdi 3 bencinski motor 2.0 s 120km optimalna izbira....poraba cca 6l/100km, vozi se kot diesel,

nima? pa DPF-a, turbine,....skratka skoraj nima kaj crkniti.... :)...priporo?am iz prve roke.... :rolleyes:

...?e ho?e? malo ve? ?ivljenja, pa vzame? turbo bencinarja s 150km....vendar je tudi atmosferski ?e ?isto dovolj posko?en.

 

S tem se zelooo strinjam! Zato imam tudi sam bencinarja.

Vendar "mokre sanje" velikih slovencev je diesel :)

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me podatek koliko je bilo v SI prodanih M3 Top Revolution G165 5 vratna izvedba, oziroma ?e je kdo na forumu s to Mazdo ter kak?ne

ima izku?nje z njo.

 

Rekel bi da ne prav veliko, na cestah nisem ?e nobene trojke s top opremo sre?al. A te kaj konkretnej?ega zanima (jaz mam sicer G120 4-vrata)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je pri Mazdi 3 bencinski motor 2.0 s 120km optimalna izbira....poraba cca 6l/100km, vozi se kot diesel,

nima? pa DPF-a, turbine,....skratka skoraj nima kaj crkniti.... :)...priporo?am iz prve roke.... :rolleyes:

...?e ho?e? malo ve? ?ivljenja, pa vzame? turbo bencinarja s 150km....vendar je tudi atmosferski ?e ?isto dovolj posko?en.

sem jaz kaj zamudil? kje je turbo bencinar pri mazdi? s 150km?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.