Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

pred 9 minutami je robertk6 napisal:

Saj so že prejšnji imeli snapdragon

Zajem v spletu_3-3-2023_84834_www.tomsguide.com.jpeg

 

Ampak ne povsod... To je bilo za US model... v Evropi kolikor vem, so prodajali model s slabsim Exynos procesorjem ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno imam p20 in sem ful zadovoljen, dela že 3,5leta bp... 👌

Če mi odpove bi bil moj izbor Xiaomi 12 ali mogoče 13 če mu še malo pade cena. Za 400-500€ najboljši nakup, trenutno.... 👌😉

Kakor za koga.... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Jaz imam šaomi 11Turbo pro :bravo: 

Eno leto BP. Samsung mi je crknil en mesec po izteku garancije...:blink:

 

A to k ma turbino pol ko odkleneš mal počakaš da se segreje, da ga ne obremeniš mrzlega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 3. 2023 ob 17:05 je Boss napisal:

 

Če bi redno spremljal forum sem to že objavil in zraven tudi napisal, da je to menjava po 5 letih uporabe S9. Pa ga ne bi, če ne bi baterija komaj še kej zdržala, pa da sem dobival sporočila na ekran, da jo je treba menjat, pa da ne bi bila slika že rahlo zapečena na OLED ekranu, pa da USB-c port ni več deloval. Tko da ja pride tudi enkrat dan, ko je treba stvar zamenjat - ko pa bo kapitalizem spet začel izdelovati stvari za dolgotrajno uporabo bi pa še počakal. 😜

 

 

Zanimiva izjava nekoga na forumu, kjer debatiramo o nakupih premijum vozil za 30+k€. 🤣😂🤡

He, evo jaz isto. Meu s9 (še vedno ga imam) pa sem kupil s22 ravno zaradi baterije, ki je počepnila. Mi ne pa s9 še dons izjemen. Mam ga za rezervo. Je pa roza( čist fukiš barva😁). Težav z ekranom in ostalim pa ni .

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Žena ima mojega bivšega S8 in je še vedno špica. Display je itak top, brzina tudi, fotiču se pa seveda že pozna malo, da je v letih, ampak naredi čisto spodobne slike, če seveda nisi prezahteven :) Baterija je bila takrat 1x menjana v sklopu garancije in je še v redu. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prišel sem do zaključka, da bom nabavil nov mobitel - S23 in bom S20 pospravil v predal. Žal mi je, ker mi je telefon 3 leta super služil...

Sem se pa iz tega nekaj naučil - od sedaj naprej bom vedno dajal na prednje steklo še dodatno zaščito.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.