Skoči na vsebino

Letne pnevmatike


Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Gregster napisal:

Jaz sem tudi pred nakupom novih pnevmatik. Mišelinke so se zlizale po 4h letih in je čas za nove v dimenzijah 215/45/18. Ma kdo kak predlog?

pred 1.letom ko sem jaz kupoval zelo podobno dimenzijo (225/45/r18) sem gledal za temi modeli, nato sem se kar odločil za Michelin Pilot Sport 5, ker sem bil že s 4tko zadovoljen in tistih 20€ razlike ni odtehtalo novega eksperimentiranja :) (Continental PremiumContact 6/Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5/Pirelli P Zero/Kumho Ecsta PS91), in sedaj sem z PS5 tudi zadovoljen, tako da nimam pripomb....

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je sportman333 napisal:

pred 1.letom ko sem jaz kupoval sem gledal za temi modeli, nato sem se kar odločil za Michelin Pilot Sport 5, ker sem bil že s 4tko zadovoljen in tistih 20€ razlike ni odtehtalo novega eksperimentiranja (Continental PremiumContact 6/Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5/Pirelli P Zero/Kumho Ecsta PS91), in sedaj sem z PS5 tudi zadovoljen, tako da nimam pripomb....

Odvisno, kaj pričakuješ od gum. Sam imam sedaj gor Good year Eagle F1  assimetric 5 in sem super zadovoljen z njimi. Bom pa, ko bom nabavlja nove, kupil definitivno kaj drugega. Mogoče kake michelinke. 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj potem bos pa kupil neke tretje, pa bos spet super zadovoljen 😅🤣

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

Saj potem bos pa kupil neke tretje, pa bos spet super zadovoljen 😅🤣

 

Lahko, da res. Vsekakor bo nekaj  športnega in ne neke budget gume., 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej si kupi sportni avto… ne pa nekega smrdljivega dizla ;) 😅😂 … Ce je rdece barve, se ne pomeni, da je Ferrari ….🤣

  • Všeč 2
  • Haha 12
  • Začuden 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Gregster napisal:

Kar sem jaz "študital" so pirelli daleč najboljše v suhem, so pa zelo mehke in se izredno hitro porabljajo....(ne vem pa ali je kaj veliko razlike med p zero in temi ki jih navajaš)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Najprej si kupi sportni avto… ne pa nekega smrdljivega dizla ;) 😅😂 … Ce je rdece barve, se ne pomeni, da je Ferrari ….🤣

 

Je športen avto, če ga voziš športno. 

Sicer pa, s to najlepšo barvo seka daleč naokoli. 💪 V bistvu ne rabiš ferrarija.

Je pa definitivno bolj športen od raznih  suvov, ki v bistvu niso džipi niti avti. Kr neki. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je NevLado napisal:

Ravno berem v reviji pa vidim da je že na spletu.

 

 

 

To ne pride v poštev zate. Tu so testirali mere za kake toyote yarise, dacie in  podobno. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Jest napisal:

Najprej si kupi sportni avto… ne pa nekega smrdljivega dizla ;) 😅😂 … Ce je rdece barve, se ne pomeni, da je Ferrari ….🤣

 

Se pravi, da imajo vsi tukaj na forumu, ki vozijo kvalitetne, moderne, manj okolju neprijazne dizel  avte kot so to benzinarji, smrdljive dizle? Zanimiva ugotovitev 👌

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

 

Se pravi, da imajo vsi tukaj na forumu, ki vozijo kvalitetne, moderne, manj okolju neprijazne dizel  avte kot so to benzinarji, smrdljive dizle? Zanimiva ugotovitev 👌


Ne posplosuj… sem samo pisal v tvojem stilu… in sem vedel, da bi mogoce moral dat “smrdljive dizle” v narekovaje… 

 

In ce ne vidis sarkazma v sporocilu… potem ti ne morem pomagati…. 🙄

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

 

Se pravi, da imajo vsi tukaj na forumu, ki vozijo kvalitetne, moderne, manj okolju neprijazne dizel  avte kot so to benzinarji, smrdljive dizle? Zanimiva ugotovitev 👌

Ne vsi... Samo ti. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znas samo zalit na osebnem nivoju? Pa kot opazam, si zelo mascevalen. Kdor tebi da "Pasted_Image_18_03_2022__08_50_27E47150.", ga dobi nazaj ane? 🤑

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Jest napisal:

Znas samo zalit na osebnem nivoju? Pa kot opazam, si zelo mascevalen. Kdor tebi da "Pasted_Image_18_03_2022__08_50_27E47150.", ga dobi nazaj ane? 🤑

Ma kaki maščevalen. Sem zelo toleranten do drugače mislečih... dokler mislijo enako kot jaz. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.