Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

To nastavitev sem na?el in imam vklju?eno. Ampak med vo?njo mi ni? ne ka?e. Ali tebi ka?e ?e ob ?tartu ko nastavi? navigacijo ali samo ko je treba spremeniti smer? 

Ja to je en bug v softweru, mene je tudi ?ivciralo potem pa so mi na tem forumu pomagali :)...v glavnem gre? v tist meni in izklju?i? ter ponovno vklju?i? pa dela :) ...je pa super stvar ko potrebuje? navigacijo...aja more? pa za vsaki? ko potrebuje? to it v meni in izklopit ter ponovno vklopit

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je en bug v softweru, mene je tudi ?ivciralo potem pa so mi na tem forumu pomagali :)...v glavnem gre? v tist meni in izklju?i? ter ponovno vklju?i? pa dela :) ...je pa super stvar ko potrebuje? navigacijo...aja more? pa za vsaki? ko potrebuje? to it v meni in izklopit ter ponovno vklopit

Meni dela brez da bi vsaki? posebej izklopu in nazaj vklopu..

 

Poslano z mojega SM-A520F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej pravim...pomoje ima? novej?i software nalo?en...,mene to niti ne moti, ko bom ?el na servis jim bom pa rekel, da mi naredijo update, tako ali tako bom kmalu moral...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?udno ker ti ma? nov avto in bi ti skoraj mogli dat zadnjo verzijo pred prevzemom. Js sm jim takrat reku naj posodobijo na nultem servisu prej ko sm ?ou po auto pa mi je reku da n? skrbet ker to naredijo tako ali tako sami od sebe. Nism pa res potem niti preverjal katero verzijo mam in ?e je res zadnja. Morem jutri pogledat tudi to.

 

Poslano z mojega SM-T810 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vpra?anje za lastnike M3. Imam M3 Revolution z Head-up displayom. Vse lepo in prav, zanima me pa ena stvar. Ali je to deluje samo z Revolution Top ali pa ne znam kaj na?timat. Nabavil sem navigacijo in dela kot urca, vendar pa mi ne ka?e "napotkov" v head-up displayu? Je to sploh omogo?eno ali pa? meni ne dela? Sem pa posodobil navigacijo preko Mazda Toolbox (uspe?no, ker pred posodobitvijo mi ni na?lo enega naslova).

 

Hvala

Tudi jst sem imel takoj na za?etku problem s tem, da mi ni kazalo navigacija na HUD. Sem ?el v nastavitve in je bila kljukica, sem jo odstranil in ?e enkrat nastavil. In je za?elo delovat, probaj to varianto:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jst pa imam sre?o z novo mazdo :( v?eraj mi je posvetila glavna kontrolna lu?ka (klicaj v trikotniku) ter lu?ka za SBC/SCBS. Isto se je ponovilo ?e danes na poti v slu?bo. Sem bil ravnokar na servisu v BTCju in so ugotovili, da je odpovedala sprednja zgornja kamera ki slu?i za SBC/SCBS sistem :( so naredili diagnostiko in poslali naprej za uveljavljanje garancije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jst pa imam sre?o z novo mazdo :( v?eraj mi je posvetila glavna kontrolna lu?ka (klicaj v trikotniku) ter lu?ka za SBC/SCBS. Isto se je ponovilo ?e danes na poti v slu?bo. Sem bil ravnokar na servisu v BTCju in so ugotovili, da je odpovedala sprednja zgornja kamera ki slu?i za SBC/SCBS sistem :( so naredili diagnostiko in poslali naprej za uveljavljanje garancije.

Tudi jst imam s tem problem oz baje ni problem, ker se mi pojavi samo ?e je ?ipa zaro?ena. Mi pa deluje ta sistem SCBS, sem izkusil v praksi. Del?ek sekunde nepozoren in hvala bogu me je re?il ta sistem, ?e ne bi se zabil enmu v rit:)..sem se pa kr mal usral ker je na polno zabremzal:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jst pa imam sre?o z novo mazdo :( v?eraj mi je posvetila glavna kontrolna lu?ka (klicaj v trikotniku) ter lu?ka za SBC/SCBS. Isto se je ponovilo ?e danes na poti v slu?bo. Sem bil ravnokar na servisu v BTCju in so ugotovili, da je odpovedala sprednja zgornja kamera ki slu?i za SBC/SCBS sistem :( so naredili diagnostiko in poslali naprej za uveljavljanje garancije.

Upam da ti hitro zrihtajo.

Tista kamera je kr ob?utljiva zadeva, tudi meni je ?e enkrat gorela lu?ka ko sm meu umazano/mokro ?ipo.

 

Pa gede navigacije, opozorila na HUD ka?e skozi in od za?etka.

 

Poslano z mojega SM-A520F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni je ?e dvakrat gorela ta lu?ka...enkrat poleti, ko je bilo fejst vro?e in enkrat pred dobrim mesecem, ko je de?evalo...bom omenil na rednem servisu...druga?e pa ne se sekirat, to ni ni? takega, va?no da motor dela...sicer je pa itak 5 let garancije  :jupiii: ...samo vozit. Kako pa imate nastavljen ta senzor...na kateri stopnji...far, near ali close?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno bo res nekaj povezano v zunanjo vlago. Danes zjutraj se mi je ponovno ponovila napaka (pri?gane lu?ke), ampak so tudi ugasnile po cca 2 minutah. Sem pa ?el ?e za test na vo?njo v?eraj zve?er in se lu?ka ni pri?gala. Vsekakor po?akam ?e na odgovor servisa, ?e bo potrebno zamenjati senzor oz. kamero.

 

@tommazz nastavljeno imam na near

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, js sm pa prevec hvalu moj HUD in kako mi zmerej kaze info od navigacije... Vcerej popoudne napotkov ni vec kazau, razen ce sem v nastavitvah izklopu in nazaj vklopu prikaz... Sm pa res neki ?arau po nastavitvah. O?itno je en hro?? in si sistem ne zapomni nastavitve razen ?e se ne uklopi prikaza v nekem dolo?enem zaporedju.

 

Bom vedu za drugi? in se brigau zase, stvari ki delajo pa pustiu pri miru ;-)

 

@Excalibur: si to glede navigacije kej omenu na servisu in kaj so ti rekli?

 

Poslano z mojega SM-A520F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa mogo?e v navodilih ne pi?e da je potrebno za senzor o?istiti ?ipo oz po?akati da so pogoji za delovanje ok, mogo?e sploh ni napaka. Saj kako pa naj vidi preko zaro?ene ?ipe.....

 

Zmagovalci so pa tisti ki pred senzor dajo vinjeto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo od lastnikov M3 probleme z zatikanjem menjalnika? Ob?asno se mi zatakne iz lera v prvo, ko ponovno pritisnem sklopko pa gre, in pa iz druge v tretjo in iz tretje v ?etrto. Parkrat ?e omenil na servisu, seveda se tam ni zatikalo. Vedno me odpravijo z besedami, da se to na drugih trojkah ne dogaja, skoraj da mi ne re?ejo da si izmi?ljam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo od lastnikov M3 probleme z zatikanjem menjalnika? Ob?asno se mi zatakne iz lera v prvo, ko ponovno pritisnem sklopko pa gre, in pa iz druge v tretjo in iz tretje v ?etrto. Parkrat ?e omenil na servisu, seveda se tam ni zatikalo. Vedno me odpravijo z besedami, da se to na drugih trojkah ne dogaja, skoraj da mi ne re?ejo da si izmi?ljam.

Meni se je mogo?e 1-2 krat to naredilo do zdaj...to ni ni? kaj takega...sem imel ve?je probleme z meganom 1.6. 16v ko se je skoraj tedensko to dogajalo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ne bo pri?lo samo do facelifta ampak kar do konkretnih sprememb oblike (in motorja), vseeno pa je predstavljeno samo koncept in kot tako bi jo obilo utopi?no pri?akovati, verjetno pa je to osnova za bodo?o M3 in ne bo dale? od predstavljenega (ko bi vsaj bila pribli?no taka). Je pa v planu nakupa tudi pri meni konec leta 2018 ali za?etku 2019, ko se bo menjavala M6.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.