Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

?e ena dobra novica od 1.5.2015 dalje.

 

Na MZD Connect spletni strani sem opazil, da so tudi tam dodali Sloven??ino  :danzoman: 

 

http://infotainment.mazdahandsfree.com/vehicle_select?language=sl-EU

 

Sedaj pa samo ?e ?akamo, kdaj bo update za MZD Connect System, kateri bo prinesel SLO jezik in morda celo SLO glasovno vodenje :ouje: 

 

O?itno so se na?i predstavniki anga?irali in stvar resno vzeli v svoje roke!

 

Kapo dol ekipa!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem a smo tukaj pisalino tem, ampak danes je celo pridel update za igo jabuk. Po novem znotraj appa poves katere mape rabis in jih zloudas posebej. Veliko bolje kar se placa na telefonu tice.

 

Mape sonpa sedaj koncno Here 2014.q4

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ste amterji, sygic imato ?e od prvega dne, da lahko zbere? katere dr?ave ho?e? imet, jaz vedno nalo?im samo tiste ki jih lahko takoj rabim, ?e pa grem recimo na norve?ko pa dodam in potem odstranim samo tisto, enako naredim z gr?ijo, mad?arsko,... pa ne tro?im placa na telefonu z mapami ki jih rabim 1X na leto za 1 teden.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ste amterji, sygic imato ?e od prvega dne, da lahko zbere? katere dr?ave ho?e? imet, jaz vedno nalo?im samo tiste ki jih lahko takoj rabim, ?e pa grem recimo na norve?ko pa dodam in potem odstranim samo tisto, enako naredim z gr?ijo, mad?arsko,... pa ne tro?im placa na telefonu z mapami ki jih rabim 1X na leto za 1 teden.

probal sygic, koncept super ampak vse kar je je od A do B, svojih poti ali import google poti ne mores delat kot v IGO, to je pa bistvo za motor :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probal sygic, koncept super ampak vse kar je je od A do B, svojih poti ali import google poti ne mores delat kot v IGO, to je pa bistvo za motor :)

To ni res, vsako pot si lahko prilagodi? kakor ho?e? + z uporabo podatkovnega prenosta ti samodejno naredi obvoz okrog sranja, ki ga nekdo prijavi, to pa naredi? z dvemi pritski na pravo ikono in to je to.

V nem?iji in austriji nas je to ?e parkrat re?ilo stanja ali pa cjazenja v koloni, za moped to itaq nima veze, gre? mimo in je.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne mores delati svojih waypointov sva probala s sodelavcem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne mores delati svojih waypointov sva probala s sodelavcem

A dej no, pol sem js ?udak al kaj ?

Kolikor ho?e?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A dej no, pol sem js ?udak al kaj ?

Kolikor ho?e?.

mogo?e za IOS naa gre  :jezicek: , ?udak pa itak :pepsi:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sorry!!!!! sem narobe napisal - ne more? dodati waypoint iz mape, lahko doda? 'add address', kar seveda v nekih dolomitih ni? ne pomaga. Kreiranje rut za moped po vukojebinah je zgolj s kliki po zemljevidih - v IGOju ali google maps, pol pa convert/import

 

Mogo?e so pa zdej tudi to zrihtal, 1 mesec nazaj ni ?lo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lep pozdrav vsem

 

Najprej, hvala vsem ki ste objavljali tukaj. Je bila dobrodosla pomoc pri odlocitvi. Ob moznosti voznje prejsnjega in novega modela ( foter je zaprisezen Mazda voznik ze dobrih 20 let )  je bila odlocitev preprosta :).

Ob tem da sem pred tem gledal nekaj v rangu passata, superba, me je nova Mazda 3 presenetila v vseh pogledih. Dovolj prostorna, dinamicna ( passat in superb sta prav dolgocasna avta v primerjavi ). 

 

 

Tako nekje okrog 1 julija dvignem mojo G120 Revolution , titanium flash barve in dvignem stevilo MAZD v familiji  ( demio, Premacy, in dve 3jki :) )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je slu?ajno kak?en lastnik nove Mazde3 opazil da ima le ta zelooo slab lak oz. barvo?

Namre? opa?am, da ?e ga ?e malo grdo pogledam da se na njemu pozna praska (malo karikiram, vendar ni dale? od resnice). Prav tako imam po enem letu kar nekaj pikic od kamen?kov, toliko jih na prej?njem avtu skorajda nisem nabral v osmih letih.

 

Neglede na to, sem z avtom izredno zadovoljen, ker vse ostalo je res super... razen na parih zadevicah so japonci malo preve? ?parali, ampak ok...

 

?e nekaj... je kdo ?e kupil SD kartico za navigacijo preko ebaya? Se prodajajo po cca. 50 funtov z isto kodo kot naj bi bila original.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede barve... ta je pri vecini novih avtov bolj svoh... to pa je zaradi "kao" ekologije ... in barv na vodni osnovi ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je slu?ajno kak?en lastnik nove Mazde3 opazil da ima le ta zelooo slab lak oz. barvo?

Namre? opa?am, da ?e ga ?e malo grdo pogledam da se na njemu pozna praska (malo karikiram, vendar ni dale? od resnice). Prav tako imam po enem letu kar nekaj pikic od kamen?kov, toliko jih na prej?njem avtu skorajda nisem nabral v osmih letih.

 

Neglede na to, sem z avtom izredno zadovoljen, ker vse ostalo je res super... razen na parih zadevicah so japonci malo preve? ?parali, ampak ok...

 

?e nekaj... je kdo ?e kupil SD kartico za navigacijo preko ebaya? Se prodajajo po cca. 50 funtov z isto kodo kot naj bi bila original.

 

Lp

 

Kje si na?el navigacijo za 50 funtov? :) Link?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si na?el navigacijo za 50 funtov? :) Link?

 

Vsake toliko ?asa se najde kak?na BJM7 66. Je pa kao used, vendar naj bi vseeno delala - predvidevam, da jih je nekomu uspelo scrackati. Ker vemo, da se po cca. 100 km kartica "zaklene" in je ni mogo?e uporabiti v drugi mazdi3.

 

Npr.:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/MAZDA-SD-CARD-2013-2014-FULL-EUROPEAN-INCLUDING-RUSSIA-TURKEY-/321766025239?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4aeabfe817

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Brand-New-Genuine-Mazda-Maps-2015-Europe-BJM7-66-EZ1B-SD-Card-/251904117544

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi da se ti te kartice ki jih prodajajo na ebayu zaklenejo po 100 km in niso ve? uporabne al kako?

 

Original kartica se ti po cca. 100 km zaklene na avto. To pomeni, da ?e to (zaklenjeno) kartico prenese? v drugo Mazdo3, ti ne bo delala, ampak bo delala samo na prvem avtu.

To pomeni, da ?e je nekdo kartico ?e uporabljal, si ti z njo ne more? pomagati popolnoma ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e kartico prej klonira? predno jo da? v avto in ima? potem 2, eno ?e za drug avto alo pa do jo kopira? naprej ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.