Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

NISEM LJUBLJAN?AN, bizgec..........in sem prebral v celoti.....o?itno ma? ti probleme z dojemanjem.

 

Sej vem jures, da nisi LJ, sam na avtu ima? pa tablico LJ, tako kot jaz nisem CELANER in imam tablico CE, samo eni ste te zadeve hoteli metat vse v en ko?, ko pa kdo kaj re?e ?ez voznike iz va?ih registerskih oznak pa je vse narobe, ko pa sami "serjete" po vseh ostalih predvsem ste ravno po nas, ki imamo CE pa je po va?i logiki vse OK, ne ni ker ravno vi se ho?ete iti neko posplo?evanje, oziroma ste ga eni izmed vas za?eli.

 

 

Zdej bomo itak vsi imeli tablice SDS - 10+100 :danzoman:

 

Me prav zanima, ?e bodo pripeljali nazaj svoje dobavitelje in bo spet tablica s ?rnim robom :hudicek: v izgovoru kompatibilnosti in kvalitete...

 

:vesel::D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm a je sploh ?e kdo poleg mene prebral un ?peh 10+100.

Res priporo?am poglavja o gospodarstvu in obrambi.

Men osebno je top o obrambi. Kratek in jedernat.

Kot da se ne bi ?lo za del, ki popije najve? prora?unskega denarja in ga bo tudi sedaj z

novim planom nakupov....

 

Zdej bomo itak vsi imeli tablice SDS - 10+100 :danzoman:

 

Me prav zanima, ?e bodo pripeljali nazaj svoje dobavitelje in bo spet tablica s ?rnim robom :hudicek: v izgovoru kompatibilnosti in kvalitete...

 

Itak da ja sploh ?e je najbolj va?na osebna integriteta in po?tenost, ne pa znanje in kvalifikacije.

Vsaj tako pi?e o kadrovanju v programu 10+100 :hudicek: .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest ne berem teh zadev, ker v 99% so neke teorije, katere v 90% ne bodo speljane v praksi....tako da lepo napisat zna vsak, kratko,jedrnato in prakti?no pa ne. Samo folk ?e vedno rad verjame tistemu kar pi?e in ne tistemu kar se naredi oz. je bilo narejeno. V 20letih je marsikdo marsikaj napisal v na?i politiki, pa vidimo kje smo.

 

Enako kot na faxih, nekaj napiflati in potem teoreti?no pisati test ter narediti je popolnoma nekaj drugega kot pa praksa....kar se vidi po firmah. Vidim marsikoga z diplomo,dvema,magisterijem a v praski glupi ko to?ak...in tega je ogromno. Marsikdo bi potem nekaj diplomatsko, z na?eloma, v kolikor...ipd...ampak pri meni je JA al pa NE...hitro odpikam take paciente.

 

Ups...mal iz teme za?li...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?as bom ?e celo za?el verjeti, da ima? Kokolada celo prav - za tem nickom ne more biti ena sama oseba ali pa gre za multiosebnostno motnjo - ?pekuliram, da ne bo ker zdaj sko?il, da trdim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?as bom ?e celo za?el verjeti, da ima? Kokolada celo prav - za tem nickom ne more biti ena sama oseba ali pa gre za multiosebnostno motnjo - ?pekuliram, da ne bo ker zdaj sko?il, da trdim.

 

Motnje imate mogo?e vi dolo?eni osebki, ki ste iz LJ in vam v?asih kaj ni v?e?, ?e vam ?lovek v obraz direkt pove. Sam da ne ob kdo sebe spet pomotoma zraven ?tel niste vsi iz LJ taki, za kokolado pa se tako ve da je stvor, ki krade moj profil. Malo raje Boss primerjaj moj in njegov profil, pa bo? videl o ?em govorim, dobesedno je ta stvor pokradel vse moje podatke, ker je prpa in se ne upa dat svojih resni?nih in taki ludje so vsaj zame veliki hinavci, ki se ?loveku v obraz nikoli ne upajo re?i ni?, ko pa jih nih?e ne vidi pa so glasni in trobijo ne umnosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vid ... dej neki dojem pa si probi zapomnit za zmeri ... ni va?n kak?no registersko ma? ... ?e si kreten za volanom si kreten ?e si dober ?ofer si pa dober in registerska oznaka ( LJ, KR, CE, SG, KP, itd. ) nimajo ni? pri tem kolk dobr kdo vozi ...

p.s. vid in kokolada ... prosim ?e se nehata kregat pa use povprek zmerjat ker tole vajino obna?anje je na ravni 10 letnih mulcou k se cufajo za brezveze ker majo preve? cajta ... pa ?e se neznata dokaj normalno izra?at in sledit temam nehita pisat po forumu pa se prek zasebnih sporo?il skregita pa stepta pa zarad mene ?e se ?e pobijeta ... al pa pejta v temo prepucavanja pa se tm zmerjajta pa ?ez druge pluvita

zdej pa prosim ON TOPIC

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja jasno da ti internet stejes za "v obraz povedat" ker v resnic ne obstajas :D

 

 

To velja zate, ki te ni bilo niti na eno sre?anje do sedaj, pa ki krade? meni osebno podatke, smrkavec raje ne seri ne umnosti, druga?e pa takega nesramne?a kot si ti sploh nima smisla spoznat, v tebi ni nobene kulture, si tipi?en primerek razvajene generacije, ki je vse polo?eno v zibelko in ne zna spo?tovati dobesedno ni?. Poleg tega pa kdo je potrdil da sploh obstaja??????? Nih?e, zame pa jih kar nekaj, tako da pojdi se raje v peskovnik igrat kamor spada?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

p.s. vid in kokolada ... prosim ?e se nehata kregat pa use povprek zmerjat ker tole vajino obna?anje je na ravni 10 letnih mulcou k se cufajo za brezveze ker majo preve? cajta ... pa ?e se neznata dokaj normalno izra?at in sledit temam nehita pisat po forumu pa se prek zasebnih sporo?il skregita pa stepta pa zarad mene ?e se ?e pobijeta ... al pa pejta v temo prepucavanja pa se tm zmerjajta pa ?ez druge pluvita

zdej pa prosim ON TOPIC

 

 

vid007 in kokolada PROSIM PREBERITA ?E TO ENKRAT

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vid ... dej neki dojem pa si probi zapomnit za zmeri ... ni va?n kak?no registersko ma? ... ?e si kreten za volanom si kreten ?e si dober ?ofer si pa dober in registerska oznaka ( LJ, KR, CE, SG, KP, itd. ) nimajo ni? pri tem kolk dobr kdo vozi ...

p.s. vid in kokolada ... prosim ?e se nehata kregat pa use povprek zmerjat ker tole vajino obna?anje je na ravni 10 letnih mulcou k se cufajo za brezveze ker majo preve? cajta ... pa ?e se neznata dokaj normalno izra?at in sledit temam nehita pisat po forumu pa se prek zasebnih sporo?il skregita pa stepta pa zarad mene ?e se ?e pobijeta ... al pa pejta v temo prepucavanja pa se tm zmerjajta pa ?ez druge pluvita

zdej pa prosim ON TOPIC

 

canyon s tvojim prvim deloma se popolnoma strinjam :jupiii: in o?itno nisi dojel dobro mojih postov, ker to sem hotel dopovedat enim ?e sam, samo eni pa? tega ne razumejo.

 

Kar se pa ti?e drugega dela, nek smrkavec, ki nima osnovne kulture mi ne bo pamet solil, poleg tega pa ?e to, da je meni osebno ukradel podatke iz profila pove kaka oseba je.

 

vid007 in kokolada PROSIM PREBERITA ?E TO ENKRAT

 

Sem prebral enkrat in sem napisal ?e svoje mnenje od katerega ne odstopam, ker meni ne bo nih?e vsiljeval mnenja drugega kar eni ?elijo po?eti, ?e pa tu eni ?elite cenzuro, se bom pa iz takega foruma tudi umaknil, ker neke ne demokrati?na na?ela so mi pa tuja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

?e en dokaz ve? da smrt ?koduje ?ivljenju :hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Tudi v drugem nadstropju nisi vec varen pred avtomobili v spalnici :)

 

Objavljena slika

... iz danasnjih Novic ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

Sicer je verjetno ze bil link do tega posnetka... a vseeno... ne skodi ogled...

 

Kreteni za volanom >>

:angry2:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je verjetno ze bil link do tega posnetka... a vseeno... ne skodi ogled...

 

Kreteni za volanom >>

:angry2:

 

takmu bi pa naraj? prtisnu eno :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsem takim kretenom je treba izpite pobrat - ZA VEDNO ... pa na psihiatrijo poslat, da jim pregledajo glavo, ker o?itno nimajo niti najmanj?e trohice samoohranitvenega nagona, kar posledi?no pomeni nevarnost za vse.

 

:wacko:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ob 6.00 uri sem v Kamniku v kro?i??u pri OMV-ju videl NA VRHU kro?nega, ko je neko cvetje in podobna ?ara, parkirano Hyundai Lantro. Kako mu je to ratal, mi ni jasno, saj se je moral povzpet vsaj pol metra v vi?ino, pred tem pa mu je ?e uspelo odbit prometni znak! <_<:aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ob 6.00 uri sem v Kamniku v kro?i??u pri OMV-ju videl NA VRHU kro?nega, ko je neko cvetje in podobna ?ara, parkirano Hyundai Lantro. Kako mu je to ratal, mi ni jasno, saj se je moral povzpet vsaj pol metra v vi?ino, pred tem pa mu je ?e uspelo odbit prometni znak! <_<:aaaaa:

 

kokr sm biu zaliman ko sm ?u iz ?ihta sm to kr orng pogledu pa sploh ?e nebi opazu ?e se nebi folk prou cjazu ?ez kro?i??e ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.