Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Kam mi priporo?ate za prvi servis? Sem razmi?ljal Selmar Celje (najbli?je) ali pa BTC city...vem da imate same dobre izku?nje v BTC-ju, a ima kdo izku?nje s Selmarjem? Nabavil sem si ?e original olje mazda ultra...koliko pa pride prvi servis? Ali zamenjate zra?ni filter (kabina) tudi ali ne?

Js hodim k Selmarju. Sem zadovoljna. So prijazni. 1. in 2. servis staneta priblizno enako, to je cca. 250?. 1. servis sem imela brezplacen zaradi tezav z dobavo avta kot je bilo dogovorjeno v pogodbi. 2. servis sem placala 185?. Dogovorili smo se za popust za olje. Na 1. servisu so zamenjali zracni filter za kabino, olje, oljni filter. Naslednji mesec me ze caka 3. servis.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je normalno ja, zato ker mora biti izpolnjenih nekaj pogojev da istop dela.

Res jeeee,,,,motor segret,na delovno temperaturo,privezan z varnostnim pasom,lu?i na avtom.itd...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js hodim k Selmarju. Sem zadovoljna. So prijazni. 1. in 2. servis staneta priblizno enako, to je cca. 250?. 1. servis sem imela brezplacen zaradi tezav z dobavo avta kot je bilo dogovorjeno v pogodbi. 2. servis sem placala 185?. Dogovorili smo se za popust za olje. Na 1. servisu so zamenjali zracni filter za kabino, olje, oljni filter. Naslednji mesec me ze caka 3. servis.

Ok hvala ti. ?e si zadovoljna, potem bom verjetno tudi jaz :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je v 250 eur 100 eur samo olje...jaz ga tako ali tako ?e nekaj ?asa nabavljam sam, zdaj sem dal za 5 L cca. 28eur...a 160 eur je v BTC-ju? 250 eur je veliko ja, ?e za 508-ko sem deval skoraj pol manj, ko sem olje sam prinesel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes ko je de?evno vreme se mi je spet pojavil error za SCBS...to je ?e tretji? v roku 7 mesecev. Bom omenil na 1. servisu tam nekje januarja...drugo dela BP  :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes ko je de?evno vreme se mi je spet pojavil error za SCBS...to je ?e tretji? v roku 7 mesecev. Bom omenil na 1. servisu tam nekje januarja...drugo dela BP  :zvizga:

 

Sem mi enako dogaja pri ?estici (2014).

Tisti del s kamero in ostalimi senzorji bi morali narediti bolj odprt, da bi se la?je prezra?evalo in/ali dodati ?e malo elektri?nega ogrevanja senzorike.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes ko je de?evno vreme se mi je spet pojavil error za SCBS...to je ?e tretji? v roku 7 mesecev. Bom omenil na 1. servisu tam nekje januarja...drugo dela BP  :zvizga:

 

Meni se je zdaj dve jutri zgodilo na poti v slu?bo skoraj do metra na istem mestu. Avto pono?i zunaj na de?ju, zjutraj gretje ?ipe. O?itno nek kondenz ali kaj podobnega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se je zdaj dve jutri zgodilo na poti v slu?bo skoraj do metra na istem mestu. Avto pono?i zunaj na de?ju, zjutraj gretje ?ipe. O?itno nek kondenz ali kaj podobnega.

Jaz pa mislim sa to ni napaka. Senzor le 'gleda'skozi sajbo in ce ne vidi skozi pac opozori. Potem ko se sajba odrosi in spuca pa je ok.

Mene se caka to kmalu za probat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je meni tudi nekajkrat v zadnjem tednu zgodilo. Verjetno je problem, ker je senzor med ?ipo in ohi?jem ogledala, ki je nalepljeno (naslonjeno) na ?ipo. V takem primeru tudi gretje (odro?evanje) prednje ?ipe ne pomaga, saj zrak ne pride med senzor in ?ipo.

 

Najbolj me moti, da nato avtomatske dolge lu?i ne delujejo. Me pa presene?a, kako zaznava ?rte ob zelo slabi vidljivosti, ko ?e sam komaj vidim ?rte.

 

 

Pa ?e vpra?anje... Se je ?e komu zgodilo, da je kamera prebrala omejitev s prikolice tovornjaka? Meni se je to do sedaj zgodilo dvakrat na avtocesti.

ZOOM ZOOM - ?ivljenje je prekratko za dolgo?asne avtomobile :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pa ?e vpra?anje... Se je ?e komu zgodilo, da je kamera prebrala omejitev s prikolice tovornjaka? Meni se je to do sedaj zgodilo dvakrat na avtocesti.

 

 

Ko sem imel na testu Toyoto Prius... je imela tudi to funckijo branja znakov... In je sistem zaznal tablo 80, ki je bila pritrjena ene 10 metrov visoko na mlaju :) pa niti ni bil taprav promteni znak... ampak doma narejeno na leseni deski narisana osemdesetica  ... in to na ulici v naselju, kjer je celo 50 km/h prehitro :) ... Drug primer je bil recimo znak 40 km/h, ki velja na izvozu iz AC ...  :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A prebere samo znake za hitrost ali je mo?no z novej?im softwerom tudi stop in prednostna cesta...to bi bilo smiselno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na take stvari kot je branje prometnih znakov in podobno se ni preve? za zana?at... Na splo?no je Mazda mene malo razo?arala glede tega, Fordov sistem je dosti bolj zanesljiv iz mojih izku?enj.

 

Poslano z mojega SM-A520F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na take stvari kot je branje prometnih znakov in podobno se ni preve? za zana?at... Na splo?no je Mazda mene malo razo?arala glede tega, Fordov sistem je dosti bolj zanesljiv iz mojih izku?enj.

 

Poslano z mojega SM-A520F z uporabo Tapatalk

pa saj vsako dejanje treba potrditi a ni tako preden se aktivira? Spra?ujem ker bom novope?eni uporabnike tega.

 

Mal ?rnega humorja, ?e pa je (ali pa bo) to avtomatsko pa pred bajto da? znak 20 pa je mir :):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to je samo prikaz na HUD-u ali zaslonu med stevci... ne vpliva nic na tempomat ali karkoli drugega... vsaj pri vecini je tako... oz. tistih, ki sem jih probal...

 

Tisti sistemi, ki imajo pa recimo avtonomno voznjo (kot recimo Tesla) pa itak pomoje uproabljajo se navigacijo za te zadeve ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.