Skoči na vsebino

Letne pnevmatike


Priporočeno sporočilo

pred 4 minutami je Jest napisal:

Pri tebi res ne vem, kdaj se hecas in kdaj ne… Ali pa se potem, ko je kaj narobe izmotavas, da si se samo hecal…

 

Tokrat sem se res. 😇Ne si vzeti vsega takoj k srcu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je NevLado napisal:

Jaz bi se pa pri celoletnih gumah bolj bal zmožnosti zaviranja kot pa obnašanje v snegu.

 

Namreč pri 30ih ko se pelješ dol proti hvaru je ta guma verjetno žvečilka. :D

 

Še vedno namreč niso naredili prilagodljivega materiala ane.

Pri 41C so ble ok. Bolj je pri tej doticni crossclimate problem (kot pri vsaki michelinki druga sezona zlizan asfalt in dez).

Druga sezona pri meni pomeni nekje 60-70k km.

 

Pa se nekaj jaz govorim o mojih izkusnjah, ne pa "verjetno" "najbrz"  "mogoce" :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp, tudi jst se jih ogibam bolj zaradi previsokih kot prenizkih temperatur. Sj Labi si sam ugotovil, da te zimsko-letne drugo sezono za v sneg niso več, to pa točno zato, ker so se zapekle čez leto.

Celoletne pridejo zame v poštev v drugem podnebju, kjer med letom in zimo ni takšnih razlik. Sj fural se boš z vsemi, razlika bo v krizni situaciji, si že nardil kake teste zaviranja z enimi in drugimi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zal ponavadi samo novih... tezko pa najdes v testih taksne, ki so vozene eno, dve, tri sezone ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celoletne gume so za voznike, ki imajo ob snegu avte parkirane, vozijo se pa, ko so ceste splužene. To so razni penzionosti, ki rabijo avte za to, da gredo na kavo in kažejo avte. Pa brez zamere. Če je en teden v zimi kriza na cesti, pa treba kam it, se pelješ samo z zimskimi gumami. Zimske za zimo. Letne za poletje. To je MOJE MNENJE. 

Popravljeno od Shrek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tast je na novi avto namontiral celoletne pnevmatike,razlogov je pa več:

-velikost gume 235/18 je zelo draga

-ni premontaž oz. ni stroška dodatnih platišč

-ker je v penziji naredi samo 8.000 km letno

-ker je na prejšnji Hondi vozil zimske in letne gume 8 let je dosti boljše,če vsaka 4 leta kupi nove celoletne.

Kot študent sem na Peugeotu 206 uporabljal celoletne pnevmatike Goodyear,ki so bile dobre za na faks in nazaj. Zdržale so tri zime, in vsako leto na morje.

Guma je namenjena takšnim,ki so malo na cesti in se zavedajo njenih omejitev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Janez007 napisal:

V kratkem bom menjal 4x BRIDGESTONE Turanza T005 A 225/45 R19 letnik 2018 z novimi. Imajo od 4-6 mm profila, sicer OK. Morda koga zanimajo - zastonj seveda?

 

slika.png

 

slika.png

 

slika.png

 

slika.png

 

 

 

Zakaj pa to?🤔

Če ni skrivnost..... 🤭

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Janez007 napisal:

Michelin Pilot Sport 5. 🙂 Drage, ampak do sedaj me Michelinke še niso razočarale. 

 

Te Bridgestone so pa DOT1418 in imajo oznako 92W. So bile namontirane na novem avtu in nikoli odmontirane s platišč.

 

Gume so že rezervirane. :)

 

Zelo dobre gume si kupil. 👍 Športne. Samo kaj, ko pa nimaš športnega avta. 

Kdaj si boš nabavil športni avto, da jih boš gor montiral?😉

  • Všeč 1
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Alex napisal:

 

Zelo dobre gume si kupil. 👍 Športne. Samo kaj, ko pa nimaš športnega avta. 

Kdaj si boš nabavil športni avto, da jih boš gor montiral?😉

 

MOTOREU.COM

We compared Mazda 6 Kombi SKYACTIV-G vs Mazda 6 Kombi SKYACTIV-D i-ELOOP MPG and technical specifications side by side to help you decide.

 

Pa sej veš, da njegova 6ka pride prej do 100kmh kokr tvoja ane :D 

 

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je NevLado napisal:

 

 
MOTOREU.COM

We compared Mazda 6 Kombi SKYACTIV-G vs Mazda 6 Kombi SKYACTIV-D i-ELOOP MPG and technical specifications side by side to help you decide.

 

Pa sej veš, da njegova 6ka pride prej do 100kmh kokr tvoja ane :D 

 

 

 

 

Ne. Bi bilo za probat, pa da vidimo v živo. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ce ne bi vsaj priblizno vedel, koliko ste (smo) stari ... bi mislil, da je to otroska debata v stilu... "Moj ma pa na stevcu 280... kolk pa tvoj"? 😇

  • Všeč 2
  • Haha 4

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Jest napisal:

Saj ce ne bi vsaj priblizno vedel, koliko ste (smo) stari ... bi mislil, da je to otroska debata v stilu... "Moj ma pa na stevcu 280... kolk pa tvoj"? 😇

 

To z športnimi gumami in športnimi avti ni zraslo na mojem zeljniku.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.