Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

pred 50 minutami je SpEkTr napisal:

Se pravi ti je dobro služil, samo si razbil steklo? 

 

Ja. Razbil sem zadnje steklo že drugi dan (ko še nisem imel ovitka) in sem hotel menjat v kratkem skupaj za baterijo (100 eur) in bi s tem podaljšal življenjsko dobo telefona za vsaj 2 leti še.

Par dni nazaj se mi je pa razbilo še sprednje steklo... popravilo vseh stvari bi me prišlo 360€, nov S23 pa pride 24*30 (720 eur).

 

 

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Na S21 fe sem nalepil zaščitno steklo in ga nataknil v silikonski ovitek. Teža je s 177g zrasla na cca. 215g. :(   

 

image.png

 

Cena tega?

Popravljeno od pob
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Gregster napisal:

Uff, nostalgija. Meu pomoje ravno ta model al je biu še en starejši.

 

 

Bi je se en model prej... zelen :D ...

 

image.png

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat mi telefon ni prav velikokrat padel iz rok… ne maram pa na zaslonu nobenih dodatnih folij ali stekel… Se mi zdi, da potem obcutek enostavno ni enak, kot brez… pa se kolikor sem ze bral, se dostikrat zgodi, da kaksni senzorji ali fingerprint readerji ne delujejo pravilno… Sicer tega ni veliko, se pa zgodi tudi to… Imam pa telefon ponavadi v kaksnem ovitku…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Na S21 fe sem nalepil zaščitno steklo in ga nataknil v silikonski ovitek. Teža je s 177g zrasla na cca. 215g. :(   

 

image.png

Mene sploh ne moti toliko teža kot pa širši filing v roki.

 

Sem kupil za 70 eur tistega original Apple, silikonski, ma je telefon pol ko ena cigla.

 

Imam iz kitajske trgovine v BTC za 4 eur ovitek za iphona sedaj ker sem ga zadaj razbil in da mi ne padajo koščki vsepovsod - boljše

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je NevLado napisal:

Mene sploh ne moti toliko teža kot pa širši filing v roki.

 

Sem kupil za 70 eur tistega original Apple, silikonski, ma je telefon pol ko ena cigla.

 

Imam iz kitajske trgovine v BTC za 4 eur ovitek za iphona sedaj ker sem ga zadaj razbil in da mi ne padajo koščki vsepovsod - boljše

 

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Bini napisal:

Ka maš moj telefon....?zmeden?

 

Vedno si naštimam črno ozadje, pa čim manj kičaste ikone. Tudi na PC.

 

Sicer pa mi je ostala v lepem spominu majhna tanka modra Nokia 8210 in kasneje zelo kakovostna Nokia 6230i. Mobitel je imel že v tistih časih kar dobro izbiro, servisiral pa je Nokie Telaray (Trnovo v Ljubljani, enkrat so mi razkazali servis in novo mašino za lepljenje čipov ... ni bila poceni). Vse to je sedaj zgodovina. :) 

 

image.png  image.png

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Zaenkrat mi telefon ni prav velikokrat padel iz rok… ne maram pa na zaslonu nobenih dodatnih folij ali stekel… Se mi zdi, da potem obcutek enostavno ni enak, kot brez… pa se kolikor sem ze bral, se dostikrat zgodi, da kaksni senzorji ali fingerprint readerji ne delujejo pravilno… Sicer tega ni veliko, se pa zgodi tudi to… Imam pa telefon ponavadi v kaksnem ovitku…

Kateri ovitek pa uporabljaš? Jaz sem namreč v 1,5 letu že dva zamenjal, pa je ta spet uničen. 
 

se splača čakat na iPhone 15 ali vzeti 14? Ali cene pri Telekomu kaj padejo pred izdajo nove generacije. Imam prvi iPhone pa ne vem kako potekajo nihanja cen.

 

prej sem imel S20+, pa žal nisem bil zadovoljen z njegovim delovanjem. Ga uporablja sedaj žena pa zadnje pol leta iz Gmaila ni mogla odpirati PDF in ostalih priponk. Zadnja posodobitev je težavo rešila.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je mazdaman napisal:

Kateri ovitek pa uporabljaš? Jaz sem namreč v 1,5 letu že dva zamenjal, pa je ta spet uničen. 
 

se splača čakat na iPhone 15 ali vzeti 14? Ali cene pri Telekomu kaj padejo pred izdajo nove generacije. Imam prvi iPhone pa ne vem kako potekajo nihanja cen.

 

prej sem imel S20+, pa žal nisem bil zadovoljen z njegovim delovanjem. Ga uporablja sedaj žena pa zadnje pol leta iz Gmaila ni mogla odpirati PDF in ostalih priponk. Zadnja posodobitev je težavo rešila.

Pri iPhone je tako da če rabiš vzami sedah nimaš kaj sfalit. Je pa EU nekaj govorila o teh polnilcih na usb-c tako da mogoče mogoče bo iPhone 15 imel tudi v telefonu že usb-C, potem lažje polniš ker rabiš manj kablov. Je pa do takrat še točno pol leta (ponavadi je na voljo septembra).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je mazdaman napisal:

Kateri ovitek pa uporabljaš? Jaz sem namreč v 1,5 letu že dva zamenjal, pa je ta spet uničen. 
 

 

Trenutno imam namescenega takega, ki sem ga kupil pomoje lani septembra za ene 20€ iz Amazona ... 

 

image.png

Mam pa se par takih po ene 10 € ... pa potem malo menjam obcasno, ko se navelicam :) ... 

 

pred 57 minutami je mazdaman napisal:

se splača čakat na iPhone 15 ali vzeti 14? Ali cene pri Telekomu kaj padejo pred izdajo nove generacije. Imam prvi iPhone pa ne vem kako potekajo nihanja cen.

 

Nevem.. jaz sem 14 Pro preskocil ... mi zaenkrat 13 Pro deluje cist OK... Bom pa verjetno jeseni ali proti koncu leta menjal... ali pa tudi ne... odvisno, kako se bo baterija drzala se takrat :) ... 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je mazdaman napisal:

Kateri ovitek pa uporabljaš? Jaz sem namreč v 1,5 letu že dva zamenjal, pa je ta spet uničen. 
 

se splača čakat na iPhone 15 ali vzeti 14? Ali cene pri Telekomu kaj padejo pred izdajo nove generacije. Imam prvi iPhone pa ne vem kako potekajo nihanja cen.

 

prej sem imel S20+, pa žal nisem bil zadovoljen z njegovim delovanjem. Ga uporablja sedaj žena pa zadnje pol leta iz Gmaila ni mogla odpirati PDF in ostalih priponk. Zadnja posodobitev je težavo rešila.

 

Spigen za S23. Odličen ovitek, sem zelo zadovoljen. Telefon je bil res dostikrat na tleh in vedno ostal cel. Prav tako ovitek ne drsi. 

Ko vzamem nov telefon, kupim spet od te firme.

 

20230307_090250.jpg

 

20230307_090253.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, pob said:

 

Spigen za S23. Odličen ovitek, sem zelo zadovoljen. Telefon je bil res dostikrat na tleh in vedno ostal cel. Prav tako ovitek ne drsi. 

Ko vzamem nov telefon, kupim spet od te firme.

 

20230307_090250.jpg

 

20230307_090253.jpg

Mam identičnega na s20fe. Je pa res da se poleti telefon rad pregreva, vzrok ni samo v ovitku, seveda pa ta mal pripomore k temu. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spigen ovitki so dobri, ampak iz nekega razloga ne delajo (več) ovitkov za novejše Huawei telefone. Sam imam Mate 50 Pro... Izgleda, da so tam pri P40 prenehali "sodelovati"...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nikoli do zdaj nisem imel ovinkov al pa raznih folij za steklo, ker so več ali manj vse nagravžno grde. Zdajle za tega S23 sem pa skoraj bil prisiljen to dat gor. Telefon namreč tako drsi, da če je podlaga komaj kaj nagnjena je telefon v trenutku na tleh. Poleg tega so leče za kamero tako izstopajoče, da mi ni preostalo drugega kot kupit prozoren ovitek. Telefon pač ni več lep ampak vsaj po tleh ne bo tako hitro zgrmel. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Boss napisal:

Jaz nikoli do zdaj nisem imel ovinkov al pa raznih folij za steklo, ker so več ali manj vse nagravžno grde. Zdajle za tega S23 sem pa skoraj bil prisiljen to dat gor. Telefon namreč tako drsi, da če je podlaga komaj kaj nagnjena je telefon v trenutku na tleh. Poleg tega so leče za kamero tako izstopajoče, da mi ni preostalo drugega kot kupit prozoren ovitek. Telefon pač ni več lep ampak vsaj po tleh ne bo tako hitro zgrmel. :(

 

Zato je pa tok boljši filing ko ga daš ven (telefon iz ovitka 😀). K da bi bil nov telefon.

Seveda to lahko narediš samo nad posteljo, mogoče nad kavčem.

Kjerkoli drugje je že šansa da se razbije 😀

  • Všeč 1
  • Haha 3

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.