Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

It was a chick :hohoho:

 

A trobla ti ?e dela? :D

 

ne 2 precej v letih atata. Ja trobla je spucana :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede policajev pa ta stari posnetek ?e ga kdo ?e ni videl je pa tukaj blestela novinarka :vskalo::vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tu ima policaj ?ist prau...koj kurac ?e si invalid... ?e si udele?enec v prometu tudi zate veljajo ista pravila!

Tak?no podjebavanje smrkavcev meni dvigne pritsk ?ez mejo tolerance in samo kapo dol policistu, da je ostal tako miren... JS NE BI!

 

Ne prenesem tega videa, pa ?eprau sem ga ?e petkrat videl :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je se policaj tu dobro odrezal in ostal miren ker jaz bi verjetno pop... ob takih naduvancih.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smrkljo bi kresnu na tisto ko??eno kumaro antipati?no, jao kako zoprn in aroganten folk ?ivi v glavnem mestu (pa tudi drugod). <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, take zadeve nastanejo, ko se najdejo pribli?no isti kalibri skupaj. ?enska je sicer ravnala popolnoma nezrelo, ampak tudi policist se je vtaknil v zadevo, ki je za varnost irelevantna in glede na prebrano ena izmed "cvetk" CPP-ja (ki jih je spisal nekdo s samimi 10-kami na faksu ob odsotnosti logi?nega mi?ljenja). Skratka, njej ni noben dal in njemu ni nobena dala in oba sta se zna?la v momentu slabe volje. Sem ?e tudi sam naletel na kakega policista, ki je opravljal kak?no prometno nekoristno delo in ustavljal zaradi banalnih stvari, ampak sem se potem naredil "bogega" in nisem dobil nobene kazni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mislim, da ni bilo samo, da je spustila volan ampak ?e kazanje nekih gest. Tako, da mu je verjetno ?e prej pokazala na kak?en nivo se bo spustila.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akaj ampak tip jo je mislil le opozoriti, potem je pa za?ela jezikati. Jaz bi ji ?e za kaj drugega napisal pa ?e kak sarkazem bi uporabil. :hudicek:

 

dej ti tale podpis zrighi ker skoz Labija gledam ko pi?e poste :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, take zadeve nastanejo, ko se najdejo pribli?no isti kalibri skupaj. ?enska je sicer ravnala popolnoma nezrelo, ampak tudi policist se je vtaknil v zadevo, ki je za varnost irelevantna in glede na prebrano ena izmed "cvetk" CPP-ja (ki jih je spisal nekdo s samimi 10-kami na faksu ob odsotnosti logi?nega mi?ljenja). Skratka, njej ni noben dal in njemu ni nobena dala in oba sta se zna?la v momentu slabe volje. Sem ?e tudi sam naletel na kakega policista, ki je opravljal kak?no prometno nekoristno delo in ustavljal zaradi banalnih stvari, ampak sem se potem naredil "bogega" in nisem dobil nobene kazni.

 

A naredil si se bogega lej nobena mi ni dala ?e neki cajta....... :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A naredil si se bogega lej nobena mi ni dala ?e neki cajta....... :hudicek:

 

Recimo ja :jezicek: Ne, korektno sem se pomenil z njim, se ?e malo pohecal (seveda ne na njihov ra?un) in ni bilo nobenih te?av. ?e bi ga pa za?el po?iljat v tri mamine lulike, bi pa verjetno tudi sam druga?e postopal. Na ta na?in skratka... Pri jodlbergerjih so me enkrat ustavili, ko sem peljal 142km/h namesto 90km/h pa mi je za?el polizei na?tevat, da to je 150? kazni (uuuh :hohoho: ) in sem seveda naredil za?udeno grimaso z izbuljenimi o?mi in nekim stokanjem pa je rekel, da bo napisal tak kot da sem 2x prekora?il 20km/h, 10km/h (do 100) pa tolerirajo. Torej, pla?al sem 70?. Prijaznost in poni?nost se izpla?a :prstgor:

 

 

?akaj ampak tip jo je mislil le opozoriti, potem je pa za?ela jezikati. Jaz bi ji ?e za kaj drugega napisal pa ?e kak sarkazem bi uporabil. :hudicek:

 

Aha, ok, potem je res smotano, da je za?ela lapat. Itak, da bi se meni tudi zdelo bedasto, da me ustavlja zaradi take stvari, ampak bi se zadr?al in ravnal po zgoraj opisanem postopku (torej, naredil bi se "bogega").

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, ok, potem je res smotano, da je za?ela lapat. Itak, da bi se meni tudi zdelo bedasto, da me ustavlja zaradi take stvari, ampak bi se zadr?al in ravnal po zgoraj opisanem postopku (torej, naredil bi se "bogega").

 

nekateri pa? preko svojega egota ne morejo spustiti dejstva, da je policist dr?avni organ, ki te lahko ustavi in legitimira, ?e samo obstaja sum, da si naredil kaj narobe, kaj ?ele, ?e te vidi delati nekaj kar ni po zakonu...

samo dejstvo, da si novinar, in da si invalid, nima s postopkom nobene zveze

 

v takem primeru smo mu dol?ni posredovati dokumente ter omogo?iti obema v korist kar ?im hitrej?i postopek, razen, ?e res kaj skrivamo...

 

tak je, in pika.

 

Tu se sploh ne gre za to, kdo je ve?, in kaj je smiselno, ter kaj ne... ?e dela? nekaj, kar ni dovoljeno, za to odgovarjaj ali pa tega ne delaj.... seveda tudi neznanje pa ni izgovor... recimo "tega pa nisem vedel"...

 

kolikor se jaz spomnim posla s policisti, razen, da so leni in nedosledni, ter vse ?elijo speljati po poti najmaj?ega odpora (tako sem nadrsal, ko sem imel nesre?o), sem pa? pri vseh obravnavah s policisti sodeloval, in je ?lo lepo ?ez... seveda, ?e se proba? zmeniti kot ?lovek s ?lovekom...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

mal boljs k v albaniji :)

ne stekam pa kaj dela tale s kamero na levem pasu?

 

Kje pa je na levem pasu? Jaz vidim, da je normalno na svojem, desnem pasu... in vcasih celo na makadamu poleg ceste (bankina) takrat, ko je njegov vozni pas poln... in na desnem odstavnem pasu ce ravno v tem trenutku ni nobenega nasproti :):hohoho:

 

Ko sem gledal posnetek, sem imel obcutek, da snemalec vozi v napacno smer in da je cesta dvo ali tropasovna enosmerna cesta :pepsi::rolleyes:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jea, pac bi se vozil po skrajnem desnem...

je pa res, da vcasih mas take k se hocejo delat policaje (ali pa ego kicks in) pa hocejo prepricat vseh drugih (ceprav ima prav) da vozijo narobe...

v takih situacijah se moras sprijaznit s situacijo in pac peljes na tak nacin, da ostane avto neposkodovan...

 

v albaniji nrp. (poleg velik drugih problemov) vsi vozijo z meglenkami in dolgimi luci...na zacetku sem probal povedat, da majo luci prizgane (blendanje itd) itak, da nc ne dosezes, razen tega da zgubis zivce...

zdaj mam "zen mode" in pac peljes v boli t k nacinu :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj se je po skrajnem desnem ... se bolj desno jaz vidim samo odstavni pas, oz. makadamsko bankino :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.