Skoči na vsebino

Mazda 6 2 generacije


minimalac

Priporočeno sporočilo

ja zdej si najdu eno cesto... jaz sem recimo danes bil na gorenjski AC pa na ?tajerki in je lepo ?lo kljub de?ju - kej dost gne?e ni bilo.

A AC do Postojne ne ?teje ve?? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak vw vsem tok mal pije, da je joj ? primerja naj se skyactive motor, ne tisti star bencinar..

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Soory izrazu ampak res, ker brihtol-drugi? preberi poste v celoti in potem komentiraj... Zakaj bi se primerju z skyactive ?e je vs ?as govora o ?estki 2 generacije, nobeden ni reku da vw pije malo sem ga pa? dal zravn za primerjavo ker sem lansko leto gledal med ?estko o kateri je govora in passatom-istim letnikom.. Hotu sm sam povedat da ima mazda podn ponudbo kar se ti?e bencinarjev in me ni prepri?al omenjen motor, glede nato da pri passatu z 60konji ve?+avtomatskim menjalnikom prides na isto porabo kot pri mazdi... Se jih pa neda primerjat, ?estka z omenjenim motorjem je podn kar se ti?e hrupa v kabini na avtocesti, jokanja motorja ob priganjanju, poraba ob vsakodnevni normalni vo?nji se je pri meni gibala med 9-11 litri v tistem tednu, ko sem jo imel na testu!

?e se kdo po?uti u?aljenga ker sem pa? vw-ja navedu za primerjavo "go and fuck yourself", namen ni bil slab...

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, ti si posplo?il na vse ceste... jaz sem samo rekel, da je obremenjenost odvisna od ?asa, vremenskih razmer in datumske obremenjenosti. V zadnjih desetih dneh sem bil 2x v Kopru pa je ?lo kot po putr?ku - razen kakega butastega italijana, ki se obna?a kot, da je doma.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, ti si posplo?il na vse ceste... jaz sem samo rekel, da je obremenjenost odvisna od ?asa, vremenskih razmer in datumske obremenjenosti. V zadnjih desetih dneh sem bil 2x v Kopru pa je ?lo kot po putr?ku - razen kakega butastega italijana, ki se obna?a kot, da je doma.

ej paz mal to o italijanih...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Soory izrazu ampak res, ker brihtol-drugi? preberi poste v celoti in potem komentiraj... Zakaj bi se primerju z skyactive ?e je vs ?as govora o ?estki 2 generacije, nobeden ni reku da vw pije malo sem ga pa? dal zravn za primerjavo ker sem lansko leto gledal med ?estko o kateri je govora in passatom-istim letnikom.. Hotu sm sam povedat da ima mazda podn ponudbo kar se ti?e bencinarjev in me ni prepri?al omenjen motor, glede nato da pri passatu z 60konji ve?+avtomatskim menjalnikom prides na isto porabo kot pri mazdi... Se jih pa neda primerjat, ?estka z omenjenim motorjem je podn kar se ti?e hrupa v kabini na avtocesti, jokanja motorja ob priganjanju, poraba ob vsakodnevni normalni vo?nji se je pri meni gibala med 9-11 litri v tistem tednu, ko sem jo imel na testu!

?e se kdo po?uti u?aljenga ker sem pa? vw-ja navedu za primerjavo "go and fuck yourself", namen ni bil slab...

Ja, za tisto generacijo ne re?em. Novi bencinarji so pa ?isto nekaj drugega. In meni je v?e? da ne delajo kot ve?ina, ki pa? tla?ijo notri turbine in je to to.

 

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdej ste pa ze dalec stran od omenjene teme, kjer ni potrebe po dokazovanu kdo ima manjso porabi  itd, nima smisla, ker vsak voznik drugace pritiska na plin.

 

Imam pa se vprasanja glede dizlov, kaksne co CD129 masine?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdej ste pa ze dalec stran od omenjene teme, kjer ni potrebe po dokazovanu kdo ima manjso porabi  itd, nima smisla, ker vsak voznik drugace pritiska na plin.

 

Imam pa se vprasanja glede dizlov, kaksne co CD129 masine?

 

Odli?ne..zaenkrat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem par strani nazaj napisal da imam obe, 2.2 cd129 letnik 2011 in 2.0 147 konjsko letnik 2009 pa me noben ne jebe in je sla debata v vtisih par dnevne voznje :-)

 

No zdej ste pa ze dalec stran od omenjene teme, kjer ni potrebe po dokazovanu kdo ima manjso porabi itd, nima smisla, ker vsak voznik drugace pritiska na plin.

 

Imam pa se vprasanja glede dizlov, kaksne co CD129 masine?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sj me dizel tudi vlece ( ker jih je vec in je vecja ponudba, tudi glde opreme in prevozenih km), a kaj ko se ne morem otrest obcutka in straha po nepotrebnih stroskih ( turbina...itd), sploh ker delam 15 k km , mogoce max 20 k na leto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mestu samo po vecjih nakupih, drgace pa relacije cirka 100km, manj avtoceste, razen izletov in potovanja na morje.  Mestne voznje z avtom niti nebi delal veliko, ker na delo se vozim z avtobusom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj me zanimajo izkusnje z masino, ce ni kaksnih vecjih tezav in okvar oziroma vpoklicov. Na forumu Sem zaasledil da so nekatere masine bile malo tezavne, ampak nisem preprican katera verzija, oziroma mislim da je bila celo 1 genracija, verjetno vedo staresine vec. 

 

 

No tega sem se opazil, zato sprasujem kaksni so dizli ?

 

http://www.gebrauchtwagen.at/detailansicht.php?id_fahrzeug=6050591

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj me zanimajo izkusnje z masino, ce ni kaksnih vecjih tezav in okvar oziroma vpoklicov. Na forumu Sem zaasledil da so nekatere masine bile malo tezavne, ampak nisem preprican katera verzija, oziroma mislim da je bila celo 1 genracija, verjetno vedo staresine vec. 

 

 

No tega sem se opazil, zato sprasujem kaksni so dizli ?

 

http://www.gebrauchtwagen.at/detailansicht.php?id_fahrzeug=6050591

 

problemi so bli pri 1. generaciji ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem se enkrat na odgovorih :) trenutno sem prevec zaposlen da bi sel kaksno pogledat, ampak v kratkem pa 100%.

 

Se vedno sem rahlo v dvomih kaj kupiti, seveda se nekako bolj nagibam k bencinarju, ampak se je cas :D

 

Ce pa ima se kdo kako mnenje pa kar na plano z njim :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sj zato se bolj nagibam k bencinarju :D

 

me pa zena vceraj preseneti in rece da bi pa ona kupla CX7, da bi mela SUV itd...zmesane babnce :D

In to turbaka, se vidi kdo nos hlace :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.