Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

itak,da bo vsak vozil tako,kot njemu pa?e...in upal,da ga ne "ulovijo" pri kriminalnem dejanju,ko bo

prekora?il hitrost.Lojz,dej predlagaj,da objavijo imena takih kriminalcev po TV. ;)

 

Hej od kdaj je oa ta tema spet frej? Kot vem je bla zaklenjena.....

Drga? pa, kadar ho?te povedat kaj duhovitega okol neprilagojene hitrosti, napi?te: to je duhovito! Da bomo vedli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej od kdaj je oa ta tema spet frej? Kot vem je bla zaklenjena.....

Drga? pa, kadar ho?te povedat kaj duhovitega okol neprilagojene hitrosti, napi?te: to je duhovito! Da bomo vedli.

 

postal si povr?en... saj je ta tema bila zaklenjena to?no 4 minute :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

postal si povr?en... saj je ta tema bila zaklenjena to?no 4 minute :)

 

Verjetno si jo zaklenil ravno okoli pol treh popoldan, ko Lojz klikne na Shutdown :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno si jo zaklenil ravno okoli pol treh popoldan, ko Lojz klikne na Shutdown :bravo:

 

ka pa jaz vem... meni forum ni glavni del ?ivljenja :)

njemu pa je postal, po novem je celo ponosen, da je zaradi njega na? forum za?ivel :)

 

 

whatewer makes him happy... :dudek:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka pa jaz vem... meni forum ni glavni del ?ivljenja :)

njemu pa je postal, po novem je celo ponosen, da je zaradi njega na? forum za?ivel :)

whatewer makes him happy... :dudek:

 

A je odvisen tko kot na primer od facebooka... :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ti si adijo ne.

 

Kolkrat pa si se ti ?e recimo peljal po A, DE ali kaj podobnega. Sam imam v tujini v zadnjih dveh letih prevo?enih krepko ?ez 45k km v tujini, pa ti povem da jih ni ve?jih posrancev, kot smo slovenci. Vsi se nekaj cijazijo, izvajajo letalske manevre pri hitrosti 20km/h, pa ?e to obvezno koga ruknejo. Ko osvojijo osnove sklopke in menjalnika pa ?e vsi veselo klicarijo in pi?ejo sms-se.... Imel sem tudi obdobje, ko sem res bil "cestni divjak".... pa sem povzro?il manj ?kode, kot marsikateri ultra previdne?... Naredit poligon, ga zasne?it ali kaj podobnega... nau?it ljudi vozit kot se spodobi, nesposobne?em pobrat izpite. Zakonsko predpisat dobre gume, dvignit omejitve za povpre?no 20km/h. v nevarnih odsekih pa 2 stol?ka pa policaja tja postavit pa je to DOVOLJ. Ker se ve?ina ljudi zmrazi ob pogledu na palicaje... kaj ?ele da nebi upo?asnila.

 

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@grasales: ZDAJ bo? ti videl.. kaj vse ti bo nazaj napisal :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ti si adijo ne.

 

Kolkrat pa si se ti ?e recimo peljal po A, DE ali kaj podobnega. Sam imam v tujini v zadnjih dveh letih prevo?enih krepko ?ez 45k km v tujini, pa ti povem da jih ni ve?jih posrancev, kot smo slovenci. Vsi se nekaj cijazijo, izvajajo letalske manevre pri hitrosti 20km/h, pa ?e to obvezno koga ruknejo. Ko osvojijo osnove sklopke in menjalnika pa ?e vsi veselo klicarijo in pi?ejo sms-se.... Imel sem tudi obdobje, ko sem res bil "cestni divjak".... pa sem povzro?il manj ?kode, kot marsikateri ultra previdne?... Naredit poligon, ga zasne?it ali kaj podobnega... nau?it ljudi vozit kot se spodobi, nesposobne?em pobrat izpite. Zakonsko predpisat dobre gume, dvignit omejitve za povpre?no 20km/h. v nevarnih odsekih pa 2 stol?ka pa policaja tja postavit pa je to DOVOLJ. Ker se ve?ina ljudi zmrazi ob pogledu na palicaje... kaj ?ele da nebi upo?asnila.

lp, Ale?.

 

Jaz mislim, da bi bil ti taprav mo?akar za svetovalca pri prometnem ministrstvu. Ti bi to, kot vidmo, po?lihtal, kot bi reku keks. A sem jaz lahko tvoj prjatu?

Dej ti men povej, a si mogo?e ti iznajditelj in snovalec tople vode?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da bi bil ti taprav mo?akar za svetovalca pri prometnem ministrstvu. Ti bi to, kot vidmo, po?lihtal, kot bi reku keks. A sem jaz lahko tvoj prjatu?

Dej ti men povej, a si mogo?e ti iznajditelj in snovalec tople vode?

 

 

za tele na?e pametne ministre sem jaz tesla ne samo izumitelj tople vode. Lojz.... morem te razo?arat da ve?ina ?tudij na prometnih ?olah (kolikor sem imel priliko videt/sodelovat) je v konfliktu z vsemi pravili kar se dogaja na na?ih cestah. Tak da pametnjakovi?i (ministri....) gor al pa dol, naredli niso NI?! (pardon... zaslu?li so)

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za tele na?e pametne ministre sem jaz tesla ne samo izumitelj tople vode. Lojz.... morem te razo?arat da ve?ina ?tudij na prometnih ?olah (kolikor sem imel priliko videt/sodelovat) je v konfliktu z vsemi pravili kar se dogaja na na?ih cestah. Tak da pametnjakovi?i (ministri....) gor al pa dol, naredli niso NI?! (pardon... zaslu?li so)

lp, Ale?.

 

Zakaj pa pol ti ne gre? na prometno miinistrstvo in re?i? zadevo? Take rabimo, ki se spoznajo na prometne zadeve. Pejd, pa re?i to cestno nori?nico! Prosm! Saj ne bo? imel slabe pla?e.

Pa ?e tukaj?nje forumovce vzemi sabo, ker oni se tud vsi po vrst spoznajo na prometno problematiko. Ful. Zanimivo a ne? Na prometnem ministrstvu so vsi neumni, pa tolko jih je, pa se nobeden ne spozna na promet, tukaj na tem forumu jih je pa na enem kupu vsaj za en avtobus, ki to?no vedo kaj je treba narest in kaj ne in ki bi znali takoj re?it prometno klavnico.

Dej pejte pa re?ite to noro stanje na cesti, saj znate! To bo sigurno svetovni fenomen in rekord re?evanja prometne problematike.

Pejte pejte, pa svetu poka?ite da vi znate to, kar cel svet ne zna in dela narobe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da bi bil ti taprav mo?akar za svetovalca pri prometnem ministrstvu. Ti bi to, kot vidmo, po?lihtal, kot bi reku keks. A sem jaz lahko tvoj prjatu?

Dej ti men povej, a si mogo?e ti iznajditelj in snovalec tople vode?

 

Jaz pa mislim, da si pravi genij ti! In, ?e bo kdo re?il Slovenijo divjakov bo? to Ti! Na vse forume pojdi, razsveljuj ?e ostale ljudi ne samo te zloglasne divjake Mazda?e, ki so sicer najve?ji divjaki med avtomobilisti. :rispekt:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej je verjetno ?e kon?al ?iht,no pa vseeno-ve? kako pri nas na primorskem pravim takim,kot si ti Lojz?

Rompiballe.Tak?ni,ki ni? ne sli?ijo,ni? ne upo?tevajo,samo nakladajo in nakladajo svoje.

Jih vr?e? skozi vrata ven in ?e preden jih zapre?,?e lezejo skozi okno noter in spet nakladajo...in nakladajo. :aaaaa::aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa pol ti ne gre? na prometno miinistrstvo in re?i? zadevo? Take rabimo, ki se spoznajo na prometne zadeve. Pejd, pa re?i to cestno nori?nico! Prosm! Saj ne bo? imel slabe pla?e.

Pa ?e tukaj?nje forumovce vzemi sabo, ker oni se tud vsi po vrst spoznajo na prometno problematiko. Ful. Zanimivo a ne? Na prometnem ministrstvu so vsi neumni, pa tolko jih je, pa se nobeden ne spozna na promet, tukaj na tem forumu jih je pa na enem kupu vsaj za en avtobus, ki to?no vedo kaj je treba narest in kaj ne in ki bi znali takoj re?it prometno klavnico.

Dej pejte pa re?ite to noro stanje na cesti, saj znate! To bo sigurno svetovni fenomen in rekord re?evanja prometne problematike.

Pejte pejte, pa svetu poka?ite da vi znate to, kar cel svet ne zna in dela narobe.

 

 

saj na ministerstvu poznajo problematiko. Sam si p?dr! frdamani raje denar v ?ep kla?ijo, kot pa kaj za varnost nardijo. Kaj tukaj ni jasno?

Mislim, da ti ?ivi? v nekem svojem idealnem svetu kjer to ni tako. Ampak, vse kar je nakup tak?nih radarjev, ipd... je B E D A R I J A, kot ti je ?e boss razlagal. Ni tu kaj komplicirat pa kon?no stopi v realen svet, kjer ne obvelja druga kot fou?ija in denar. (vsaj ne pr politikih)

 

 

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj na ministerstvu poznajo problematiko. Sam si p?dr! frdamani raje denar v ?ep kla?ijo, kot pa kaj za varnost nardijo. Kaj tukaj ni jasno?

Mislim, da ti ?ivi? v nekem svojem idealnem svetu kjer to ni tako. Ampak, vse kar je nakup tak?nih radarjev, ipd... je B E D A R I J A, kot ti je ?e boss razlagal. Ni tu kaj komplicirat pa kon?no stopi v realen svet, kjer ne obvelja druga kot fou?ija in denar. (vsaj ne pr politikih)

lp, Ale?.

 

No saj pravim, da pejd ti na ministrstvo pa to problematiko re? brez kaznovanja in kasiranja. Pejd pa zrihtaj zadeve! Saj kot vidmo ti ve? kako to re?it. Pa ?e pol foruma vzemi sabo, ki tud vedo tako kot ti. Skratka vse tukaj popokaj, nalo?te se v avtobus, pa hajd na ministrstvo.

Blagor Sloveniji ker ima tolko prometnih strokovnjakov. In to samo na enem avtomobilskem forumu. Da ne govorimo kolk avtomobilskih forumov ?e vse mamo, v katerih uporabniki vedo tud vse okol prometa kot tukaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj pravim, da pejd ti na ministrstvo pa to problematiko re? brez kaznovanja in kasiranja. Pejd pa zrihtaj zadeve! Saj kot vidmo ti ve? kako to re?it. Pa ?e pol foruma vzemi sabo, ki tud vedo tako kot ti. Skratka vse tukaj popokaj, nalo?te se v avtobus, pa hajd na ministrstvo.

Blagor Sloveniji ker ima tolko prometnih strokovnjakov. In to samo na enem avtomobilskem forumu. Da ne govorimo kolk avtomobilskih forumov ?e vse mamo, v katerih uporabniki vedo tud vse okol prometa kot tukaj.

 

a si sebe ?tel zraven, ?e sklepam iz tvojih objav, si tudi ti strokovnjak za promet...

tebi nebi pasala pla?a iz ministrstva ?

 

pismo, si pa cepec, pa le no?e? razumeti, da nismo popolnoma proti tvojim idejam, pa saj tvoji argumenti tudi niso zani?, niso pa 100% pravilni v vsaki situaciji...

 

?e bi odgovorni tako sodelovali, s takimi debatami, kot mi tule, pa te debate podkrepili ?e s kako analizo ali dvema, bi bilo stanje dosti la?je nadzorovati in popravljati...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a si sebe ?tel zraven, ?e sklepam iz tvojih objav, si tudi ti strokovnjak za promet...

tebi nebi pasala pla?a iz ministrstva ?

 

pismo, si pa cepec, pa le no?e? razumeti, da nismo popolnoma proti tvojim idejam, pa saj tvoji argumenti tudi niso zani?, niso pa 100% pravilni v vsaki situaciji...

 

?e bi odgovorni tako sodelovali, s takimi debatami, kot mi tule, pa te debate podkrepili ?e s kako analizo ali dvema, bi bilo stanje dosti la?je nadzorovati in popravljati...

 

Enga cepca ima? ti v gatah.

Jaz ne sikam ?ez vladne ukrepe. Men se zdijo kar uredu. Niso idealni, ampak na splo?no kar klapajo.

Vi pa? sikate, ker boste s temi ukrepi vi za nekaj prikraj?ani. To je, hitra vo?nja.. Jaz sikam ?ez vinjete, vi pa sikate ?ez radarje. A vi lahko sikate, jaz pa ne smem? Prav vam je. Kar profitirate na vinjetah, boste pa s kaznimi povrnili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enga cepca ima? ti v gatah.

Jaz ne sikam ?ez vladne ukrepe. Men se zdijo kar uredu. Niso idealni, ampak na splo?no kar klapajo.

Vi pa? sikate, ker boste s temi ukrepi vi za nekaj prikraj?ani. To je, hitra vo?nja.. Jaz sikam ?ez vinjete, vi pa sikate ?ez radarje. A vi lahko sikate, jaz pa ne smem? Prav vam je. Kar profitirate na vinjetah, boste pa s kaznimi povrnili.

 

 

A pozna? mogo?e kak?no mesto kjer so postavili radar na podlagi analiz varnosti oz nevarnosti na cestnem odseku?

 

ali so vsi radarji postavljeni na mestih kjer je statisti?no najve? mo?nosti za lovljenje prehitrih voznikov?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

radarji so postavljeni tam ker je moznost, da lepo izpades na sliki

se pravi ponavadi so to ravnine, kjer je voznik sproscen in ima tal lep nasmeh, ne pa pri kriticnih tockah, kjer bi imel voznik resno faco, ker pol ne bi izgledalo lepo na sliki

drzava misli tudi na take stvari, a ni to lepo?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enga cepca ima? ti v gatah.

Jaz ne sikam ?ez vladne ukrepe. Men se zdijo kar uredu. Niso idealni, ampak na splo?no kar klapajo.

Vi pa? sikate, ker boste s temi ukrepi vi za nekaj prikraj?ani. To je, hitra vo?nja.. Jaz sikam ?ez vinjete, vi pa sikate ?ez radarje. A vi lahko sikate, jaz pa ne smem? Prav vam je. Kar profitirate na vinjetah, boste pa s kaznimi povrnili.

 

 

Morda pa nekateri le nismo za ni? prikraj?ani, ker vemo kje so dirkali??a in piste? In razumi ?e, da na?a ?elja ni "divjanje" oz. hitra vo?ja, na?a ?elja je teko?, dinami?en promet!

 

Preden se vtakne? v moj post tukaj ima? dokaz piste: link, ta je sicer mi?keno starej?a, lahk pa dobi? ?e kero drugo :)

 

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pozna? mogo?e kak?no mesto kjer so postavili radar na podlagi analiz varnosti oz nevarnosti na cestnem odseku?

 

ali so vsi radarji postavljeni na mestih kjer je statisti?no najve? mo?nosti za lovljenje prehitrih voznikov?

 

đabe... on bo gonil svoje... ker je prepri?an v svoj prav... ;)

 

mi smo poopustili, on ne bo nikoli... osli niso tak trmasti kot Lojz...

 

ampak, ?e moj pokojni dedek je vedno rekel " sak?a rit ma svoj ?ankrejt ! "

 

Jaz ne sikam ?ez vladne ukrepe.

 

a vinjete pa niso vladni ukrep ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pozna? mogo?e kak?no mesto kjer so postavili radar na podlagi analiz varnosti oz nevarnosti na cestnem odseku?

 

ali so vsi radarji postavljeni na mestih kjer je statisti?no najve? mo?nosti za lovljenje prehitrih voznikov?

 

Vsi radarji so postavljeni na podlagi analiz in tam kjer je velika mo?nost, da zaradi prevelike hitrosti lahko pride do te?kih nesre?. Vsi.

In ?e zdaj, na mestih kjer je postavljen radar, ne prihaja pogosto do te?jih nesre?, to pomeni da je radar postavljen na pravem mestu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

 

a vinjete pa niso vladni ukrep ?

 

Je, ampak jaz moram to vinjeto imet, ?e se ho?em peljat po AC. Taka so pravila. Pa magari se peljem po AC po omejitvah in samo enkrat, moram jaz vseeno imet vinjeto. Vam pa kazen za vo?njo po AC ni potrebno pla?at, samo po pravilih se pelte in to lahko po vseh cestah, pa ne boste pla?ali nobeno kazen. Vas nih?e ne sili, da delajte prekr?ke.

Sicer sem pa jaz s tem sikanjem mislil na konkretne vladne ukrepe o katerih zdaj tle te?e debata in kateri konkretno vas zdaj motijo. Drga?e, okol kak?nih drugih ukrepih bi imel tud jaz kaj pripomnit. Ampak ta ?lendrov ukrep z radarji in kamerami mi je pa kar v?e?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi radarji so postavljeni na podlagi analiz in tam kjer je velika mo?nost, da zaradi prevelike hitrosti lahko pride do te?kih nesre?. Vsi.

In ?e zdaj, na mestih kjer je postavljen radar, ne prihaja pogosto do te?jih nesre?, to pomeni da je radar postavljen na pravem mestu.

 

 

a ima? kak?en dokaz o kak?nih ?tudijah kjer so radarji postavljeni, ali pa? predvideva?? Kajti moj osebni vtis o postavitvi radarjev je druga?en.

 

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.