Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

 

 

Zdej mi pa povej a je to slu?aj, al je slu?aj to, da si ti bedak?!

 

 

Gustelj tis debil. Objavljena slika Ne more? ?e kr

 

Moderatorji, a se bo tole kaj saniralo? Aja, me mate tud moderatorji na "ignore" Torej to pomerni da tud jaz lahko uporabljam enak besednjak, saj ne bom fasal bana ker me zaradi "ignore" funkcije itak ne boste brali? Sicer pa tud ?e mate mene na ignmore, to ne pomen da ne vidite prebrat postov od tteh ki meni pravjo debil, bedak itd...

 

@ Bos lepo te prosm, ne ga srat. Cela Evropa ve, da je prevelika hitrost problem ?tevilka 1, vi bi pa tle radi nekaj handlal. Norci so na prvem mestu, pijanci pa drugi. To sem jaz ?e povedal, ti mi kar naprej pi?e?, da jaz trdim da je SAMO hitrost cestni problem. ?e enkrat: Prevelika hitrost je probhlem ?tevilka 1, pijanci so problem ?tevilka2, potem se pa izmenjujejo , varnostna razdalja, nepravilno prehitevanje, nepravilna smer in stran vo?nje itd...

Jaz dopu??amo to mo?nost, da se v Sloveniji na prvem mestu izmenjujejo pijan?ki in divjaki. Ampak to je slaba tola?ba. Tekmovat s pijanci kdo bo na prverm mestu po zganjanju pizdarij in delanju nesre?, je milo re?eno, debilno.

Ja, res vidim, da sem tukaj edini ki to vem, so pa zato pristojni po celi evropi na moji strani, ki tudi vedo isto kot jaz.

In va? kolega ?lender je povedal enkrat na enem omizju tole: ?e bi uspeli na cestah povpre?no hitrost zmanj?at za borih 5km/h bi bilo na cetah za 30% manj nesre?. To pa ni ma?ji ka?elj.

Vem, zdaj boste spet napadli, da naj navedem vir te teorije. Ne morem ga, ker to je blo po TV in sem si ta podatek pa? zapomnil. Povedal ga je pa va? ljub?ek ?lender. Bojda on nekaj dela okol prometa al nekaj tazga...

Pa ?e to.

Dejsttvo je da je najve? nesre?, zaradi neprilagojene hitrosti. ZAKAJ je kdo vozil prehitro je pa stvar detaljnej?e preizkave, kriminalistov, forenzikov.... Policaj ne more vedet al je nekdo prehitro peljal zato ker se je nekomu mudilo na ?iht, al zato ker se mu je mudilo srat, al zato ker je z nezmanj?ano hitrostjo ?ik pri?igal, al se je nekdo med prehitro vo?njo po telefonu igral, al nekdo prehitro vozi zato, ker ima majhen lulek (teh je najve?) al zato ker pelje sr?nega bolnika v bolnico, itd....to vse in ?e ve? lahko vzame? kot izgovor za prehitro vo?njo, ampak to se ne da ugotovit kar tako, razen, ?e misli?, da so slovenski ?oferji tolk po?teni in bodo ppolicaju kar priznali; ja igral sem se z mobitelom, pa sem pozabu na cesto in na ?tevc gledat...

In vsi taki, ki npr. pri?igasjo cigarete, brkljajo po telefonu, ?arijo po radiu itd...so porazdeljenni na VSE dejavnike nesre?. Vsi ti prekr?ki so ravno tako, kot na neprilagojeno vo?njo, porazdeljeni potem na nepravilno stran in smer vo?nje, premajhna varnostna razdalja, nepravilno prehitevanje, nepravilni premiki vozil itd...Torej NISO, kot ti trdi?, taki kanoni, ki ?ik pri?igajo med vo?njo, avtomatsko pri?teti SAMO k neprilagojeni hitrosti. Kapi?a? ti to ?e enkrat al ne?

Vidi? majster, ne gre to tako kot bi ti in en kup tukaj?njih ignorantov radi. Samo trezno je treba premislit, pa gre.

 

PS: hehe, jaz bom tiste, ki so me dali na "ignore" imenoval NOJI. A lahko? Ker tile ignoranti so kot noj, ki glavo zakoplje v pesek, da ne vidi kaj se okol njega dogaja, rit ma pa zunaj.

Noj?ki press...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrat samo na tole.

Glede hitrosti pa upam, da se strinjamo, da so v "kategoriji" nesre? ozna?en z neprilagojena hitrost v?teti vsi primeri pa ne glede a gre za divjaka al pa za ?ist obi?ajnega mirnega voznika, ki je karambol naredil zaradi milijona raznoraznih vzrokov, ki jih statistika ne vodi oz. vodi pod rubriko neprilagojena hitrost.

 

Mirni so recimo tisti, ki niso predvideli, da bi lahko bil ovinek poledenel, da so telefonirali med vo?njo, brkljali po radiju, pri?igali ?ik, imeli sr?ni napad, bili zaslepljeni od lu?i nasprotivoze?ega, nizkega sonca.... kle lahko na?tevam v nedogled. Skupni imenovalec je samo neprilagojena hitrost, dragi Lojz - pa a bo? res rekel, da so vsi teli ljudje divjaki in norci.

 

 

NI RES da se vse te kategorije, ki si jih na?tel, kar avtomati?no pri?tejejo SAMO k vzroku "neprilagojena hitrost" in da imajo tak skupni imenovalec. NI RES! To je tvoja la? in zavajanje!

Vse te kategorije se pri?tevajo tudi k vzrokom kot so: nepravilno prehitevanje, nepravilna stran in smer vo?nje, premajhna varnostna razdalja, nepravilni premiki vozil itd...Nekdo recimo pri?iga cigaret, telefonira, ?tela radio itd... pa za?anta na nasprotni pas, (torej nepravilna stran in smer vo?nje) al se pa preve? pribli?a drugemu vozilu in je zato varnostna razdalja premajhna itd...

Isusek, a je tako te?ko to zastopit?

 

PS:@ Noj?ek Symon, kdo je ta Gustl na avtomobilizem. com, ki ga ti primerja? z mano? ?e ta Gustl ve to kar vem jaz (torej da ste norci problem s?t. 1) mi daj prosm link, da mu grem pomagat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spostovani uporabnik Lojz! Ste morda uzaljeni je mogoce nacet vas ego se pocutite krivega heh sej ne hecam se ;)

Tkole je Lojz ce bos dobu ban na temu forumu verjem da ga bos dobil po lastni krivdi ker moris tuki folku in ne zato ker ti nebi pustili do besede in tvojega mnenja... ze sam dokaz da v "tvoji" temi je 14 strani tko da prosim Lojz ne jokat za brezveze

 

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obvestilo o opozorilu pred enodnevnim izobra?evalnim izletom v Banovce dobijo naslednji:

 

Don

Symon

eye

 

zaradi neprimernega obna?anja in ?aljenja uporabnikov foruma!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Glede hitrosti pa upam, da se strinjamo, da so v "kategoriji" nesre? ozna?en z neprilagojena hitrost v?teti vsi primeri pa ne glede a gre za divjaka al pa za ?ist obi?ajnega mirnega voznika, ki je karambol naredil zaradi milijona raznoraznih vzrokov, ki jih statistika ne vodi oz. vodi pod rubriko neprilagojena hitrost.

 

Mirni so recimo tisti, ki niso predvideli, da bi lahko bil ovinek poledenel, da so telefonirali med vo?njo, brkljali po radiju, pri?igali ?ik, imeli sr?ni napad, bili zaslepljeni od lu?i nasprotivoze?ega, nizkega sonca.... kle lahko na?tevam v nedogled. Skupni imenovalec je samo neprilagojena hitrost, dragi Lojz - pa a bo? res rekel, da so vsi teli ljudje divjaki in norci.

 

 

NI RES da se vse te kategorije, ki si jih na?tel, kar avtomati?no pri?tejejo SAMO k vzroku "neprilagojena hitrost" in da imajo tak skupni imenovalec. NI RES! To je tvoja la? in zavajanje!

Vse te kategorije se pri?tevajo tudi k vzrokom kot so: nepravilno prehitevanje, nepravilna stran in smer vo?nje, premajhna varnostna razdalja, nepravilni premiki vozil itd...Nekdo recimo pri?iga cigaret, telefonira, ?tela radio itd... pa za?anta na nasprotni pas, (torej nepravilna stran in smer vo?nje) al se pa preve? pribli?a drugemu vozilu in je zato varnostna razdalja premajhna itd...

Isusek, a je tako te?ko to zastopit?

 

 

Ja res je groza, ?e stvari ne zna? prebrat oz. jo vsaki? proba? obrnit na svoj mali mlin?ek, ki klopo?e in klopo?e.

 

Ker si vzel besedilo iz konteksta ti bom napisal po?asi, da bo? lahko po?asi prebral.

 

Govorim SAMO o kategoriji "neprilagojena hitrost" in govorim samo za VSE primere, ki so ozna?eni kot "neprilagojena hitrost". ?e enkrat, da bo? razumel: samo na to kategorijo se nana?a in na nobeno drugo.

 

In govorim za vse primere znotraj te kategorije in kot sem napisal, da so tukaj zdru?eni tako divjaki (brezglavo divjanje prek omejitev) kot tudi vsi drugi, ki NISO DIVJALI pa so se zaradi tak?nega la druga?nega vzroka ZAJEBALI oz naredili napako tako kot to pravi? ti v enem izmed prej?njih postov.

 

Res ?e dolg mi ni blo treba enmu tako po otro?je razlagat kot je treba tebi, ker ?e bi ti resno bral prispevke ostalih bi marsikaj razumel kaj ti ?elimo povedat tako pa vidi? v vsakem samo sovra?nika in nasprotnika, ki ga mora? premagat, ker ogro?a tebe, tovo ?eno in tvoje otroke. Sploh pa se ne ubada? z vpra?anjem a to kar trdi? je sploh res - tebe zgleda cel svet ogro?a potemtakem, al kaj?

 

 

Zdej pa prosim odgovori kon?no na vpra?anje... a so res samo NORCI (tako jih ti imenuje?) EDINI krivi za to, da je kategorija "neprilagojena hitrost" prvi (EU) ali pa drugi (SLO) vzrok tako polna?

 

A je po tvoje sploh mo?no, da so v tej kategoriji zajeti tudi drugi, ki niso norci pa so se tu zna?li po spletu okoli??in ali pa po tem, da delajo druga?ne prometne prekr?ke, ki so nato privedli v nesre?o okarakterizirano kot neprilagojena hitrost ?eprav v resnici, ?e bi se v dolo?enem trenutku posve?ali samo vo?nji se nesre?a sploh ne bi zgodila, ker je bila hitrost v resnici normalna.

 

Z drugimi besedami povedano, ?e bi vozil z O?MI na cesti karambola ne bi bilo. A je to Lojz sploh mo?no po tvoje al so ti ljudje vedno divjaki in norci. Dej konkretno odgovori, ?e sploh lahko pa brez okoli?enj in nabijanj v drugo smer... vsaj toliko bodi fer.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

In va? kolega ?lender je povedal enkrat na enem omizju tole: ?e bi uspeli na cestah povpre?no hitrost zmanj?at za borih 5km/h bi bilo na cetah za 30% manj nesre?. To pa ni ma?ji ka?elj.

Vem, zdaj boste spet napadli, da naj navedem vir te teorije. Ne morem ga, ker to je blo po TV in sem si ta podatek pa? zapomnil. Povedal ga je pa va? ljub?ek ?lender. Bojda on nekaj dela okol prometa al nekaj tazga...

 

 

Ne rabi? navajat vira, ker tukaj ti popolnoma verjamem, da je ?lender to rekel. Vpra?anje je eno drugo in sicer kak?no raziskavo je ?lender opravil, da je lahko izjavil kaj takega.

 

?e dolgo nazaj sem ti razlo?il, da je ?lender popoln populist in take izjave brez dokazov (?etudi bi bili bi bili izredno te?ko preverljivi) so tipi?ne zanj in podobne ti?e. In ti Lojz njemu kar tako na slepo verjame?, da je sploh kaj takega mogo?e. Aja sej res, ti si si dolo?il ljudi (?lender, ?erjav, ?upnik... sami ?-ji :P ) katerim brezpogojno verjame? in jim bo? verjel, do konca pa ?etudi te kot ovco vozakajo naokrog in se delajo norca iz ljudi normalnega intelekta.

 

Dej malo premisli... ?e ho?em bit tudi jaz populist bi to nato prevedel, da zmanj?anje za 10km/h pomeni, da bi bilo 60% manj nesre? zaradi hitrosti, za 15km/h pa potemtakem 90%. Se pravi, ?e zmanj?amo hitrost za 17km/h smo re?ili problem hitrosti... ma sej to je da umre? od smeha :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Dejsttvo je da je najve? nesre?, zaradi neprilagojene hitrosti. ZAKAJ je kdo vozil prehitro je pa stvar detaljnej?e preizkave, kriminalistov, forenzikov.... Policaj ne more vedet al je nekdo prehitro peljal zato ker se je nekomu mudilo na ?iht, al zato ker se mu je mudilo srat, al zato ker je z nezmanj?ano hitrostjo ?ik pri?igal, al se je nekdo med prehitro vo?njo po telefonu igral, al nekdo prehitro vozi zato, ker ima majhen lulek (teh je najve?) al zato ker pelje sr?nega bolnika v bolnico, itd....to vse in ?e ve? lahko vzame? kot izgovor za prehitro vo?njo, ampak to se ne da ugotovit kar tako, razen, ?e misli?, da so slovenski ?oferji tolk po?teni in bodo ppolicaju kar priznali; ja igral sem se z mobitelom, pa sem pozabu na cesto in na ?tevc gledat...

In vsi taki, ki npr. pri?igasjo cigarete, brkljajo po telefonu, ?arijo po radiu itd...so porazdeljenni na VSE dejavnike nesre?. Vsi ti prekr?ki so ravno tako, kot na neprilagojeno vo?njo, porazdeljeni potem na nepravilno stran in smer vo?nje, premajhna varnostna razdalja, nepravilno prehitevanje, nepravilni premiki vozil itd...Torej NISO, kot ti trdi?, taki kanoni, ki ?ik pri?igajo med vo?njo, avtomatsko pri?teti SAMO k neprilagojeni hitrosti. Kapi?a? ti to ?e enkrat al ne?

Vidi? majster, ne gre to tako kot bi ti in en kup tukaj?njih ignorantov radi. Samo trezno je treba premislit, pa gre.

 

Ojej pa kaj to pi?e? no... kak?ne stvari primerja?... ker se mu je mudilo srat oz. na ?iht pa res ni relevanten vzrok no, da je vozil prehitro - je pa hitros posledica tega.

 

?e pa je drkal radio al pa pri?igal ?ik je pa to ?ist ena druga kategorija saj ?e vedno govorimo o NEPRILAGOJENI hitrosti in ne vem kako si ti predstavlja?, da tist, ki je pri?igal ?ik in zletel s ceste je pa vozil prehitro. Lahko je vozil popolnoma znotraj omejitev ampak je zaradi tega, ker se ni ukvarjal z vo?njo (pri?igal je ?ik) je zapeljal s ceste.

 

Tukaj ne veva ne jaz ne ti ali se mu to ni zgodilo ?etudi je peljal ?e po?asneje - 20-30 pod omejitvijo. Dejstvo je edino eno: MED VO?NJO SE NI POSVE?AL VO?NJI AMPAK JE DELAL DRUGE STVARI - a je res to tako te?ko razumeti, da to s hitrostjo nima veze. Veze s hitrostjo ma samo od tistega trenutka, ko je za?el pri?igati ?ik pa je POZABIL voziti.

 

In ker omenja?, da ?etudi bi priznali ali pa celo so priznali (to ve samo policaj, ki vodi postopek), da so delali nekaj tretjega med vo?njo bo policija napisala kot vzrok enega izmed teh nekaj vzrokov (nikjer nisem napisal, da jih vedno pri?tejejo med hitrost in ?e bi prebral moje pretekle prispevke bi to videl), ki jih sploh vodijo v statistiki. To je ta simpl logika, ki v SLO izkrivlja statistiko in s prstom ka?e ve?ino samo na en vzrok - to je to kar je napa?no, da se usmerja pozornost samo na en vzrok ostale pa ZAVESTNO pozablja.

 

In nehaj vse ljudi zmerjat z norci, ker s tem bo? resno u?alil tiste, katerim se je nesre?a zgodila zaradi spleta okoli??in pa so krivi in v statistiki norcev po tvoje. ?e enkrat ti povem svet ni ?rnobel kot ga vidi? ti. Znotraj je ?e veliko nians in to?no tako je v prometu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, v vseh treh postih si napisal prakti?no eno in isto. Ampak ?e vedno ne kapira? temelja statistike.

Zakaj kar naprej tla?i?, posredne vzroke kot so pri?iganje, ?ika, ?raufanje po radiu, telefonarjenje, slabo vreme itd...itd....med tiste posredne vzroke, ki, kao po tvojem, edini vplivajo na ?tevilko v statistiki, (spet po tvojem,) zgolj in samo k "neprilagojeni hitrosti?

Pa pismo vsi ti vzroki, kot so pri?iganje, ?ika, ?raufanje po radiu, telefonarjenje, slabo vreme itd...itd.... botrujejo in se zgodijo, ter tudi pri?tejejo k statisti?nemu zapisu pod rubriko kot je; nepravilno prehitevanje, nepravilna smer in stran vo?nje, prekratka varnostna razdalja... in kaj vem kolk rubrik ?e vsebuje statistika.

Zakaj ti kar naprej trdi?, da se pri?iganje, ?ika, ?raufanje po radiu, telefonarjenje, slabo vreme itd...itd....avtomati?no pripi?e zgolj in samo k terminu "neprilagojena hitrost"? Pa kje si to pobral?

Vsi ti posredni vzroki (telefon, radio, ?ik itd....) botrujejo tudi k taki nesre?i kot je, nepravilna stran vo?nje, nepravilno prehitevanje, prekratka varnostna razdalja itd...in prav tako poka?ejo eno cifro v statistiki, ki ni vodena pod rubriko "neprilagojena hitrost". Pa dej ?e enkrat sprocesiraj to!

A tebe moti mogo?e samo to, ker napi?em da so tisto norci, ki se razpi?ijo zaradi neprilagojene hitrosti? Ja kaj pa naj jim re?em? A naj jim re?em neprilagojenci? Ok, pa naj bodo neprilagojenci, ?e ti to bolj pa?e.

Ampak to ?e zmeraj pove, da so ti neprilagojenci krivi, da v statistiki na prvem mestu pi?e......pi?e...............pi?e....................tralalalom.......da tako je........neprilagojena hitrost.

Torej ?e je statistika, po tvojem, napa?na, je napa?na v VSEH kategorijah, NE samo pri neprilagojeni hitrosti, ker posredni vzroki obstajajo tako v rubriki neprilagojena hitrost, kot tudi v rubrikah, nepravilna stran in smer vo?nje, prekratka varnostna razdalja, premiki vozil itd....

A vam to res ni jasno? Saj ne morem verjet....

In ?e je ?lender po tvojem popoln populist itd....a pol so evropski strokovnjaki, ki imajo isti problem kot ga imamo v sloveniji, vsi po vrst populisti?

Boss, al jaz sem tudi vsak dan na cesti. In Boss, jaz imam tudi o?i s katerimi gledam in zaenkrat, hvala Bogu ?e kar dobro vidim. In jaz vidim, ker vozim po omejitvah, da me kar naprej masovno in mno?i?no prehitevajo in zadaj na mojem braniku najedajo raznorazni neprilagojenci. Pa koga bi ti rad farbal in prepri?al? A slepe ljudi? Lepo te prosm...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je to, kar sem pri?akoval. ( Ostal brez besed?) Zjokaj se! :whatever:

?e pa zarad Lojza dobim ban, pa protestno takoj kupim Hyundai-a! :glare::bravo:

 

Ti se kr hecaj... pred ?asom je en ?lan ?e kupil Hyundaia pol se je pa sam protestno banal s foruma :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz: zakaj Lojz zakaj se dela? norca iz sebe in spet kar nekaj obra?a? besede ... ne vem kolikokrat sem ti napisal, da velja za vse vzroke ti pa kar buta?, da pravim, da velja samo za en vzrok. Isto?asno se pa strinja?, da statistika ne zajema nujno pravih vzrokov za nesre?e (razen alkota, ki je brezpogojno izmerljiv in edini relevantni podatek).

 

A to se ti pa ne zdi smiselno, da bi ljudi izobra?evali v smislu, da ko so v avtu naj se ukvarjajo samo z vo?njo in z ni?emer drugim, ko pa ne vozijo pa naj naredijo te stvari lepo v miru in ?immanj stresno. Al bo? ?e naprej kokodakal samo o hitrosti kot edinem in glavnem viru zla v prometu. To kar sem napisal ne pomeni, da hitrost ni ni? kriva in nikoli nisem trdil kaj podobnega... trdim pa, da statistika ne prikazuje realnega stanja (razen pri alkoholu) in to ve? tudi ti samo se norca dela? in u?iva? kako jebe? ljudi okrog sebe.

 

Verjetno ti gre na smeh ob tem ampak ti se kr smej sam s sabo, ker si sme?en samo sebi ostali si pa ?e marsikaj mislijo o tebi.

 

In podobni kot si ti, ki mislijo, da so najpametnej?i in najbolj varni na tem svetu, ker vozijo po?asi in se nato vklju?ujejo na AC s hitrostjo 60km/h, vozijo po AC-jih s hitrostjo 80km/h, da jih nato prehitevajo vsi tovornjaki, ?ivcirajo s svojo po?asno in nevarno vo?njo druge udele?ence in ne dovolijo, da bi se promet odvijal ?im manj stresno in teko?e.

 

To?no taki primerki se nikoli ne umaknejo pa bi se po ZVCP morali in nikoli ne spustijo kolone mimo ampak s svojo vo?njo delajo drek na cesti in silijo vse normalne (velika ve?ina voznikov je normalnih in ni divjakov) k prehitevanju, ki ga druga?e sploh ne bi bilo, ?e bi se ti Lojz in podobni vozili z normalno hitrostjo znotraj omejitev.

 

Ne odobravam divjanja kot tudi ne odobravam me?kanja po cesti saj tako kot ti pravi?, da cesta ni dirkali??e, cesta tudi ni po?ivali??e ampak je namenjena temu, da pride? od to?ke A do B v normalno zglednem ?asu ?im manj nervozno.

 

?e nekdo zaradi psihofizi?nega stanja tega ne zmore naj vrne izpit, ker ni varen za normalni promet. Ker ?e ne more voziti normalno hitro potem tudi normalno hitro ne more reagirati in situacija se lahko zgodi tako pri 90km/h kot pri 60km/h.

 

Sicer pa Lojz ti lahko ?e naprej pridiga? o hitrosti in zmerja? vse z divjaki, ki se ne strinjajo s tabo ampak v svoji brezmade?ni prepri?anosti nima? vedno prav ampak ti si tak tip ?loveka, da te bo spametovala samo tvoja samov?e?nost in narcizem, ki te bosta enkrat porinila ?ez rob saj nisi sposoben dojemanja realnosti.

 

Druga? pa resno mislim, da bo bolje, ?e greva midva v kak lokal na SOK (ne na pivo) pa da si izmenjava mnenja v ?ivo in da nehava moriti vseh ostalih. ?e se strinja? predlagaj kdaj ima? ?as pa si bova misli izmenjala v ?ivo, ker tole na forumu res ?e predolgo traja.

 

Ne se me bat, sem zelo miroljubna oseba in redkokdaj koga u?gem tako da ni panike. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,Lojz,taki "tvoji prjatl?ki" so resni?no nevarni-vzet jim izpit za vedno,zapor in ?e kazen do nezavesti. :angry:

 

http://obala.net/novice/article/22390

 

Word!

 

 

 

Ti se kr hecaj... pred ?asom je en ?lan ?e kupil Hyundaia pol se je pa sam protestno banal s foruma :ne vem:

 

Hahha ... Ne se bat zame, ?e kump Hyundai-a pol sm banan na britofu. ?iv tega sigurn ne bom naredu :D:bravo:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,Lojz,taki "tvoji prjatl?ki" so resni?no nevarni-vzet jim izpit za vedno,zapor in ?e kazen do nezavesti. :angry:

 

http://obala.net/novice/article/22390

 

Dej no Alex pretirava? no :blush: ... a ne vidi?, da je naredu napake... najprej je naredu napako, da se ga je na?ru, pol je naredu napako, da se je usedu pijan v avto in nato je naredu napako, da je v?gal avto in za?el vozit, pol je naredu napako, da je zapeljal v nasprotno smer na AC in je naredu napako, da je kar nekaj ?asa vozil v nasprotni smeri.

 

Bistveno je, da to ni naredil nala?? ampak po pomoti ... va?no je, da je vozil s prilagojeno hitrostjo in zato ni naredil karambola, ker ?e bi bil norc in divjak (tak?en kot smo mi ostali predvsem tukaj na forumu) bi se pa tragi?no kon?alo.

 

:whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz: zakaj Lojz zakaj se dela? norca iz sebe in spet kar nekaj obra?a? besede ... ne vem kolikokrat sem ti napisal, da velja za vse vzroke ti pa kar buta?, da pravim, da velja samo za en vzrok. Isto?asno se pa strinja?, da statistika ne zajema nujno pravih vzrokov za nesre?e (razen alkota, ki je brezpogojno izmerljiv in edini relevantni podatek).

 

A to se ti pa ne zdi smiselno, da bi ljudi izobra?evali v smislu, da ko so v avtu naj se ukvarjajo samo z vo?njo in z ni?emer drugim, ko pa ne vozijo pa naj naredijo te stvari lepo v miru in ?immanj stresno. Al bo? ?e naprej kokodakal samo o hitrosti kot edinem in glavnem viru zla v prometu. To kar sem napisal ne pomeni, da hitrost ni ni? kriva in nikoli nisem trdil kaj podobnega... trdim pa, da statistika ne prikazuje realnega stanja (razen pri alkoholu) in to ve? tudi ti samo se norca dela? in u?iva? kako jebe? ljudi okrog sebe.

 

Verjetno ti gre na smeh ob tem ampak ti se kr smej sam s sabo, ker si sme?en samo sebi ostali si pa ?e marsikaj mislijo o tebi.

 

In podobni kot si ti, ki mislijo, da so najpametnej?i in najbolj varni na tem svetu, ker vozijo po?asi in se nato vklju?ujejo na AC s hitrostjo 60km/h, vozijo po AC-jih s hitrostjo 80km/h, da jih nato prehitevajo vsi tovornjaki, ?ivcirajo s svojo po?asno in nevarno vo?njo druge udele?ence in ne dovolijo, da bi se promet odvijal ?im manj stresno in teko?e.

 

To?no taki primerki se nikoli ne umaknejo pa bi se po ZVCP morali in nikoli ne spustijo kolone mimo ampak s svojo vo?njo delajo drek na cesti in silijo vse normalne (velika ve?ina voznikov je normalnih in ni divjakov) k prehitevanju, ki ga druga?e sploh ne bi bilo, ?e bi se ti Lojz in podobni vozili z normalno hitrostjo znotraj omejitev.

 

Ne odobravam divjanja kot tudi ne odobravam me?kanja po cesti saj tako kot ti pravi?, da cesta ni dirkali??e, cesta tudi ni po?ivali??e ampak je namenjena temu, da pride? od to?ke A do B v normalno zglednem ?asu ?im manj nervozno.

 

?e nekdo zaradi psihofizi?nega stanja tega ne zmore naj vrne izpit, ker ni varen za normalni promet. Ker ?e ne more voziti normalno hitro potem tudi normalno hitro ne more reagirati in situacija se lahko zgodi tako pri 90km/h kot pri 60km/h.

 

Sicer pa Lojz ti lahko ?e naprej pridiga? o hitrosti in zmerja? vse z divjaki, ki se ne strinjajo s tabo ampak v svoji brezmade?ni prepri?anosti nima? vedno prav ampak ti si tak tip ?loveka, da te bo spametovala samo tvoja samov?e?nost in narcizem, ki te bosta enkrat porinila ?ez rob saj nisi sposoben dojemanja realnosti.

 

Druga? pa resno mislim, da bo bolje, ?e greva midva v kak lokal na SOK (ne na pivo) pa da si izmenjava mnenja v ?ivo in da nehava moriti vseh ostalih. ?e se strinja? predlagaj kdaj ima? ?as pa si bova misli izmenjala v ?ivo, ker tole na forumu res ?e predolgo traja.

 

Ne se me bat, sem zelo miroljubna oseba in redkokdaj koga u?gem tako da ni panike. :hohoho:

 

Ja Boss kaj si spet naklofal? Totalno si scurel, zdaj pa kar pi?e? kozlarije u tri dni.

Kaj zdaj pi?e?, kot da sem jaz rerku, da naj se ljudje v avtu s ?im drugim ukvarjajo kot z vo?njo?

Ampak ti na vsak na?in ho?e? prepri?at mene in cel svet, da tisi, ki vozijo po omejitvah in s prilagojeno hittrostjo med vo?njo potem ?e ?trikajo, kva?kajo, ?ivajo in nevem kaj ?e vse, tisti, ki pa divjajo pa po tvojem samo previdno vozijo in so zbrami. Bul?it. Matr ma? pa razlage da ?loveka srat prime. Ja, otro?je razlage ma?. ?al.

In jaz nikol nisem reku, da se v statistikah policaji kdaj ne zmotijo. Jaz samo trdim, ?e se policaji v statistikah zmotijo, se zmotijo pri VSEH dejavnikih, ne samo pri neprilagojeni hitriosti, kot bi to ti rad tukaj prikazal s svojimi somi?ljeniki. Kapira? ti sploh kaj?

In vo?nja po omejitvah ter s prilagojeno hitrostjo NI me?kanje. To je vo?nja po predpisih in VARNA vo?nja.

In ?e ?e naj kdo vrne vozni?ko, naj jo vrne tisti, ki NI zmo?en peljat po omejitvah in s prilagojeno hitrostjo. Tak naj vrne vozni?ko in obi??e psihiatra. Psihiatra naj obi??e tud vsak tisti, ki postane na cesti ?iv?en, ?e mora kdaj zabremzat ali celo peljat za nekomu drugmu. Taki naj se pospravjo s cest in obi??ejo psihiatrijo. ne pa tisti, ki so zmo?ni peljat po omejitvah, s prilagojeno hitrostjo in umirjeno.

Le zakaj ti in ostali vidite tolk po?asnetov, ki se vam ne umikajo? Vozi po omejitvah, pa bo? vidu da sploh ni tako hudi?evo veliko po?asnetov, ki bi se ti morali umikat. Jaz jih ne sre?ujem veliko, ker vozim po omejitvah, ?e pa ?e sre?am kak?nega, ga pa brez problema prehitim. Probaj ?e ti vozit po omejitvah, pa bo? vidu da je tako.

In verjamem, da se kak?en tudi bolj po?asi vklju?i na AC. To pa je zato, ker se boji da mu bo kak bedast norec po AC pripihal in ga ubil. Torej spet so/ste krivi divjaki. ?eprav, kot sem ?e reku, takih ne bo? videl veliko, ?e bo? ti vozil po omejitvah. Jasno, divjaku so vsi prepo?asni in jih vsi ovirajo pri svojem divjanju.

Zapomni si. Ti NIMA? pravice vozit hitreje od omejitve. Vsak pa IMA pravico vozit po omejitvah in tudi pod omejitvami. Torej si ti tisti, ki ga serje? in dela? greh, ne tist ki vozi po?asneje od tebe. ?e ima? mogo?e ?e balkansko kulturo se jo bo? pa? moral v doglednem ?asu znebit. Halooo, smo v Evropi.

Na cesti niso samo dirka?i in taki kot si ti, ki nima? druzga dela kot, da se po cesti podi?. Na cesti so ljudje ki so na cesti zato, ker se peljejo v slu?bo n se pehajo, da zaslu?ijo vsakdanji kruh zase in za svojo familijo, na cesti so starej?i ljudje ki gredo v trgovino po kruh in mleko, na cesti so invalidi, ki gredo malo po?asneje zaradi svoje telesne okvare, na cesti so ljudje ki gredo s svojo dru?ino na zaslu?en dopust, na cesti so mamice, ki peljejo svoje otroke v vrtec ali bolnico...... skratka na cesti so NORMALNI ljudje ki IMAJO PRAVICO bit na cesti in imajo PRAVICO vozit po omejitvah in TUDI po?asneje od omejitev. TI pa NIMA? pravice vozit ve? od omejitev in ?e to po?ne?, se zavedaj, da si TI tisti, ki ne spada? na cesto in nima? na cesti kaj iskat. Vrni ispit, ?e nisi v stanju sobivat med normalnimi ljudmi.

 

In zakaj bi midva morala to debatirat nekje ob soku in na samem? A se boji? da bo kdo sli?al to kar bi ?e zdavnaj moral sli?at? A se boji?, da bodo tissti, ki so ?e itak ?iv?ni na cest, zaradi nastavljanja ogledala in opozoril, potem ?e bolj ?iv?ni? Taka opozorila kot jih jaz pi?em tukaj so NUJNA in jih morajo sli?at vsi, ki ne vozijo po omejitvah, umirjeno, strpno ter prilagojeno psihofizi?nemu po?utju in stanju na cestah. In takih tukaj kar mrgoli. In taka pridiga kot vam jo dajem zdaj jaz, je tukaj NUJNO in krvavo potrebna. Va?e nasprotovanje in ?iv?nost to dokazuje.

 

In zakaj tukaj kar naprej popate film?ke in ?lanke od pijan?kov? A se ne znate primerjat z drugim kot glih s pijan?ki? Pha, da vas ni sram.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Lojz, povejte mi ?e boste la?je ?ivel ?e priznamo da je hitrost na prvem mestu, pri nesre?ah ?

 

Bo kon?no mir ?

 

Prosim lepo, odgovor samo z DA in NE, ker se mi ne da ve? brat tega bul?ita, ker se ?e ultra ponavlja bi ?lo LEPO prosim, prosim.

 

@Don, Js NIMAM predelanega avta ! in prosim da se ne ?iri napa?nih informacij.

 

Za VSE ostale ki uporabljate raznorazna imena mno?il,rodil, ... , ?e kaalman ne bo ukrepal bo mogu en drug, prosim brez ?aljenja, G.Lojz se je pa? tako zamislil,ne dopu??a 2. ali 3. vzroka, pa tudi ?e je samo posreden, zato ga dajmo prosim razumet in mu samo pritrditi na njegove trditve im bo takoj mir.

Namesto da se spravljate nanj ga raje povabite na kak :vino: , pa se tam pogovorte in boste videli da je g.Lojz en fajn dec z dolenjske.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 ne bom odgovarjal z DA ali NE ker nisem na zato?ni klopi. Vsaj upam da ne.

In ne bom odnehal, ?e boste samo zaradi ljubega miru priznali, da je hitrost na prvem mestu pri nesre?ah.

Odnehal bom taktat, ko boste priznali in tudi spoznali. Saj ne ne prosim ni? tazga kar ne bi vedel ?e

ves svet. Zakaj normalnim ljudem ne pustite, da bi vozili po omejitvah ali celo nekoliko manj? Zakaj cesto in avto jemljete kot rekvizit za tekmovanje, dokazovanje in zdravljenje manjvrednostnih kompleksov?

Ej ljudje, svet je lep tudi brez brzine, brez nabildanega avta in prerivanja na cesti. Ne boste verjel, ?ivet se da tudi tako, da se s vojim avtom pelje? ZA nekomu drugmu. Zakaj ho?te bit s svojim avtom zmeraj PRED nekom?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G.Lojze jaz vam lahko odgovorim na kratako vi pa meni ne, mater a smo stari 3 leta ?

 

?e enkrat lepo prosim za odgovor, lahko tudi na ZS, ?e vam je nerodno na forumu, ker to zanima samo mene, pa niste na zato?ni klopi, ker tukaj na forumu NI sodi??a.

 

 

Pa ?e ste vi spoznali, da kozarec in avto ne gre skupaj, tako da se vam je pa? nekaj zgodilo, pol pustite vsem nam divjakom da tako pridemo do spoznanja da to NI prav, ker pa? vsaka ?ola nekaj stane in mi se NO?EMO u?iti na napakah drugih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6, a ti pa ?e nisi spoznal da kozarec in avto ne gresta skupaj?

In ?e bi vi divjaki radi na lastni ko?i spoznali, da po cesti ni prav divjat, to spoznajte na dirkali??ih, ali pa na organiziranih gorskih dirkah itd.... Ceste pa pustite normalnim ljudem, ki ?ivijo ?e za kaj druzga kot za avto in hitro vo?njo.

To je vsa kun?t.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lejte g.Lojz a mi lahko odgovorite al ne ?

 

Js pri svojih 22 letih nisem spil ?e niti militra alkohola, tako da o tem nebi razpravljal, laho enako trdima za vas recimo na teden ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.