Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

pred 28 minutami je Boss napisal:

Jaz nikoli do zdaj nisem imel ovinkov al pa raznih folij za steklo, ker so več ali manj vse nagravžno grde. Zdajle za tega S23 sem pa skoraj bil prisiljen to dat gor. Telefon namreč tako drsi, da če je podlaga komaj kaj nagnjena je telefon v trenutku na tleh. Poleg tega so leče za kamero tako izstopajoče, da mi ni preostalo drugega kot kupit prozoren ovitek. Telefon pač ni več lep ampak vsaj po tleh ne bo tako hitro zgrmel. :(

Leče so res prav fletno izstopajoče za razbit. Enako na 22. Jaz sem nabavil od Ringke. Ima okoli leč malce izbočeno gumo, da je v primeru padca manj možnosti za direkten udarec.Screenshot_20230307_204254_Chrome~2.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...
pred 8 urami je Bini napisal:

Kupil sem nov mobilnik,ni neka zveneča znamka je pa odličen za normalno ceno.....👌👍💪

 

In katera je to? XIaomi s svojimi podznamkami Poco ali RedMi? ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pred kratkim za zlahto izbiral telefon do 300€ in je potem vzel Poco X5 Pro za 295€ ... in je z njim zelo zadovoljen... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

Sem pred kratkim za zlahto izbiral telefon do 300€ in je potem vzel Poco X5 Pro za 295€ ... in je z njim zelo zadovoljen... 

Tudi jaz sem gledal to varianto a sem še lahko malo počakal,čeprav mi je na P20 napihnilo baterijo- odprlo telefon.

Naročil sem POCO f5 PRO ( 12\256 ) za 460€.🤗😉

Upam,da bom zadovoljen 🤗 kot z Hua... P20,imel sem ga skoraj 5 let......👌😉 Če ga ne bi napihnilo bi ga še vedno uporabljal.....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo,danes sem dobil svoj POCO F5 pro iz HK kot je bilo dogovorjeno v 10/15 dneh in brez stroškov in carine. Zgleda res dobro in upam,da bo deloval vsaj tako dolgo kot prejšnji.....:bravo:

IMG_20230819_104542.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam eno vprašanje glede brezstičnega polnjenja mojega POCO f5 pro v avtomobilu. 

Odkar sem novega napolnil do 100% mi kapaciteta ni padla pod 90%ker mi ga v avtu stalno dopolni nazaj na 100%. 

Zanima pa me ali škodi to akomulatorju na telefonu, ker se nikoli ne izprazni? 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

Imam eno vprašanje glede brezstičnega polnjenja mojega POCO f5 pro v avtomobilu. 

Odkar sem novega napolnil do 100% mi kapaciteta ni padla pod 90%ker mi ga v avtu stalno dopolni nazaj na 100%. 

Zanima pa me ali škodi to akomulatorju na telefonu, ker se nikoli ne izprazni? 🤔

Kaj to imaš brezstično polnjenje v svoji cx-30? ?zmeden?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Imam eno vprašanje glede brezstičnega polnjenja mojega POCO f5 pro v avtomobilu. 

Odkar sem novega napolnil do 100% mi kapaciteta ni padla pod 90%ker mi ga v avtu stalno dopolni nazaj na 100%. 

Zanima pa me ali škodi to akomulatorju na telefonu, ker se nikoli ne izprazni? 🤔

Veš čar litijevih baterij je, da se praznijo ( ne do konca) in polnijo. Boš videl na dolgi rok, kako bo vplivalo na poco-ta.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je MazdaBoy napisal:

Kaj to imaš brezstično polnjenje v svoji cx-30? ?zmeden?

Ne,imam samo držalo za telefon in hkrati brezstični polnilec pa še to v slu.avtu.....😉

Na vprašanje veš odgovor?🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je FuManchu napisal:

Veš čar litijevih baterij je, da se praznijo ( ne do konca) in polnijo. Boš videl na dolgi rok, kako bo vplivalo na poco-ta.

Jaz vem samo to,da je najboljše za baterijo napolnjenost med 20-80%, kako je pa v mojem primeru pa pojma nimam.🤔Ve mogoče kdo kaj več.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ze nekaj let vecinoma polnim brezsticno ... Razen prej v prejsnjem avtu sem imel stojalo s kablom ... Sedaj je tudi Qi polnilec ... Doma pa itak ze nekaj casa polnim na tak nacin ... Zdravje baterije je po dveh letih na 90% 

  • Všeč 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Samsungu S22 je recimo tale opcija ...

 

image.jpeg

 

Na iPhonu pa tale ...

 

image.png

  • Všeč 5
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Imam eno vprašanje glede brezstičnega polnjenja mojega POCO f5 pro v avtomobilu. 

Odkar sem novega napolnil do 100% mi kapaciteta ni padla pod 90%ker mi ga v avtu stalno dopolni nazaj na 100%. 

Zanima pa me ali škodi to akomulatorju na telefonu, ker se nikoli ne izprazni? 🤔

Kapaciteta ti ziher ne pada na 90 pa nazaj na 100, pada ti napolnjenost. 

 

 

Kot si že sam omenil, najboljše je med 20 in 80, zdej dandanes s hitrimi polnilci je to v pol ure narjen. Jaz recimo odsvetujem polnenje čez noč, kot so to včasih počeli, so pa tako kot je Jest omenil telefoni že tako pametni, da se ti recimo nafila do 80% do 6 zjutraj, potem ti pa malo pred budilko začne filat do 100%.

 

 

Ubistvu je "problem" lih teh 20% razlike med 80% in 100%... Če ga boš imel pa ves čas potem na 100% pa ni krize.

 

Menim, da se s tem ne obremenjuješ, ker je brezveze in je na dolgi rok (leto, dve) razlike kak procent ali 2.

 

Moj jabuček je po (skoraj že) 4 letih še vedno na 82% kapacitete baterije, pa ga vsak dan med šihtom odložim na polnilec in pustim do 100% dokler sem v službi.

 

 

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa, če ga v avtu ne bi stalno polnil?!

 

Jaz dam ponavadi telefon polnit, ko pojamra (15 %) in izštekam po nekje uri, ko večinoma niti ni 100 % napolnjen ali pa še prej, če me zmoti kak klic.

Do 100 % polnim le, če vem, da bom cel dan zdoma in če kam potujem (navigacija) ipd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vedno praznim na 10% ali manj, pa polnim vedno na 100%.

Baterija še vedno drži kot mora.

Sem pa isto prebral, da bi se naj polnilo med 20 in 80%.

Bi bilo res zanimivo videti nek side by side test identičnih telefonov, ki sedijo na mizi in se praznijo samo zato, da se potem napolnijo na 80 oziroma na 100%.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Kapaciteta ti ziher ne pada na 90 pa nazaj na 100, pada ti napolnjenost. 

 

 

Kot si že sam omenil, najboljše je med 20 in 80, zdej dandanes s hitrimi polnilci je to v pol ure narjen. Jaz recimo odsvetujem polnenje čez noč, kot so to včasih počeli, so pa tako kot je Jest omenil telefoni že tako pametni, da se ti recimo nafila do 80% do 6 zjutraj, potem ti pa malo pred budilko začne filat do 100%.

 

 

Ubistvu je "problem" lih teh 20% razlike med 80% in 100%... Če ga boš imel pa ves čas potem na 100% pa ni krize.

 

Menim, da se s tem ne obremenjuješ, ker je brezveze in je na dolgi rok (leto, dve) razlike kak procent ali 2.

 

Moj jabuček je po (skoraj že) 4 letih še vedno na 82% kapacitete baterije, pa ga vsak dan med šihtom odložim na polnilec in pustim do 100% dokler sem v službi.

 

 

Sem enakega mišlenja, da tisto dofilanje iz 90 do 100% nebi smelo škodit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je dvorjan napisal:

Kaj pa, če ga v avtu ne bi stalno polnil?!

 

Jaz dam ponavadi telefon polnit, ko pojamra (15 %) in izštekam po nekje uri, ko večinoma niti ni 100 % napolnjen ali pa še prej, če me zmoti kak klic.

Do 100 % polnim le, če vem, da bom cel dan zdoma in če kam potujem (navigacija) ipd.

Sem veliko v avtu in imam tak nosilec, da brezžično polni, če ga pa odklopim iz napajalnika mi ga pa ne prime v nosilcu! 

Verjetno ga bom kar polnil v avtu in s tem varčeval elektriko doma.... 🤑😉

pred 2 minutama je dvorjan napisal:

Drži.

 

Zdržala bo, a če imaš kakega Appla ali Samsunga, boš že veliko prej opazil upad zmogljivosti baterije ...

Po štirih letih pa pri praktično vseh ...

Imam POCO F5 PRO s 5160mA baterijo.... 😉👍

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.