Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

a ima? kak?en dokaz o kak?nih ?tudijah kjer so radarji postavljeni, ali pa? predvideva?? Kajti moj osebni vtis o postavitvi radarjev je druga?en.

lp, Ale?.

 

Tvoj vtis je pa? druga?en.

Je pa bilo tak?no vpra?anje, kot si ga zdaj ti zastavil tukaj, zastavljeno ?e ne?tetokrat, na raznih omizjih in tudi v prometni svetovalnici. In odgovor hje bil tak?en kot sem ti ga posredoval jaz. Noben radar ni postavljen kar tako za brezveze. Vsi so postavljeni na podlagi analiz in ?tudij. ?e te zanima poi??i. Men se ne da iskat. Ampak teh radarjev je ?e mnogo mnogo premalo.

Ve?krat so tudi ?e objavili, koliko nesre? je zdaj, ko je tam radar, manj na Golovcu.

Nuca nuca, ta radar poredni, brezskrbi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je, ampak jaz moram to vinjeto imet, ?e se ho?em peljat po AC. Taka so pravila. Pa magari se peljem po AC po omejitvah in samo enkrat, moram jaz vseeno imet vinjeto. Vam pa kazen za vo?njo po AC ni potrebno pla?at, samo po pravilih se pelte in to lahko po vseh cestah, pa ne boste pla?ali nobeno kazen. Vas nih?e ne sili, da delajte prekr?ke.

Sicer sem pa jaz s tem sikanjem mislil na konkretne vladne ukrepe o katerih zdaj tle te?e debata in kateri konkretno vas zdaj motijo. Drga?e, okol kak?nih drugih ukrepih bi imel tud jaz kaj pripomnit. Ampak ta ?lendrov ukrep z radarji in kamerami mi je pa kar v?e?.

 

tako kot mene noben ne sili delat prekr?kov, tebe noben ne sili vozit po AC...

 

pa daj poka?i ali objasni, na podlagi ?esa tvoja izjava, da so radarji postavljeni na kriti?nih mestih ?

 

ukrepi, o katerih zdaj te?e debata, pa se dogajajo ?e cel ?as samostojnosti na?e preljube male koko?ke... in daj, poglej statistiko, koliko se je spremenila, pa ne pozabiti upo?tevati nara??ajo?e koli?ine prometa od 1992 do danes ;) tudi vi?anje kazni je eden tak?nih ukrepov kot tale finta s hitrostjo... ?eprav, omejiti hitrost je pametno, dvigati cene za prekr?ke v nedogled, pa nerazumno, ?eprav noben nikogar ne sili delat prekr?kov...

 

pa ?e enkrat, mogo?e pa bo? te zdaj vseeno videl, da mene tile ukrepi tudi ne motijo 100%... statistike nam dokazujejo, da tak?ni ukrepi ?al ne zale?ejo toliko, kot nam na?i vladni teli?ki ?elijo dopovedati...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh... odgovor bo jutri.... je kon?al s ?ihtom...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se nebi dalo preko I.P.-ja ugotovit kaj je to zaena firma da majo njeni zaposleni ?as cel dan viset na forumih.....i tata bi sine :P

 

Res je.Pa da pol malo njegovega ?efa vpra?amo,kdo ali kaj ga sploh pla?uje in za kaj?

Jaz se bom tudi prijavil na tako delovno mesto-uradni razsvetljevalec Mazda- dirka?kih huliganov.

Za vsakega "spreobrnjenca" baje da dobi euro. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi radarji so postavljeni na podlagi analiz in tam kjer je velika mo?nost, da zaradi prevelike hitrosti lahko pride do te?kih nesre?. Vsi.

In ?e zdaj, na mestih kjer je postavljen radar, ne prihaja pogosto do te?jih nesre?, to pomeni da je radar postavljen na pravem mestu.

 

 

Tole je en navaden bul?it :blush:

 

Ne pomnim, kdaj je bila recimo kaksna nesreca (sploh pa ne hujsa) ob pocivaliscu na Lukovici... pa recimo na tisti ravnini med obema tuneloma, ce se peljes iz Grosupljega proti Rudniku ... ali pa na ravnini pred Brezicami v smeri proti Zagrebu... ali pa ob pocivaliscu Polskava na stajerski AC ... in se bi lahko nasteval ...

 

Taki radarji so izkljucno za polnjenje proracuna...

 

 

Ve?krat so tudi ?e objavili, koliko nesre? je zdaj, ko je tam radar, manj na Golovcu.

Nuca nuca, ta radar poredni, brezskrbi...

 

Dvomim, da jih je kaj manj... Tiste hude, ki so bile, niso bile zaradi prevelike hitrosti... ampak so bili drugi dejavniki (delo na cesti, prehitro zmanjsevanje hitrosti, zblojeni lojzeki, ki se vracajo v po sihtu v svojo zidanico na dolenjsko :) )...

 

Nesrec je tam prav zaradi radarja kar precej... ker nekateri, ko zagledajo skatlo, full stopijo na bremzo... brez da bi pogledali v vzvratno ogledalo, ce to lahko varno storijo... in zmanjsajo recimo iz 120 km/h na 60 km/h.-... da bo bolj "za ziher" :ne vem:

 

Pa recimo, da tale na Govolcu se nekako koristi sedaj, ko so se nekateri navadili... je pa cel kup drugih skatel postavljenih na takih mestih, kjer se nikoli ne ogroza prometa, tudi ce se vozi hitreje, kot je omejitev... Sem jih nekaj nastel v prejsnjem sporocilu ...

 

 

Aja... od mene proracun ni bogatejsi niti za cent na racun teh skatel... da ne bom takoj ozancen za divjaka, ki se ne drzi CPP ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa to razp****

 

Tip vceraj je bil pijan a vzrok je neprilagojena hitrost!! Kdo v tej Sloveniji si zatiska o?i da imamo ?e vedno resen problem!!!

 

Nekaj ?ez 1. uro zjutraj se je v ob?ini Nova Gorica zgodila prometna nesre?a. Vozilo je zaradi neprilagojene hitrosti zapeljalo s ceste in tr?ilo v drevo. Sopotnica je zaradi po?kodb umrla

 

Nesre?a se je zgodila, ko je 35-letni voznik osebnega avtomobila iz Trnovega pri vo?nji po klancu navzdol zaradi neprilagojene hitrosti izgubil nadzor nad vozilom in zapeljal desno izven vozi??a na travnato bankino. Tam je tr?il v ve?ji kamen, nato pa je pribli?no 35 metrov bo?no drsel naprej in z desno bo?no stranjo tr?il v drevo. Vozilo je obstalo na kolesih pod cesto. Iz vozila se je re?il le voznik, njegovo 37-letno partnerico in sopotnico v vozilu pa so iz zvite plo?evine potegnili gasilci. Zdravnica je na kraju nesre?e lahko le potrdila njeno smrt.

 

Kasnej?i preizkus z alkotestom je pokazal, da je omenjeni 35-letni voznik vozil tudi pod vplivom alkohola, saj je rezultat alkotesta pokazal 0.70 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka

 

Vozilo je zaradi neprilagojene hitrosti zapeljalo s ceste in tr?ilo v drevo

Vozilo kot prvo samo ne zapelje oziroma ne vozi! Pijani voznik je zavil s ceste¨!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa to razp****

 

Tip vceraj je bil pijan a vzrok je neprilagojena hitrost!! Kdo v tej Sloveniji si zatiska o?i da imamo ?e vedno resen problem!!!

 

Nekaj ?ez 1. uro zjutraj se je v ob?ini Nova Gorica zgodila prometna nesre?a. Vozilo je zaradi neprilagojene hitrosti zapeljalo s ceste in tr?ilo v drevo. Sopotnica je zaradi po?kodb umrla

 

Nesre?a se je zgodila, ko je 35-letni voznik osebnega avtomobila iz Trnovega pri vo?nji po klancu navzdol zaradi neprilagojene hitrosti izgubil nadzor nad vozilom in zapeljal desno izven vozi??a na travnato bankino. Tam je tr?il v ve?ji kamen, nato pa je pribli?no 35 metrov bo?no drsel naprej in z desno bo?no stranjo tr?il v drevo. Vozilo je obstalo na kolesih pod cesto. Iz vozila se je re?il le voznik, njegovo 37-letno partnerico in sopotnico v vozilu pa so iz zvite plo?evine potegnili gasilci. Zdravnica je na kraju nesre?e lahko le potrdila njeno smrt.

 

Kasnej?i preizkus z alkotestom je pokazal, da je omenjeni 35-letni voznik vozil tudi pod vplivom alkohola, saj je rezultat alkotesta pokazal 0.70 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka

 

Vozilo je zaradi neprilagojene hitrosti zapeljalo s ceste in tr?ilo v drevo

Vozilo kot prvo samo ne zapelje oziroma ne vozi! Pijani voznik je zavil s ceste¨!!!

 

A bej? no? A razpizdi te to? zakaj te pa tako razpizdi? A si se ti o?enu s hitrostjo, da ne pusti? da bi jo kdo u?alu?

Dejstvo je da je pijani voznik peljal prehitro. In ?e je peljal prehitro zato ker je bil pijan, je ?ist vseeno kot, ?e bi peljal prehitro zato, ker se mu je mudilo na WC srat. Eni kadar so pijani vozijo prehitro, eni kadar so pijani vozijo prepo?as, eni kadar so pijani vozijo po napa?ni strani ceste, eni kadar so pijani vozijo pa slalom in v nasprotno smer itd.. Kaj se pa teb to tolk fr?maga? Aja, ker tud ti rad vozi? prehitro. To bo to. Enako kot nekateri pijanci. Torej, ugotovimo lahko, da si ti, kadar vozi? prehitro, popolnoma enak falot kot pijanc. Pa? vozi? prehitro.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bej? no? A razpizdi te to? zakaj te pa tako razpizdi? A si se ti o?enu s hitrostjo, da ne pusti? da bi jo kdo u?alu?

Dejstvo je da je pijani voznik peljal prehitro. In ?e je peljal prehitro zato ker je bil pijan, je ?ist vseeno kot, ?e bi peljal prehitro zato, ker se mu je mudilo na WC srat. Eni kadar so pijani vozijo prehitro, eni kadar so pijani vozijo prepo?as, eni kadar so pijani vozijo po napa?ni strani ceste, eni kadar so pijani vozijo pa slalom in v nasprotno smer itd.. Kaj se pa teb to tolk fr?maga? Aja, ker tud ti rad vozi? prehitro. To bo to. Enako kot nekateri pijanci. Torej, ugotovimo lahko, da si ti, kadar vozi? prehitro, popolnoma enak falot kot pijanc. Pa? vozi? prehitro.

 

 

Torej zagovarja? vo?njo pod vplivom alkohola?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej zagovarja? vo?njo pod vplivom alkohola?

 

to smo ?e ve?krat meli :)

 

bolje biti pijan nego hiter... :P

 

sicer pa, bo? sama videla... ?elim ti obilo veselja ob branju njegovih odgovorov... :zvizga:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to smo ?e ve?krat meli :)

 

bolje biti pijan nego hiter... :P

 

sicer pa, bo? sama videla... ?elim ti obilo veselja ob branju njegovih odgovorov... :zvizga:

 

samo je res zanimivo,da skoraj vse teme obrne na -hitrost nad omejitvijo je ubijalska,alkohol med vo?njo je

?e kar v redu,le da nisi prehiter. :whatever::dudek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo je res zanimivo,da skoraj vse teme obrne na -hitrost nad omejitvijo je ubijalska,alkohol med vo?njo je

?e kar v redu,le da nisi prehiter. :whatever::dudek:

 

Sej ja, ko pa zapelje pijanc v graben pri dvajset na uro je pa spet kriva neprilagojena hitrost, saj jo pijanc ni prilagodil svojim trenutnim psihofizi?nim sposobnostim.

 

Svet Alojzij - patron alkoholiziranih voznikov. Vedno najde izgovor, da je hitrost za vse kriva - kako tako razmi?ljanje bo?a du?ico ljudi, ki mislijo kako pod vplivom alkota vozijo ?e bolj previdno in po?asi. Verjetno je to res sam ravno takrat jih jebejo na cestah razne ograje, drevesa, znaki, jarki, ?karpe, ki jim kar brez pametnega razloga ska?ejo na ceste in jih ovirajo pri njihovi varno po?asni vo?nji. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Ally: kokice so pri nas vedno na zalogi ;) ko zmanjka, samo povej !

 

http://www.unitedsnacks.net/index_slo.php?cid=95

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da ni Lojz ju3 na dopustu, da mi pokomentira to nesre?o:

 

http://www.zurnal24.si/Video-SMS-nesrec-va...navoznja/124791

Neprilagojena hitrost? a je pisala sms prepo?asi?

lp, Ale?.

 

In kje tukaj pi?e da je vzrok za to konkretno nesre?o, neprilagojena hitrost?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kje tukaj pi?e da je vzrok za to konkretno nesre?o, neprilagojena hitrost?

 

V nesreci ki sem jo pripopal jaz pise da je vzrok neprilagojena hitrost, voznik je bil pa pijan. Tvoj komentatr pa je bil da nima veze

 

Lojz odlo?i se z mnenjem....nekaj si v dvomih...poslab?al si se...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nesreci ki sem jo pripopal jaz pise da je vzrok neprilagojena hitrost, voznik je bil pa pijan. Tvoj komentatr pa je bil da nima veze

 

Lojz odlo?i se z mnenjem....nekaj si v dvomih...poslab?al si se...

 

?e enkrat, samo zate ponavljem vpre?anje. Kje v TEM primeru pi?e da je bill vzrok neprilagojena hitrost?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrat, samo zate ponavljem vpre?anje. Kje v TEM primeru pi?e da je bill vzrok neprilagojena hitrost?

 

tu ne, pi?e pa v tistem ki sem ga jaz objavil....in tam pi?e vozilo zaradi neprilagojene hitrosti....voznik je bilk pijan...

 

Torej samo zaklju?ujem:

Lahko sem mrtvo pijan, samo ?e vozim po omejitvah je vse ok...razumem, hvala.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tu ne, pi?e pa v tistem ki sem ga jaz objavil....in tam pi?e vozilo zaradi neprilagojene hitrosti....voznik je bilk pijan...

 

Torej samo zaklju?ujem:

Lahko sem mrtvo pijan, samo ?e vozim po omejitvah je vse ok...razumem, hvala.

 

To zaklju?i? lahko samo ti, ker, kot ka?e, ma? bolj ?voh procesor.

Tebe in ostale divjake pa? moti to, ker je pisalo v nesre?i, ki si jo ti objavil, da je bila v tisti nesre?i prevelika hitrost. Ja pa? bila je. Kaj bi zdaj ti rad? In ?e je nekdo vozil prehitro ker je bil pijan, je to pa? posredni vzrok. Kon?ni vzrok je prevelika hitrost.

Ti bom ?e miljav?enti? ponovil:

Nekdo, ki je pijan lahko vozi prehitro. Nekdo, ki je pijan lahko vozi tudi prepo?asi. Nekdo ki je pijan lahko vozi po napa?ni strani ceste. Nekdo, ki je pijan lahko vozi v nasprotno smer. Nekdo, ki je pijan, lahko napa?no premika vozilo itd...to so konkretni in neposredni vzroki nesre?. Posrednih pa je lahko miljav?ent.

In v tem zadnjem primeru, pa? punca pi?e SMS. To je posredbni vzrok za nesre?o. In v statistikah ne bo pisalo, da je bil direktni vzrok za to konkretno nesre?o igra?kanje z mobitelom, ampak bo pisalo npr. napa?na stran vo?nje. ZAKAJ pa nekdo pelje po napa?ni strani, je pa spet lahko miljav?ent vzrokov. In ti to dobro ve?, le da se teb o?itno zdi imenitno, ker iz sebe dela? bedaka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To zaklju?i? lahko samo ti, ker, kot ka?e, ma? bolj ?voh procesor.

Tebe in ostale divjake pa? moti to, ker je pisalo v nesre?i, ki si jo ti objavil, da je bila v tisti nesre?i prevelika hitrost. Ja pa? bila je. Kaj bi zdaj ti rad? In ?e je nekdo vozil prehitro ker je bil pijan, je to pa? posredni vzrok. Kon?ni vzrok je prevelika hitrost.

Ti bom ?e miljav?enti? ponovil:

Nekdo, ki je pijan lahko vozi prehitro. Nekdo, ki je pijan lahko vozi tudi prepo?asi. Nekdo ki je pijan lahko vozi po napa?ni strani ceste. Nekdo, ki je pijan lahko vozi v nasprotno smer. Nekdo, ki je pijan, lahko napa?no premika vozilo itd...to so konkretni in neposredni vzroki nesre?. Posrednih pa je lahko miljav?ent.

In v tem zadnjem primeru, pa? punca pi?e SMS. To je posredbni vzrok za nesre?o. In v statistikah ne bo pisalo, da je bil direktni vzrok za to konkretno nesre?o igra?kanje z mobitelom, ampak bo pisalo npr. napa?na stran vo?nje. ZAKAJ pa nekdo pelje po napa?ni strani, je pa spet lahko miljav?ent vzrokov. In ti to dobro ve?, le da se teb o?itno zdi imenitno, ker iz sebe dela? bedaka.

 

Sem bedak evo, pa ?e pijem lahko v avto LOL.... :mi pijemoo:

 

Nekdo, ki je pijan, lahko napa?no premika vozilo itd...to so konkretni in neposredni vzroki nesre?.

In ?e je nekdo vozil prehitro ker je bil pijan, je to pa? posredni vzrok.

 

:bravo: Lojz ti si car tam na kapiji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponovno!

 

Voznik Pijan in nesre?a se je zgodila zaradi neprilagojene hitrosti! Ne da bi kdo rekel alkoholiziranega stanja voznika, objestnosti in podobno...

 

http://24ur.com/cestni_pripetljaji/pesca-o...kot-kegelj.html

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In Bog je rekel Evi:  - "Ne jejta sadja s tega drevesa!"   Eva Boga ni poslušala.   In ti, revež, misliš, da bo tvoja poslušala tebe...
    • Če je res tako kot praviš, da so po naštetih atributih praktično vsi skoraj enaki, potem smo res "v riti", in bojim se, da imaš kar se tega tiče kar prav. 😏
    • Aha, ta.   Ker demokratičnosti, držanja obljub, poštenosti, pometanja pred lastnim pragom in tako naprej ni pri nobenem politiku. Kar se pa tiče zavzetih režimskih komunistov... Kar je starejših politikov, so tudi vsi bili komunisti ali pa vsaj odkriti simpatizerji. Kar se pa mlajših tiče, jih je pa tudi kar precej vsaj simpatizerjev... Ne bom se pa lotil naštevat, ker jih je preveč, pa se bojim, da naredim komu krivico, če ga ne omenim...   In zato res nisem vedel, koga imaš v mislih.
    • Saj vem, da veš (glumiš), ampak vseeno ...   https://twitter.com/AntonPeinkiher/status/1174755155398537221   Migracije so in bodo težava, za Evropo, za Slovenijo. Zanimivo se mi zdi, da nas desne stranke na eni strani strašijo pred migranti, hkrati pa si zelo prizadevajo za uvoz tuje delovne sile, recimo Filipincev. Torej gre na koncu spet samo za denar, da se bogatim zagotovi, da bodo ostali bogati. 
    • - "Pravijo, da ženska med seksom izgubi toliko kalorij, kot da bi pretekla 12 km." - "Ma, dej nehi, no! Katera pa preteče 12 km v treh minutah?"
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.