Skoči na vsebino

Letne pnevmatike


Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je dvorjan napisal:

Mogoče je treba dati v "Sport" način, da pusti obrate malo višje, pri "Normal" in "Eco" pa pač menja prej ...

A ni dovolj dobro vidno v prvem videu, da lepo sveti rumeno "Sport", kar verjetno pomeni, da je v sport načinu. ampak še vedno se motor ne zavrti v največjo moč. :nevem:

 

V drugem videu pa je tako kot sem predvideval, da mora biti in se res izkoristi celotno območje vrtljajev, sploh pri N/A motorju, ki živi tam nekje pri 6000 obratih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 3. 2022 ob 17:58 je Janez007 napisal:

 

196 €/kos - 15€ bon = 181 €/ kos ... plus vulkanizerske storitve.

Bon še ni 100% ziher, ker jih za to dimenzijo potalajo le 70 (200 vavčerjev v vrednosti 30 euro in 70 vavčerjev v vrednosti 60 euro).

image.png

 

 

To je meni enako, kot denar ... tam smo kar pogosto. :glare: Lahko pa bon podarim. Pred leti je bil bon za gorivo pri Petrolu, tudi OK. 🙂

vidim, da so sedaj že PS5 zunaj, dobro gumo si kupil, jaz imam PS4, sem jih ravno včeraj zamenjal, sedaj vstopam v 2.sezono in moram reči, da je super guma.

19'col je kar draga v primerjavi z 18'col (cca.50€ na gumo), ki sedaj postaja že kot včasih 14col, relativno poceni oz. vedno ceneje.....in skoraj že vsak avto ima 18ko :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je sportman333 napisal:

vidim, da so sedaj že PS5 zunaj, dobro gumo si kupil, jaz imam PS4, sem jih ravno včeraj zamenjal, sedaj vstopam v 2.sezono in moram reči, da je super guma.

19'col je kar draga v primerjavi z 18'col (cca.50€ na gumo), ki sedaj postaja že kot včasih 14col, relativno poceni oz. vedno ceneje.....in skoraj že vsak avto ima 18ko :)

Te gume so vedno v top tri. Res dobra guma na vseh testih. 👍Verjamem, da se lepi na asfalt. Edina njena, slabost je večji hrup izpod koles. Ampak enako je z mojimi Good Year F1 assimetric 5.😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 3. 2022 ob 14:25 je Jest napisal:

Saj ce ne bi vsaj priblizno vedel, koliko ste (smo) stari ... bi mislil, da je to otroska debata v stilu... "Moj ma pa na stevcu 280... kolk pa tvoj"? 😇

 

Sej je res kaj, CD150 ma blokado na 210kmh, G165 pa na 214kmh.. :lol:

Drgač pa kr neki ne, vidm da 2 dni nism na forumu pa sm neko zanimivo debato zamudu kjer je janez že vse editiral :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K smo lih pr gumah...danes sem šel do vulkanizerja in ga malo vprašal za gume mojih dimenzij in mi je rekel, da naj pohitim, ker se bodo konec meseca podražile tudi za 15%. Aprila naj bi bila pa še ena podražitev🤪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Gregster napisal:

K smo lih pr gumah...danes sem šel do vulkanizerja in ga malo vprašal za gume mojih dimenzij in mi je rekel, da naj pohitim, ker se bodo konec meseca podražile tudi za 15%. Aprila naj bi bila pa še ena podražitev🤪

Ja, 1. aprila se podražijo gume ,samo ne vemo,če zares,ker bo 1.april.....:nevem:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.