Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Don jaz se res po?utim razsvetljenega. :bravo:

Lojz spreobrnili ste mene, Dona in ?e marsikak?nega Mazda?a. Mazda?i so itak znani po svoji dirka?ki naravi. Predlagam Vam, da posku?ate ?e na Honda forumu. Sicer so tam bolj miroljubni foruma?i, obenem so nasplo?no Honda?i pregovorno previdni vozniki ampak vseeno se najde sem ter tja kak?en divjak, ki ga kdaj pritisne 5km/h ?ez omejitev. :glare:

 

Hehe, dec si me kr nasmeju! :bravo::ouje::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz. Zabil te bojo ?e v prvi, ko ti bojo povedal svoj moto ...

 

Kdor ni z nami, je za nami! :harhar::hohoho:

 

Teb je mogo?e taka izjava sme?na, men je pa blesava.

Nimam tolk cajta da bi se na vseh forumih preganjal z divjaki. Mogo?e bom pa ?el tud na Honda forum, potem, ko me boste na tem forumu banali.

Moram pa povedat, da se da z opazovanjem ugotovit, da je v mazdah neprimerno manj norcev kot v hondah. To je treba priznat, ni kaj. Jaz prav iz tega razloga honde ne maram. No?em pripadat klanu v katerem prevladujejop divjaki in bedaki. Iz istega razloga tudi ne maram BMW- jev Audi-jev in VW. Mene je sram se peljat v teh avtih. ?e se ?e iz kak?nih razlogov moram s kom peljat v teh avtih, potem gledam stran, da me kdo ne prepozna noter. Sem ?e razmi?ljal, da bi v teh znamkah avtomobilov, ki sem jih na?tel, morala bit obvezna oprema papirnata vre?ka, ?krnecl, da bi jo lahko nataknil na glavo za kamufla?o. Nekaj je pa treba tud dat na ponos.

Jaz sem svojmu sinu naprimer zagrozil; ?e se ne bo? u?il, ti bom za kazen kupu BMW-ja. Potem je mulc kar naprej dr?al knjigo v roki in bil na koncu odli?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teb je mogo?e taka izjava sme?na, men je pa blesava.

Nimam tolk cajta da bi se na vseh forumih preganjal z divjaki. Mogo?e bom pa ?el tud na Honda forum, potem, ko me boste na tem forumu banali.

Moram pa povedat, da se da z opazovanjem ugotovit, da je v mazdah neprimerno manj norcev kot v hondah. To je treba priznat, ni kaj. Jaz prav iz tega razloga honde ne maram. No?em pripadat klanu v katerem prevladujejop divjaki in bedaki. Iz istega razloga tudi ne maram BMW- jev Audi-jev in VW. Mene je sram se peljat v teh avtih. ?e se ?e iz kak?nih razlogov moram s kom peljat v teh avtih, potem gledam stran, da me kdo ne prepozna noter. Sem ?e razmi?ljal, da bi v teh znamkah avtomobilov, ki sem jih na?tel, morala bit obvezna oprema papirnata vre?ka, ?krnecl, da bi jo lahko nataknil na glavo za kamufla?o. Nekaj je pa treba tud dat na ponos.

Jaz sem svojmu sinu naprimer zagrozil; ?e se ne bo? u?il, ti bom za kazen kupu BMW-ja. Potem je mulc kar naprej dr?al knjigo v roki in bil na koncu odli?en.

 

 

 

Dobr da nism tak ko ti. Kr ?e bi isto razmi?lu bi blo mene tut sram mazdo vozit. In to zarad tega kr jo vozi? tut ti ...

 

Kdo je zdej otro?ji kle gor ... :rolleyes:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teb je mogo?e taka izjava sme?na, men je pa blesava.

Nimam tolk cajta da bi se na vseh forumih preganjal z divjaki. Mogo?e bom pa ?el tud na Honda forum, potem, ko me boste na tem forumu banali.

 

tam pa dvomim da bo? ve? ko par minut ?lan :D

o?itno ma? nek maraton posiljevanja ljudi z idejami da je hitrost kriva za promtne.. marsi kdaj so mi rekl v avto?oli.. te pritisk na gas re?i pred smrtjo... --> pijan biti za volanom te pa re?i vo?nje po cesti ker se v prvi jarek zapele? pa ?e fajn se ti zdi...

 

tak da jz bom vozil koker bom... na forumu jih bom pa mal honda?e obvestil kaj jih ?aka :harhar:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teb je mogo?e taka izjava sme?na, men je pa blesava.

Nimam tolk cajta da bi se na vseh forumih preganjal z divjaki. Mogo?e bom pa ?el tud na Honda forum, potem, ko me boste na tem forumu banali.

 

G.Lojz ne bomo vas banali, vi st full ok "sogovornik", vedno vse veste in vedno izklju?ujete druge mo?nosti, ker vzrok je vedno samo en.

 

ps.?e vedno ?akam na ogovor, saj vem da sem te?en :dudek: , samo vseeno bi rad vedu.

 

Od preve? zau?itih kokic lahko dobi? drisko, vnetje debelega ?revesa, sivo mreno, tur na riti, ali celo krvavo gri?o...

Samo tolk v opozorilo, da ne bo spet kdo v mene sko?u, ?e? da komu grozim...

 

To s prakse al kar tako z glave ?

 

pa dobr da ne jem kokic, mam raje ?gance z ocvirki. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet en primerek iz Lojzovega konca

 

http://24ur.com/novice/slovenija/tudi-slov...rek-spleta.html

 

se pa vid kolk so budale na 24ur, ker tud linka ne znajo pravilno imenovat.... al majo pa polcaji vedno ve? zmenkov s takimi pacienti prek spleta :ne vem: le kdo bi vedel :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pa vid kolk so budale na 24ur, ker tud linka ne znajo pravilno imenovat....

 

To je zato ker imajo pomoje ne ?tudente ampak kar dijake v slu?bi. V?asih delajo tak?ne napake, da bi bilo vsakega normalnega ?loveka sram. Lektorja o?itno nimajo, razgledani pa tudi niso kaj dosti. :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Garant Zigeuner al pa njihov pajda?! :blush::ninja::whatever:

 

hja kdo pa drug... s takimi primerki ne more ne policija ne sodstvo opravit, Bojan ?lender bo pa radarje postavljal... ?e to ni parodija na zdravo pamet pol pa res ne vem kaj je :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes:

Prometna nesre?a se je zgodila okoli 4.30 na hitri cesti Trebnje?Karteljevo pri Hrastju. Tr?ila so tri vozila tujih registrskih oznak. Gasilci so morali dve osebi izrezati iz zveri?ene plo?evine. Po?kodovanih je sicer sedem ljudi, dveletna deklica pa je po poro?anju Radia Krka med prevozom v ljubljanski klini?ni center ranam podlegla.

 

V klini?ni center naj bi prepeljali ?e dve osebi, enega otroka in voznika enega od vozil, poro?a novome?ki radio. Dva ponesre?enca sta ostala na zdravljenju v novome?ki bolni?nici, enega pa naj bi tudi ?e operirali. Ostale udele?ence so po pregledu ?e odpustili iz bolni?nice.

 

Cesta je bila zaradi nesre?e ve? kot dve uri zaprta, promet je stekel ?ele okoli sedme ure. Po neuradnih podatkih naj bi bili udele?enci dr?avljani Moldavije in Italije.

 

A se je res tezko ustaviti za pol ure............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak, da pride Lojz nazaj, da ti bo razlo?u, da so bli to ziher norci in divjaki z neprilagojeno hitrostjo glede na psihofizi?no stanje (utrujenost in rahel spanec).

 

Sicer me bo Labi spljuval sam a ni ?udno, da se v Slo ?tevilo nesre? med poletnimi po?itni?kimi meseci precej pove?a... in glej ga hudi?a spet je cel kup tujih registracij udele?enih predvsem pa kot povzro?iteljev nesre?.

 

Je pa katastrofa kaj po?enjajo tujci na na?ih cestah... to je vse ?isto zmedeno sploh po "navodilih" hrva?kih turisti?nih delavcev, kako naj se "njihovi" turisti izognjejo pla?evanju slovenskih vinjet. Pol pa majo recimo na Ptuju kaos glede "izgubljenih" turistov. Obra?anja na sredi ceste, izsiljevanje prednosti, ker so ?e ?ist znervirani, vo?nja v enosmerno, rikverc s prikolicami in ?e in ?e.

 

Na?a policija pa samo gleda, namesto da bi vse take prekr?ke lepo pokasirala in "zaslu?ila" ve? kot bodo tili pr?paral z vinjetami.

 

Ampak mi smo pa? prijazna dr?ava do tranzitarjev in bomo raje iz lastnih ?epov pla?evali ekolo?ke kvote (za 2008 naj bi bilo kar za 80m? :( ) in uj?kali tranzit, ki nam dela samo ?kodo in stro?ke zraven bomo pa ?e gledali, da se bodo tile ?e izogibali pla?ilu tiste malenkosti kot je vinjeta in nam delali kaos na cestah ter povzro?ali nevarne situacije in nesre?e.

 

Ja ?al je tako, da tud Vla?i? nima jajc tako kot jih prej ni imel ?erjav in tako bo Slovenija za vedno ostala mali hlap?ek na velikem evropskem dvoru. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak, da pride Lojz nazaj, da ti bo razlo?u, da so bli to ziher norci in divjaki z neprilagojeno hitrostjo glede na psihofizi?no stanje (utrujenost in rahel spanec).

 

Sicer me bo Labi spljuval sam a ni ?udno, da se v Slo ?tevilo nesre? med poletnimi po?itni?kimi meseci precej pove?a... in glej ga hudi?a spet je cel kup tujih registracij udele?enih predvsem pa kot povzro?iteljev nesre?.

 

Je pa katastrofa kaj po?enjajo tujci na na?ih cestah... to je vse ?isto zmedeno sploh po "navodilih" hrva?kih turisti?nih delavcev, kako naj se "njihovi" turisti izognjejo pla?evanju slovenskih vinjet. Pol pa majo recimo na Ptuju kaos glede "izgubljenih" turistov. Obra?anja na sredi ceste, izsiljevanje prednosti, ker so ?e ?ist znervirani, vo?nja v enosmerno, rikverc s prikolicami in ?e in ?e.

 

Na?a policija pa samo gleda, namesto da bi vse take prekr?ke lepo pokasirala in "zaslu?ila" ve? kot bodo tili pr?paral z vinjetami.

 

Ampak mi smo pa? prijazna dr?ava do tranzitarjev in bomo raje iz lastnih ?epov pla?evali ekolo?ke kvote (za 2008 naj bi bilo kar za 80m? :( ) in uj?kali tranzit, ki nam dela samo ?kodo in stro?ke zraven bomo pa ?e gledali, da se bodo tile ?e izogibali pla?ilu tiste malenkosti kot je vinjeta in nam delali kaos na cestah ter povzro?ali nevarne situacije in nesre?e.

 

Ja ?al je tako, da tud Vla?i? nima jajc tako kot jih prej ni imel ?erjav in tako bo Slovenija za vedno ostala mali hlap?ek na velikem evropskem dvoru. :(

 

To sem vam govoril ?e takoj,ko so ga predlagali. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim, da sem enkrat povedal, ampak tega tipa sem jaz srecal na enem pikniku 2 leti preden je postal minister....

in ze takrat mi je bil cist antipatices (pijanceval big time, pol se je nazaj v takem stanju peljal v KP, takrat mel siv bmw serije 5, ceprav je takrat mel kao resno punco je bil na pikniku z dvemi...itd itd)

skratka za rockerja mogoce ok, za ministra pa niti priblizno...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dokler ne bo avtoceste na tem delu bojo take nesrece se bolj pogoste...tako je to

v bistu se mal nesrec je glede na stanje

 

hmmm, no ja... glej no, tista cesta ni ni? posebnega in ?isto ni? bolj nevarna kot katera koli druga dvosmerna cesta. Je dovolj ?iroka in nima nekih ostrih ovinkov ali pa nepreglednih odsekov.

 

Najve?ji problem te ceste so predvsem velika gne?a in prenalo?eni kamioni, ki ne zmorejo nekaterih klancev. Potem pa zgleda tako, da se na cesti kjer je omejitev 100km/h vozijo kamioni z 20km/h (to ni pretiravanje, to se tam skoz dogaja).

 

Nato pa ljudje v svoji ?iv?nosti, ko je moral nekaj km voziti k pol? po?asi za?nejo s prehitevanji in karamboli so neizbe?ni.

 

6 let sem se skoraj vsak dan vozil na tej cesti in edini resni problem je preobremenjenost te ceste. Ve?ji problem je psihofizi?no stanje nekaterih udele?encev pa naj si bo to utrujenost al pa cvi?ek v krvi. Ko bo tam AC bo seveda to precej izbolj?alo stanje ampak samo zato, ker pa? avti ne bodo drveli nasproti s se?tevkom hitrosti 200km/h.

 

Kaj ho?em povedat, da ?e bi vsak vozil po svojem pasu se ne bi ni? zaletavali in tukaj cesta ni dosti kriva. Je pa ?alostno to, da policija na tej cesti je bistveno premalo prisotna... dokler AC-ja ni je pa? to edini ukrep, sploh pa v ?asu turisti?ne sezone.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim, da sem enkrat povedal, ampak tega tipa sem jaz srecal na enem pikniku 2 leti preden je postal minister....

in ze takrat mi je bil cist antipatices (pijanceval big time, pol se je nazaj v takem stanju peljal v KP, takrat mel siv bmw serije 5, ceprav je takrat mel kao resno punco je bil na pikniku z dvemi...itd itd)

skratka za rockerja mogoce ok, za ministra pa niti priblizno...

 

...niti za rockerja ni ok.Ga nobeden ne mara,ker je na..ur?en. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.