Skoči na vsebino

Mazda 6 2 generacije


minimalac

Priporočeno sporočilo

Ja, to bi blo odlicno da mi zena kupi avto, ampak ne gre

 

Fantje, mam se eno vprasanje...mislim da sem zasledil na tem forumu in sicer :

 

Ali so bili pri bencinarjih tezave z verigo, mislim predvsem na 147 in 155 konjsko verzijo, al je to blo bol pri dizlih?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem v petek gledat enega, pa me se nekaj zanima. Ali lahko v sloveniji pregledajo kdaj je bil kateri servis opravljen ( ceprav avto ni servisiran v slo) ce jim povem stevilko sasije, ali mi recimo nebi hotli tega povedat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem v petek gledat enega, pa me se nekaj zanima. Ali lahko v sloveniji pregledajo kdaj je bil kateri servis opravljen ( ceprav avto ni servisiran v slo) ce jim povem stevilko sasije, ali mi recimo nebi hotli tega povedat?

 

 

Tukaj je ena tema, kjer je bilo govora o DSK >> http://www.mazda-si.net/topic/12252-elektronska-servisna-knjiga/

 

Ce je servis narejen v Evropi in vpisan v DSK, potem se naj bi dalo to preveriti ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je najbolj zmotilo,da pri DSK niso nikjer zavedeni ?e izredni servisi oz morebitni karamboli.

In kateri servis to bele?i?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kateri servis to bele?i?

 

 

Jaz to sam belezim ... :) Ko sem prodajal, je dosedaj kupec vedno dobil celotno dokumentacijo ... kar vkljucuje vse racune servisov... tudi nakupe recimo brisalcev in podobnega potrosnega materiala... Sedaj ce verjame temu ali ne... pa je to na strani kupca ... :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz to sam belezim ... :) Ko sem prodajal, je dosedaj kupec vedno dobil celotno dokumentacijo ... kar vkljucuje vse racune servisov... tudi nakupe recimo brisalcev in podobnega potrosnega materiala... Sedaj ce verjame temu ali ne... pa je to na strani kupca ... :P

ti nisi servis :)

 

marjeti?na kava? po?lji sms pa se dobiva najbolje v quatro gatti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti nisi servis :)

 

marjeti?na kava? po?lji sms pa se dobiva najbolje v quatro gatti

 

A je quatro gatti "stiri macke"? :) Te imam v mislih... zal imam robo doma... Danes ne vem ce bo cas... mogoce bolj proti veceru... enkrat po sedmi, ce je OK? 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je quatro gatti "stiri macke"? :) Te imam v mislih... zal imam robo doma... Danes ne vem ce bo cas... mogoce bolj proti veceru... enkrat po sedmi, ce je OK? 

se ne mudi, ko utegne?. Ja - a ?e nisi sli?al medvo?kega izraza, tako kot je na Zbilju 'dodir' :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kateri servis to bele?i?

 

Ne poznam sistema, kako drugje deluje DSK. Govorim kot uporabnik,da bi rad vedel vse, kar se je z avtom dogajalo. Ne samo, ali so bili redno opravljeni servisi pri poobla??enem serviserju.

 

Samo zgleda,da to ve? samo kot lastnik novega avtomobila. Pa ?e tam ne ve?, kaj se je med transportom dogajalo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

No tema ni zakljucena, ker z veseljem sporocam da sem nabavil masino    :ouje:  :ouje:

 

Res dani FL ampak avto se enostavno super.

 

Edina zamera ki jo Imam je ta da nima park senzorjev :vskalo:   ter gretja sedezev, ampak ok..gretje sedezev me niti ne moti toliko, sej se avto hiter segreje :lol:  :lol:  

 

Ali je kdo to vgrajeval, mislim na park senzorje ( original Mazda ali kaj drugega zaneslivega) ? Koliko stane priblizno?

 

Drgace pa sem z njim naredil ze 1000km ter nimam pripomb, lepo se pelje, poraba ni strasna, 8 l povprecno.

 

Prilepim se slike, sam da mal sonce posije ker lepse zgleda na soncu :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem :)

 

No zvezal jih bom ze sam, tist ni problem, bolj me matra montaza, ter barva senzorjev...bom probal prvo barvo najti, da bo ustrezala potem pa vse drugo.

 

?megi, kaksna je kvaliteta senzorjev, nebi nekaj slabega vgrajeval, ker avto je na daljsi rok misljen?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak hudica lahko prilepim slike? 

 

No enake barve je kot ta na wikipediji  :

 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Mazda6#/media/File:Mazda_6_front_20090212.jpg

 

 

Za zadnje senzorje ni problema za vgradnjo ter priklop, kako pa z prednjimi, kaksne so moznosti?  Ali je ze kdo to delal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak hudica lahko prilepim slike? 

 

 

Tukaj je opisan postopek >>      Dodajanje slik    

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem :)

 

No zvezal jih bom ze sam, tist ni problem, bolj me matra montaza, ter barva senzorjev...bom probal prvo barvo najti, da bo ustrezala potem pa vse drugo.

 

?megi, kaksna je kvaliteta senzorjev, nebi nekaj slabega vgrajeval, ker avto je na daljsi rok misljen?

 

Giordon ni glih slaba roba, vsej daljinski sistem pa alarm je men dobr delu :)

Tole sicer ne poznam ma? pa v raznoraznih barvah http://www.ebay.co.uk/itm/CAR-REVERSING-REVERSE-PARKING-REAR-SENSOR-4-SENSOR-KIT-BUZZER-ALARM-CUSTOM-/221477752992?hash=item33911a50a0:g:st8AAOSw~gRVrLK7

 

pa ?e ruski sistem :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest imam elektromagnetne (brez vrtanja) pa sem zaenkrat kar zadovoljen. Imam jih priblizno pou leta pa delujejo bp :)

http://www.ebay.com/itm/Electromagnetic-Car-Auto-Parking-Reverse-Backup-Radar-Reversing-Sensor-Kit-Hot-/331046548067?hash=item4d13e97263:g:P2kAAOxygLxSX4~y

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.