Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Jaz sem plati??a ?e dobil...vzel sem rial KODIAK graphite 16, plati??a so v ?ivo zelo lepa in se mi tudi zdi, da bodo lepo pasala na mojo eternal modro barvo :jupiii:  ...pnevmatike pa vzamem dunlop wintersport 5...cena kompleta cca. 620 eur...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem malo brskal po Nem?ki strani mazde in ugotovil, da ima oprema sports-line skoraj identi?no opremo kot na?a revolution a na ?alost pri nas ni avtomatskega pri?iganja dolgih in kratkih lu?i, kljub temu, da imamo spredaj kamero. Verjetno bi se to dalo kako odklenit, saj druga?e ni nekih razlik, verjetno je samo softwerska fora...v?asih to res pogre?am...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem plati??a ?e dobil...vzel sem rial KODIAK graphite 16, plati??a so v ?ivo zelo lepa in se mi tudi zdi, da bodo lepo pasala na mojo eternal modro barvo :jupiii:  ...pnevmatike pa vzamem dunlop wintersport 5...cena kompleta cca. 620 eur...

 

Kje pa si nabavljal? :)

 

Jaz "cincam" glede barve, ker bo oz. je avto machine grey barve.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem malo brskal po Nem?ki strani mazde in ugotovil, da ima oprema sports-line skoraj identi?no opremo kot na?a revolution a na ?alost pri nas ni avtomatskega pri?iganja dolgih in kratkih lu?i, kljub temu, da imamo spredaj kamero. Verjetno bi se to dalo kako odklenit, saj druga?e ni nekih razlik, verjetno je samo softwerska fora...v?asih to res pogre?am...

 

Tudi jaz imam Revolution in se mi zdi, da gre skoraj zagotovo samo za softverski switch, ki ima upravljanje z dolgimi lu?mi in tudi opozarjanje na menjavo pasu onemogo?eno. Ker na to, da si moram vzeti "coffee break" me pa opozarja, ?e 2-3 x pozabim vklju?iti smernik pri menjavi pasu na avtocesti. Pomeni, da ?isto lepo zaznava.

Marketin?ke finte pa?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitam  :jupiii:  veliko varnih kilometrov. lepa je, ji pa?e bela barva. Kaj ima? 120 ali 165 konjev? Jaz sem s svojo prezadovoljen, tak u?itek jo je vozit ko noben avto do sedaj  :notworth: pa sem imel prej 508 ko, ki je bil res super avto, ampak je mazdo ve?ji u?itek vozit posebej med ovinke  :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala! G120 bo ve? kot zadosti mo?na, samo navadit se je treba...

 

Poslano z mojega SM-T810 z uporabo Tapatalk

Se strinjam...meni je tudi zadosti pa poraba je super  :jupiii:  manj kot 120 sigurno ne bi imel, za Mazdo 3 je to optimalni motor, kar se porabe in performans ti?e, po mojem mnenju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konec leta 2018 (okoli novembra) imam namen zamenjat (kupit) nov avto. Zanima me ali bo takrat ?e na voljo nova M3 (nova oblika z novimi Skyactive motorji) ali bo ?e potrebno po?akati do leta 2019. 

Mislim, da v za?etku leta 2019...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e na?el odgovor...4,2 l ?e se zamenja ?e oljni filter, druga?e 4 l...morem po?asi olje nabavit...kmalu bo 12.000 km, ko bom imel 18.000 se prijavim na servis...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ti ga potrebno kupovati, ti jih samo vpra?aj predno se prijavi? na servis, ?e ti bodo dali olje po ceni 7-7,5EUR/liter, ?e ne prinese? svojega. In ti ga bodo z veseljem prodali po tej ceni :)

?e ga na mimovrste dobim za 5,7 eur :) MAZDA DEXELIA ULTRA 5W30...pa raje dam svojega da mi slu?ajno ne uturijo kake ?upe...no lahko mi jo tako ali tako :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.