Skoči na vsebino

cip tuning v narekovajih


Tomek

Priporočeno sporočilo

Helow mazdasi

 

Jst sm prsu do ene teorije zdej al je dobra al ne ne vem se man pa kako bi se obneslo v praksi in sicer

Mazda 6 1.8 16v je splosno znano da je motor len in js mislim da ni motor sam po sebi "kriv" da je tako ampak da bi mogoce bla mapa kriva da je "slabo" napisana je ze kdo ki je mogoce probal ta motor cipat ker ce ne bom jaz tisti prvi poskusni zajcek ker kolega to rihta tko da vas sprasujem kaj vi menite o tem?

 

Hvala za razumevanje :-)

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce nimas turbine, potem ne bo nekega znatnega prirastka moci, to si lahko povsem preprican! ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Helow mazdasi

 

Jst sm prsu do ene teorije zdej al je dobra al ne ne vem se man pa kako bi se obneslo v praksi in sicer

Mazda 6 1.8 16v je splosno znano da je motor len in js mislim da ni motor sam po sebi "kriv" da je tako ampak da bi mogoce bla mapa kriva da je "slabo" napisana je ze kdo ki je mogoce probal ta motor cipat ker ce ne bom jaz tisti prvi poskusni zajcek ker kolega to rihta tko da vas sprasujem kaj vi menite o tem?

 

Hvala za razumevanje :-)

Sam sem pred leti razmi?ljal podobno  (da bi mapiral  mazdo 3 gta 2.0) pa smo pri?li po vseh mogo?ih  zadevah celo  komunikacija je potekala  s finsko. na koncu je bil zaklju?ek  prve? denarja za  premajhen  u?inek. pa ?e preden bi mapiral bi moral najprej  narediti nekaj predelav  da bi to nekako speljalo.

 Sam sem pristal potem pri temu da sem  zamenjal komplet izpu?ni sistem  s kolektorjem vred,pa komplet intake zamenjal in na koncu se je iz serijskih 150HP poznalo dobrih 15 HP   ?e bi potem na to mapiral bi pridobil pa ?e dodatnih 20HP in  nekaj navora. 

Ampak najceneje za najve?ji u?inek je ta menjava!

kar po?ne? naprej je  800?+  brez monta?e in predelave.

Da zamenja?  od cosforda  sesalni kolektor  pride rabljen 1200?  pa ?e predelati treba loputo za gas  samo potem pri temu je razlika velika;)

Na koncu bo? ugotovil da bo? prodal  6-ko in za  malo dra?je kupil MPS in bo? v ?tartu mel 260hp  kar jih bo? iz svojega avta  te?ko dobil hehe

Predelave za mo? motorja so drage:(   

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja meni je cist jasno da ce nima turbopomnilnika je skoda probavat in vem da je navaden atmosferski motor in da nebi dobil dejansko nic meni samo ne da miru to zakaj je tako len motor in ce je lahko sam motor zasnovan tako da je sam po sebi len!

 

Uklopko ful hvala za tak nasvet

 

Ja in tut iscem mpsko samo ni druga kot uvoz tako da to se pa zal ne splaca edino ce imas tri otroke ti davka ni treba placat ali je pa toliko nizji

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok hvala vsem za odgovore tko da je uradno iz moje strani je ta teorija opuscena :)

Mah ni ti treba opustiti nekaj pa? mora? naredit hehe da se nekaj dela na avtu. Zamenjaj zra?ni filter s konusnim pa dovod hladnega zraka spelji kot treba (glej po netu) da bo? malo  na zvoku  dobil in bo? takoj imel bolj?i feeling za  furat :) pa veselje seveda, pa morda kak resonan?ni lonec  odstrani? pa bo  malo glasnej?i ;)

 

Potem pa vedno manj natankej pa bo avto la?ji, pa ka?ne la?ja plati??a pa se bo malo la?je vrtelo vseskupaj ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm prsu do ene teorije zdej al je dobra al ne ne vem se man pa kako bi se obneslo v praksi in sicer

Mazda 6 1.8 16v je splosno znano da je motor len

Ni ma?ina lena, avto je prete?ek za 1,8 in toliko konjev in navora. Vse ostalo so ti ?e povedali, pri taki limuzini tudi, ?e bo? pla?al par stotakov za 5 konjev bo to realno ?e vedno po?asno.  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ma?ina lena, avto je prete?ek za 1,8 in toliko konjev in navora. Vse ostalo so ti ?e povedali, pri taki limuzini tudi, ?e bo? pla?al par stotakov za 5 konjev bo to realno ?e vedno po?asno.  

Se kot ka?e vsi strinjamo, da raj?i drug avto, ?e s klasi?no 2.3B in skoraj 50 ve? KS, bi bil verjetno kar zadovoljen.  :zoom-zoom:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

N/A  tuning je itak drag ko pes,?e ho?e? skupaj napraskati vsaj 10-20 HP. Najla?je je tunat smrduha ali pa turbaka. Ko sem si ?e lastil Civica EG 5. generacijo,sem samo za predelavo B16 motorja (Vti) dal blizu 2k ? in pridobil skromnih 25HP. Tko da bolj?e,da res ?e v ?tartu kupi? avto z bolj?im mlin?kom . 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

N/A tuning je itak drag ko pes,?e ho?e? skupaj napraskati vsaj 10-20 HP. Najla?je je tunat smrduha ali pa turbaka. Ko sem si ?e lastil Civica EG 5. generacijo,sem samo za predelavo B16 motorja (Vti) dal blizu 2k ? in pridobil skromnih 25HP. Tko da bolj?e,da res ?e v ?tartu kupi? avto z bolj?im mlin?kom .

 

Ja sem opazil da ni nekih bliznic in da veliko denarja pa se vedno prazna stala :) tko da takoj ko se pojavi posast od mazde (mps) bomo poskusl to popravit! Mi je pa vsec da se delijo take informacije se posebej kar se tice vsote vlozenega denarja ker ce ne probas enostavno nimas predstave kok to stane vse skupaj in poleg tega je se vlozenega truda in casa ogromno!

Hvala

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem opazil da ni nekih bliznic in da veliko denarja pa se vedno prazna stala :) tko da takoj ko se pojavi posast od mazde (mps) bomo poskusl to popravit! Mi je pa vsec da se delijo take informacije se posebej kar se tice vsote vlozenega denarja ker ce ne probas enostavno nimas predstave kok to stane vse skupaj in poleg tega je se vlozenega truda in casa ogromno!

Hvala

Sej pa ze mas sanso, na avto.net se trenutno nahaja 3-jka MPS ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce te rumena barva ne moti, lahko unemu menjavo ponudis, ker on pa morda lazje proda avto s sibkejsim motorjem in bosta oba2 zadovoljna:)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.