Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Jaz pa spjem kak?en kozarec kot ga spije vsak normalen ?lovek in normalen Slovenec. Kozarec dobre kapljice pri dobrem kosilu ali ve?erji je zdravilo.

Ampak NIKOLI, pazi, NIKOLI ne pijem alkohola, ?e moram potem vozit. S ?eno sva zmenjena da voziva vsak v eno smer. Jaz peljem na kosilo, iz kosila pa ona.

A pol ti je? solato brez kisa?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa spjem kak?en kozarec kot ga spije vsak normalen ?lovek in normalen Slovenec. Kozarec dobre kapljice pri dobrem kosilu ali ve?erji je zdravilo.

Ampak NIKOLI, pazi, NIKOLI ne pijem alkohola, ?e moram potem vozit. S ?eno sva zmenjena da voziva vsak v eno smer. Jaz peljem na kosilo, iz kosila pa ona.

A pol ti je? solato brez kisa?

 

U bistvu salate sploh ne jem ker vemo za koga je(labi pa to)

 

?e vedni ?akam odgovor. :unsure:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm.... I throw my gun into the korn field... :P

 

od zdaj naprej jem samo kokice in berem bedarije...

 

tale tema bo po?asi bolj?a kot "chat"

 

kljub mojim opozorilom nisem dosedaj ?e nikogar banal ali kakorkoli druga?e kaznoval, in tudi ne nameravam ni? podobnega, saj boste nekateri morali sami doumeti, da va?i posti govorijo namesto vas, in si bo vsak ustvaril svoje mnenje o vas

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm.... I throw my gun into the korn field... :P

 

od zdaj naprej jem samo kokice in berem bedarije...

 

tale tema bo po?asi bolj?a kot "chat"

 

kljub mojim opozorilom nisem dosedaj ?e nikogar banal ali kakorkoli druga?e kaznoval, in tudi ne nameravam ni? podobnega, saj boste nekateri morali sami doumeti, da va?i posti govorijo namesto vas, in si bo vsak ustvaril svoje mnenje o vas

 

Hmmm, KAALman, vse lepo in prav, ampak dokler bo zagovarjanje in opozarjanje na umirjeno vo?njo in vo?njo po predpisih, omejitvah, s prilagojeno hitrostjo itd.... za vas bedarija, bo cestna slika ?e naprej tak?na kot je zdaj. ?e ho?emo, da se bo stanje na cesti kdaj izbolj?alo, bo trereba spremenit na?in razmi?ljanja ve?ine slovencev, njihovega obna?anja in na?ina vo?nje, ne statistike. Statistika ni ni? kriva, da ve?ina slovencev po cesti vozi prehitro, nestrpno in agresivno.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en odgovor bi spet rad? A ti nisem odgovoru ?e na vse?

Zakaj ne je? solate? A te napenja po njej?

 

Na tile dve vpra?anji.

 

G. Lojz, povejte mi ?e boste la?je ?ivel ?e priznamo da je hitrost na prvem mestu, pri nesre?ah ?

 

Bo kon?no mir ?

 

Prosim lepo, odgovor samo z DA in NE, ker se mi ne da ve? brat tega bul?ita, ker se ?e ultra ponavlja bi ?lo LEPO prosim, prosim.

 

 

 

 

 

Ne, me ne napenja, oziroma ne vem ker je ne jem.Drugi vzrok pa je znani pregovor(vsi vemo od koga) salata je za pedr...

 

Jaz pa spjem kak?en kozarec kot ga spije vsak normalen ?lovek in normalen Slovenec. Kozarec dobre kapljice pri dobrem kosilu ali ve?erji je zdravilo.

 

Pol js o?itno nisem normalen ne pri hrani,pja?i,vo?nji, babah, cerkvi, vinjetah, cpp, delu ... ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdele berem temo... ka se morte tak preseravat okol te hitrosti ko tak vemo da NOBEDEN ni 100% voznik pod omejitvijo... sam sm danes kr?il... so what?

tudi ti oz. Vi Lojz dvomim da ste 100% voznik pod omejitvijo... Glavo stavim da je ?lo ?ez omejitev in pri tem nobeden na nesre?o ne pomisli...

?e ve? kje pa kdaj lahko, da ni pe??ev in pregledana cesta, ni policajev, ne ogo?a? sebe in drugih, zaupa? v vozilo,... bo? vedno mal "pohodil"... in dvomim da se je vsakdo videl sedajle v tej vlogi...

sam sem tut kamikaza na motorju, sam ocenim vsak svoj premik z ogledali, pogledom okol sebe da ne ogro?am sebe in drugih... ?ele potem kam potegnem, spremenim smer ali bodisi kaj drugega...

 

Pol js o?itno nisem normalen ne pri hrani,pja?i,vo?nji, babah, cerkvi, vinjetah, cpp, delu ... ?

 

ajvar midva o?itno nisma normalna... ker sem 100% proti alkoholu, sploh pred vo?njo... kajenje in alkohol.. NE HVALA...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdele berem temo... ka se morte tak preseravat okol te hitrosti ko tak vemo da NOBEDEN ni 100% voznik pod omejitvijo... sam sm danes kr?il... so what?

tudi ti oz. Vi Lojz dvomim da ste 100% voznik pod omejitvijo... Glavo stavim da je ?lo ?ez omejitev in pri tem nobeden na nesre?o ne pomisli...

?e ve? kje pa kdaj lahko, da ni pe??ev in pregledana cesta, ni policajev, ne ogo?a? sebe in drugih, zaupa? v vozilo,... bo? vedno mal "pohodil"... in dvomim da se je vsakdo videl sedajle v tej vlogi...

sam sem tut kamikaza na motorju, sam ocenim vsak svoj premik z ogledali, pogledom okol sebe da ne ogro?am sebe in drugih... ?ele potem kam potegnem, spremenim smer ali bodisi kaj drugega...

ajvar midva o?itno nisma normalna... ker sem 100% proti alkoholu, sploh pred vo?njo... kajenje in alkohol.. NE HVALA...

 

Dobr babe loh spustita.....

Jaz priznam da se nekje ne vozim po omejitvah, ko pa govorimo o prilagoditvi lahko povem, da sem predvcerajsnjim med Rakovnikom in Vasami skorajda nehote povozil mamco na prehodu.

 

uporabnik Jest in ajvar dobro vesta kje je to - sel sem 40 na 50!!! in ko z glavne ceste zavije cesta desno proti va?ami je prehod takoj za grmovjem za desnim ovinkom....kaka tabla ne, pa vsak dan se vozim tam! ?eprav sem ?el 10 manj in zadnji hip videl mamco in se ustavil sem ?el preve?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jures: ?e bi ?el 50, bi jo povozil... :(

 

kriva bi bila neprilagojena hitrost, ?eprav je osnovni vzrok nelogi?no postavljen prehod za pe?ce... ti pa si divjak

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tile dve vpra?anji.

 

G. Lojz, povejte mi ?e boste la?je ?ivel ?e priznamo da je hitrost na prvem mestu, pri nesre?ah ?

 

Bo kon?no mir ?

 

Prosim lepo, odgovor samo z DA in NE, ker se mi ne da ve? brat tega bul?ita, ker se ?e ultra ponavlja bi ?lo LEPO prosim, prosim.

Ne, me ne napenja, oziroma ne vem ker je ne jem.Drugi vzrok pa je znani pregovor(vsi vemo od koga) salata je za pedr...

Pol js o?itno nisem normalen ne pri hrani,pja?i,vo?nji, babah, cerkvi, vinjetah, cpp, delu ... ?

 

Saj sem ti odgovoru. In moj odgovor je bil tale.

""YavarYe X6V6 ne bom odgovarjal z DA ali NE ker nisem na zato?ni klopi. Vsaj upam da ne.

In ne bom odnehal, ?e boste samo zaradi ljubega miru priznali, da je hitrost na prvem mestu pri nesre?ah.

Odnehal bom taktat, ko boste priznali in tudi spoznali. Saj ne ne prosim ni? tazga kar ne bi vedel ?e

ves svet. Zakaj normalnim ljudem ne pustite, da bi vozili po omejitvah ali celo nekoliko manj? Zakaj cesto in avto jemljete kot rekvizit za tekmovanje, dokazovanje in zdravljenje manjvrednostnih kompleksov?

Ej ljudje, svet je lep tudi brez brzine, brez nabildanega avta in prerivanja na cesti. Ne boste verjel, ?ivet se da tudi tako, da se s vojim avtom pelje? ZA nekomu drugmu. Zakaj ho?te bit s svojim avtom zmeraj PRED nekom?""

 

Ve?, odgovor je odgovor. To ne pomeni da mora ta odgovor vsebovat besede, ki bi jih ti rad sli?al.

In zakaj ti no?e? jest solate kot vsi normalni ljudje, pa spit kozarec vina pri kosilu, pa imet eno resno babo in se zavzemat za PO?TENO cestninjenje brez vinjet, in po?teno delat itd.... kot to dela vsak normalen in po?ten ?lovek?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ve?, odgovor je odgovor. To ne pomeni da mora ta odgovor vsebovat besede, ki bi jih ti rad sli?al.

In zakaj ti no?e? jest solate kot vsi normalni ljudje, pa spit kozarec vina pri kosilu, pa imet eno resno babo in se zavzemat za PO?TENO cestninjenje brez vinjet, in po?teno delat itd.... kot to dela vsak normalen in po?ten ?lovek?

 

Vse v redu in prav, samo jaz sem vam pod vpra?anjem tudi podal v kak?ni obliki ho?em odgovor, tako da dejansko odgovora ?e vedno NEVEM, dajte mi vsaj malo namignit, ker sem bolj neumne sorte in pla?am vinjeto, in se pol kar po stari cesti vozim,zakaj ne jem solate sem povedal, da nisem normalen je celem vesoljnem svetu jasno, ker pa? ne pijem alkohola, tukaj sem ve?krat na dan informiran da nisem normalen, tako da ni? novega. po?teno babo, ste vi kr prvo ki ste jo "ujagal" poro?il, malo dvomim, pa ?eprav je mo?no. Kar se pa dela ti?e, pa kaj je po?teno delat, bit za to po?teno pla?an ? Kaj je po?teno ?

 

Vpra?anje za vse ostale foruma?e, g.Lojz vi ste izvzeti, vam je nemogo?e ustre?i.

 

Sem koga na forumu kadarkoli za karkoli na?ponal(nategnu) ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In verjamem, da se kak?en tudi bolj po?asi vklju?i na AC. To pa je zato, ker se boji da mu bo kak bedast norec po AC pripihal in ga ubil. Torej spet so/ste krivi divjaki. ?eprav, kot sem ?e reku, takih ne bo? videl veliko, ?e bo? ti vozil po omejitvah. Jasno, divjaku so vsi prepo?asni in jih vsi ovirajo pri svojem divjanju.

Zapomni si. Ti NIMA? pravice vozit hitreje od omejitve. Vsak pa IMA pravico vozit po omejitvah in tudi pod omejitvami. Torej si ti tisti, ki ga serje? in dela? greh, ne tist ki vozi po?asneje od tebe. ?e ima? mogo?e ?e balkansko kulturo se jo bo? pa? moral v doglednem ?asu znebit. Halooo, smo v Evropi.

Na cesti niso samo dirka?i in taki kot si ti, ki nima? druzga dela kot, da se po cesti podi?. Na cesti so ljudje ki so na cesti zato, ker se peljejo v slu?bo n se pehajo, da zaslu?ijo vsakdanji kruh zase in za svojo familijo, na cesti so starej?i ljudje ki gredo v trgovino po kruh in mleko, na cesti so invalidi, ki gredo malo po?asneje zaradi svoje telesne okvare, na cesti so ljudje ki gredo s svojo dru?ino na zaslu?en dopust, na cesti so mamice, ki peljejo svoje otroke v vrtec ali bolnico...... skratka na cesti so NORMALNI ljudje ki IMAJO PRAVICO bit na cesti in imajo PRAVICO vozit po omejitvah in TUDI po?asneje od omejitev. TI pa NIMA? pravice vozit ve? od omejitev in ?e to po?ne?, se zavedaj, da si TI tisti, ki ne spada? na cesto in nima? na cesti kaj iskat. Vrni ispit, ?e nisi v stanju sobivat med normalnimi ljudmi.

 

In zakaj bi midva morala to debatirat nekje ob soku in na samem? A se boji? da bo kdo sli?al to kar bi ?e zdavnaj moral sli?at? A se boji?, da bodo tissti, ki so ?e itak ?iv?ni na cest, zaradi nastavljanja ogledala in opozoril, potem ?e bolj ?iv?ni? Taka opozorila kot jih jaz pi?em tukaj so NUJNA in jih morajo sli?at vsi, ki ne vozijo po omejitvah, umirjeno, strpno ter prilagojeno psihofizi?nemu po?utju in stanju na cestah. In takih tukaj kar mrgoli. In taka pridiga kot vam jo dajem zdaj jaz, je tukaj NUJNO in krvavo potrebna. Va?e nasprotovanje in ?iv?nost to dokazuje.

 

In zakaj tukaj kar naprej popate film?ke in ?lanke od pijan?kov? A se ne znate primerjat z drugim kot glih s pijan?ki? Pha, da vas ni sram.

 

Pa glih mene si najdu, da me obto?i? divjanja :lol::lol: ... me zanima ?e bi kot divjak in norec imel eno najni?jih porab na forumu ... le kako mi rata, ?e sem tak divjak. Tukaj so o?itno na delu neke vi?je sile.

 

Lojz zdej pa res zadnji?... DOBRO PREBERI KAR TI NAPI?EM IN NEHAJ SE DELATI BUDALE, oziroma pol vsaj sprejmi dejstvo, da te ljudje imajo za budalo in ne jokaj in ne tarnaj, kolk so drugi nesramni.

 

 

Jaz na tej to?ki prekinjam tole brezplodno pisanje, ker res nima smisla se prerekat s takim usranetom in brezjaj?nikom, ki je pameten samo takrat, ko je varno skrit za psevdonimom na nekem forumu. Ja Lojz ena navadna usrana reva si, ki se skriva in sika iz svoje varne luknje - sam tolk si upa? pa ni? ve?...bo??ek.

 

In ker ?e druge po?ilja? k psihiatru, si edino ti tukaj gor edini nujno potreben psihiatra, da te ozdravi tvoje arogantnosti, vzvi?enosti, samov?e?nosti (narcisoidnosti) predno bo? naredil kako sranje, ker o?itno nima? blage veze kak?na je resni?no varna vo?nja.

 

Tko jaz sem zaklju?il, zdaj me lahko ozmerja? nazaj ampak ne bom ve? odgovarjal ker je res brezveze.

 

Aja KAALman al pa kdo drug mi lohka tud kak?en ban date, ker sem pa zdejle Lojza res ozmerjal... sicer upravi?eno ampak vseeno se to ne dela - ?al pri tolk laganja in spreobra?anja mojih besed pa tud men film po?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, tole je pa tuma?, smo ?e pogledam preko vseh postov si samo malo bolj skoncentriral zadevo, z druge strani je skoz po malem v to smer, tako da ne vem kaj bi naredu. :ne vem:

Saj vsi vemo da ima lahko vsak svoje mnenje, samo eni in drugi v?asih ne sprejmejo, no?ejo sprejeti nsaprotnega, tako pa? je kaj ?mo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa glih mene si najdu, da me obto?i? divjanja :lol::lol: ... me zanima ?e bi kot divjak in norec imel eno najni?jih porab na forumu ... le kako mi rata, ?e sem tak divjak. Tukaj so o?itno na delu neke vi?je sile.

 

Lojz zdej pa res zadnji?... DOBRO PREBERI KAR TI NAPI?EM IN NEHAJ SE DELATI BUDALE, oziroma pol vsaj sprejmi dejstvo, da te ljudje imajo za budalo in ne jokaj in ne tarnaj, kolk so drugi nesramni.

Jaz na tej to?ki prekinjam tole brezplodno pisanje, ker res nima smisla se prerekat s takim usranetom in brezjaj?nikom, ki je pameten samo takrat, ko je varno skrit za psevdonimom na nekem forumu. Ja Lojz ena navadna usrana reva si, ki se skriva in sika iz svoje varne luknje - sam tolk si upa? pa ni? ve?...bo??ek.

 

In ker ?e druge po?ilja? k psihiatru, si edino ti tukaj gor edini nujno potreben psihiatra, da te ozdravi tvoje arogantnosti, vzvi?enosti, samov?e?nosti (narcisoidnosti) predno bo? naredil kako sranje, ker o?itno nima? blage veze kak?na je resni?no varna vo?nja.

 

Tko jaz sem zaklju?il, zdaj me lahko ozmerja? nazaj ampak ne bom ve? odgovarjal ker je res brezveze.

 

Aja KAALman al pa kdo drug mi lohka tud kak?en ban date, ker sem pa zdejle Lojza res ozmerjal... sicer upravi?eno ampak vseeno se to ne dela - ?al pri tolk laganja in spreobra?anja mojih besed pa tud men film po?i.

 

Ne, to pa jaz ne pustim, da se tebe bana. Ti si moj prjatu, pa ?e ho?e? al pa ne. ?e bojo tebe banal, zahtevam, da banajo potem ?e mene.

In jaz sem tebe obto?u, da si divjak samo tolko, kot si ti in ostali, mene obto?ili, da sem pijanec in da vozim prepo?asi in oviram promet s po?asnim uklju?evanjem in neumikanjem hitrej?im vozilom, pa kontra vo?njo po AC itd...

Za razliko od tebe se jaz od tvojih ?aljivk ne po?utim u?aljenega. Jaz sem u?aljen samo takrat, kadar me ho?ete na likvidatorski na?in in po na?elu mo?i in ?tevil?nosti uti?at zaradi svojega nestrinjanja z mano.

Drga? pa ti men lahko re?e? kar ho?e? da sem... bom lahko spal zarad tega.

Ti si moj prjatu, pa konc.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo... prva kanta kokic je ?la, odpiram naslednjo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo... prva kanta kokic je ?la, odpiram naslednjo...

 

Od preve? zau?itih kokic lahko dobi? drisko, vnetje debelega ?revesa, sivo mreno, tur na riti, ali celo krvavo gri?o...

Samo tolk v opozorilo, da ne bo spet kdo v mene sko?u, ?e? da komu grozim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa,?e je lojz na? angel varuh pa tega ne spregledamo? :aaaaa:

 

...pa nam ho?e le veliko dobrote,pa pri?parat kak cekin?ek v ?epu za pla?evanje kazni?

 

...ker tako zavzeto ti nekaj dopoveduje lahko le-angel varuh. :ph34r:

 

por.a vac.a,res nam ho?e dobro. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa,?e je lojz na? angel varuh pa tega ne spregledamo? :aaaaa:

 

...pa nam ho?e le veliko dobrote,pa pri?parat kak cekin?ek v ?epu za pla?evanje kazni?

 

...ker tako zavzeto ti nekaj dopoveduje lahko le-angel varuh. :ph34r:

 

por.a vac.a,res nam ho?e dobro. :whatever:

 

A si iz moje debate in sploh iz naslova debate sklepal, da mogo?e jaz ?elim komu slabo?

Saj to je ?alostno. Jaz ho?em VSEM dobro, tukaj so se pa vsi zarotili proti meni, me hoteli z anketo likvidirati in pol sem bil ?e o?igosan s posrancem, pijancem, bedakom, brezjaj?nikom, budalo, debilom itd...

To je pa? mazda forum...

In pol naj bi imel jaz ?eljo se nekje na kak?ni pija?i dobivat s takimi ljudmi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Lojz, povejte mi ?e boste la?je ?ivel ?e priznamo da je hitrost na prvem mestu, pri nesre?ah ?

 

Bo kon?no mir ?

 

Prosim lepo, odgovor samo z DA in NE, ker se mi ne da ve? brat tega bul?ita, ker se ?e ultra ponavlja bi ?lo LEPO prosim, prosim.

 

@Don, Js NIMAM predelanega avta ! in prosim da se ne ?iri napa?nih informacij.

 

Za VSE ostale ki uporabljate raznorazna imena mno?il,rodil, ... , ?e kaalman ne bo ukrepal bo mogu en drug, prosim brez ?aljenja, G.Lojz se je pa? tako zamislil,ne dopu??a 2. ali 3. vzroka, pa tudi ?e je samo posreden, zato ga dajmo prosim razumet in mu samo pritrditi na njegove trditve im bo takoj mir.

Namesto da se spravljate nanj ga raje povabite na kak :vino: , pa se tam pogovorte in boste videli da je g.Lojz en fajn dec z dolenjske.

 

Nism mislu dobesedno ... Ma? pa od mps zavore ne? To je predelava :jezicek:

 

Pa kokr vem, jo ve?krat navije? do rde?ga polja ... vsaj kolkr te poznam ... :P

 

Ne! :danzoman: Po mojih izku?njah si po?tenjak. :P

 

Spoznal sem, da je divjanje glavni vzrok nesre? na cestah. Razsvetljen sem in od sedaj se bom vozil vedno vsaj 10km/h pod omejitvijo. :bravo:

 

 

Jaz vozim tut 30 po?asneje! :huh:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Don jaz se res po?utim razsvetljenega. :bravo:

Lojz spreobrnili ste mene, Dona in ?e marsikak?nega Mazda?a. Mazda?i so itak znani po svoji dirka?ki naravi. Predlagam Vam, da posku?ate ?e na Honda forumu. Sicer so tam bolj miroljubni foruma?i, obenem so nasplo?no Honda?i pregovorno previdni vozniki ampak vseeno se najde sem ter tja kak?en divjak, ki ga kdaj pritisne 5km/h ?ez omejitev. :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Don jaz se res po?utim razsvetljenega. :bravo:

Lojz spreobrnili ste mene, Dona in ?e marsikak?nega Mazda?a. Mazda?i so itak znani po svoji dirka?ki naravi. Predlagam Vam, da posku?ate ?e na Honda forumu. Sicer so tam bolj miroljubni foruma?i, obenem so nasplo?no Honda?i pregovorno previdni vozniki ampak vseeno se najde sem ter tja kak?en divjak, ki ga kdaj pritisne 5km/h ?ez omejitev. :glare:

 

Pa glih v?eraj sm tuhtu kako bi ga obrnu na honda?e... pa sem nehu premi?ljevat ker sm se bald a bi bil preve? oftopi?en :D

 

:jupiii:

 

Nej ?e dodam ... Jaz se res vozim vsak dan 50km v eno smer, v slu?bo in nazaj, in malokdaj prekora?im 90km/h :D

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.