Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

pa se je nov troll oglasu ali pa kar isti pod drugim imenom :ninja:

 

Sicer se kr strinjam s tabo ampak vseen ma nekam velik objav in celo prej je bla gor na forumu kot ti. :ne vem:

 

Aja kerga trolla pa si mel v mislih - al misli?, da se LojZi sam s sabo pogovarja? ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer se kr strinjam s tabo ampak vseen ma nekam velik objav in celo prej je bla gor na forumu kot ti. :ne vem:

 

Aja kerga trolla pa si mel v mislih - al misli?, da se LojZi sam s sabo pogovarja? ?zmeden?

 

to je res da je bla prjavlena pred mano ...

lej nikol neve? ... mogo?e se pa res :zvizga:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je res da je bla prjavlena pred mano ...

lej nikol neve? ... mogo?e se pa res :zvizga:

 

lepo se obna?aj do dam, tukaj jih je premalo :ninja:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale slikca bo kar tule pasala (posneta danes okrog 6.15 ure), toliko o voznikovem prispevku k varni vo?nji. Upam da se za silo vidi, da ima snega nalo?enega ve? kot do sredine vi?ine vetrobranskega stekla in gleda ven le ?ez "strelno lino". VSA ?AST! :huh:

 

 

Joj ZMAJ ti si pa tud,..tlele slika? boge reve?e pa po internetu objavla? slike, namest da bi mu pomagu ?ipo spucat,...kam gre ta svet :zvizga:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj ZMAJ ti si pa tud,..tlele slika? boge reve?e pa po internetu objavla? slike, namest da bi mu pomagu ?ipo spucat,...kam gre ta svet :zvizga:

 

predn bi mu tisto lenobo podprl bi ga js najprej ?e na kumaro prtisnu :rulam:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

predn bi mu tisto lenobo podprl bi ga js najprej ?e na kumaro prtisnu :rulam:

 

Lojz pa ?e ne podpira nasilja no,..pol bi mogla it kve?jem skupi na en :vino: potem pa v avto in ne ve? kot 20 na uro proti domu,..

 

 

Tok strani ?e v tej temi, pa se niste ?e ?ist n? nau?l,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tkole si na? LojZi predstavlja, da vozmo vsi, ki smo na tem forumu prijavljeni in nas je ?e okarakteriziral z divjaki.

 

Za njega smo mi enakovredni divjaki. Sej ve, da ne vozimo tak, ampak tudi pri prekora?enju 20km/h po avtocesti sprada? v to kategorijo in si isto nevaren kot tak manijak. Sej podoben primer sem mu zadnji? serviral pa se je vpra?anju spretno izognil in rekel, da se mu takih kozlarij ne da brat. ?e dobro, da se nam v?asih tudi ne njegovih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet gro?nje z likvidacijo

Prav 'YavarYe X6V6' ti me kar banaj, ?e misli?, da mora?. Bo? vsaj pokazal kak?no grozno mo? ima?. ?e tukaj odlo?a ve?ina namesto pameti, pol ti urno z podeljeno mo?jo na dan. Ima? to sre?o, da ima? mo?. Tle jaz nimam kej.

Upam, da te je vsaj tolko v gatah, da bo? tukaj navedel, kaj KONKRETNO je tokrat spet botrovalo za tvojo odlo?itev in za mojo likvidacijo?

Vem, da bo? reku, da ni tvoja dol?nost men razlagat zakaj me bo? pospravu, ampak res bi blo lepo od tebe, da pove?, kaj sem v tem zadnjem ?asu naredu tolko protizakonitega, da me je treba likvidirat, za razliko od vas ostalih. To, kao, z najedanjem in da sem dosadan, je slab izgovor, ker je moja tema ena od najbolj branih tukaj. To ne more? zanikat. ?e bi bil res dosadan, bi me enostavno dali na"ignore" , Pa nekako ne morete. Torej, to ni vzrok. Moj prav, je tisti ki vas v resnici mu?i. Ni? druzga.

Je pa tukaj kar nekaj takih, ki so bolj dosadni in ki bolj najedajo od mene. Pa ni?. Ampak ti so "va?i". Skupaj ste mo?ni. Najbolj pa so dosadni tisti, ki mi kar naprej grozijo z likvidacijo, ?e?, ?e ne bom tiho.... in tisti, ki hodijo tebi na privat sporo?ilo to?it in jokat, naj me pospravi?. Kot otroc; mami lej gaaaa!

Bo? povedal zakaj me bo? V RESNICI pospravu? Si tolk deca? Resnico prosim, ne izgovor!

Tole primerjavo s Hitlerjem.....ejejej, 'YavarYe X6V6' , a ne zna? bolj?e?

PS: Aja, ?e me bo? ?e zdaj takoj banal in ne bom imel ve? prilike odgovarjat, se vsem vam zahvaljujem za sodelovanje. Zdaj res obstaja mo?nost, da se enkrat sre?amo. Saj veste, tam na va?i lokaciji al pa na kak?nem pikniku se bom oglasu. Saj ne boste zamirli menda? Nekaj vas in va?ih avtov sem pa le spoznal takole iz slikic, ?e ?e ne v ?ivo.

Ajd, se vidimo!

 

OOOO a jokcamo, smo bogi ?

 

bla bla bla,......

 

 

Nobene mo?i NIMAM, ?e se bo kaj zgodilo se bo soglasno oziroma na ?eljo ve?ine, tako da g.Lojz brez skrbi ?e bi blo samo po moje mi nebi blo treba tega pisat, bi se ?e zgodilo, ker pa NISEM tak in pustim da se skupaj odlo?imo se to ?e ni zgodilo, tudi zato ste ?e tukaj ker zaenkrat je ve?ina proti sankcijam, ?e pa se razmerje obrne, pa ....

 

 

 

bla, bla bla,....

 

 

 

Aja ste u?aljen ali imate samo ob?utek da ste brez mo?i ?

 

 

 

 

 

bla, bla, bla,....

 

 

 

 

 

 

Jutr bom se bom ?lepal z vinjeto, vi jo ?e imate ?

 

 

 

 

 

 

Pa g.Lojz, ?koda ker niste ?enskega spola(mogo?e pa ste nobody knows) bi vam mirne du?e napisa da mi .....

 

 

 

Sicer pa kaj bi vam odgovarjal, tako al tako ne beret in ne odgovarjate na direktno zastavljena vpra?anje ki imajo lahko popoln odgovor samo z da ali pa ne.

 

 

 

 

Sre?eo imate ta NE ODLO?AM o vsem samo jaz, tako da NIMAM take mo?i kot VI mislite.

 

PS: Kje in kdaj je bla v mojem postu omenjena LIKVIDACIJA ?

Verjamem da je tukaj vsaj dva ducata ljudi ki si extremno ?ELIMO sre?anja z vami na kakem pikniku da skupaj pokramljamo damo na zob rujno kapljico in potem ?e kaj pririznemo in kako pametno debato usekamo

 

 

 

 

Mici@ Lepo prosim ?e umirite hormone, druga?e bo g.Lojza ?e kap, ali pa tudi ne, ker cvi?ek je baje dober za kri in ?ile !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ekiramo in smo skriti in u?aljeni..

Mici se opravi?ujem samo kdor i??e ga vedno tudi kaj najde. :rozico:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Lojzek sem prebrala, da ?ena ne bo jezna, ?e narediva kak?en krog, da preverim ali gre menjalni?ka ro?ka sploh v peto prestavo. Sicer gor pi?e ?e ?tevilka 6 samo tiste pa res ne rabim, ker vem, da je namenjena samo divjakom. Pravijo, da je treba za?et po?asi in z ob?utkom potem, ko pa se navadim pa lahko za?nem tudi bolj pritiskat, da kon?no premagam moj zvo?ni zid, ki se za?ne pri 100 kilometrih na uro.

 

Poljub?ka vsem pa ne biti tako jezni na Lojzeka - meni se zdi, da je on res dobra du?ica in ustre?ljiv ter bi rad vsem dobro.

 

Ah Mici, bod pametna! N? bat. Moja ?eni?ka ni n? huda, kadar mam jaz Avto?olo al pa, ?e komu kaj pomagam. Ona to zastop, ker je plemenita in ve, da si moramo ljudje med sabo pomagat. Je pa dobro, da ji vsaj en dan prej povem, da lahko iz zamrzovalnika vzame ven zamrznjene kolbice, da se lepo odtajajo. Na urah vo?nje, jaz postanerm la?en. Kolbice, oziroma kurja bedrca pa jaz najraje jem ob takih prilikah. So prili?ne za v roki dr?at pa obirat. In to pohane. A ma? tud ti rada pohane kolbe? Povej, da vem, kolk jih mora ?eni?ka napohat za sabo!

Benti? Mici, samo midva mava zdej en problem. Jaz mam drga? avtomatika. A bo vseglih dobro? Takoj, ko se ma?ina ogreje, je moj avtomatik ?e prpravlen in se lahko takoj pelje naprej, kot tudi u rikverc. Mici, sem mislu, da bi midva, po formalni teoriji, ki je seveda obvezna, pol takoj pre?la kar na prakti?en del ?olanja in bi mojga avtomatika probala zapeljat izmeni?no parkrat naprej, pa parkrat nazaj. Kaj prav?? Bi ?lo? Saj to bi vadila nekje, kjer ni preve? nevarno, da ne bi slu?ajno ovirala ostali promet. Pred mojo zidanco na primer, al pa ?e ma? ti kak?no bolj?o lokacijo... No, to se lahko tud sproti zmenva. Saj vidi?, da so tile podivjani foruma?i, takoj ?iv?ni, pa piskajo in blendajo, pa fov?ijo zganjajo, ?e ma kdo bolj?i stroj od njih, al pa ?e kdo pred njimi previdno vozi svojga avtomatika sem pa ke. Pol pa tile nezreli divjaki, ker ?e nimajo avtomatika, neumno driftajo saj se morajo z ubogim ro?nim menjalnikom zadovoljit in sprijaznit. Mah, pustva jih, saj smo vsi za?eli z ro?nim menjalnikom.........

 

Ojoj, Mici, sem se kar zaklepetal in pozabil kolk je ?e ura.

 

Aja, skoraj se ?ika, da ti na dana?nji dan vo??im enega lepega Valentin?ka.

Ajd, grem za mojo ljubo ?eni?ko kupit en tegelc z ro?co

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hihi, Lojzek si pa ti en zabaven poba, vidim da zna? z besedami se prikupit ?enskam. Majdunaj a te kaj obletavajo, ko jih tako zacopra? z besedami? :blush:

 

Hvala za valentin?ka, ti hitro vra?am enega dokler je ?e ?as. Cmoka :ljubezen:

 

Pravi?, da smo vsi za?eli na roke ... se pravi nekako kot v tisti frazi, ki pravi "na roke do poroke", kaj pa potem... a potem pa avtomatika. Sicer ne vem ?e je tukaj govora o avtomobilih ampak o?itno kar nekako skupaj pa?e.

 

Pravi? pa da se bova ?e napohala oziroma najedla pohanih bedrc. Odli?no, bom ?e sama kako sladico pripravila, da ne bova la?na, ker glede na to kolikor sama sebe poznam bo kar trajalo predno mi potegne. Po urah matranja pa bova res postala la?na pa ?e cigaret mi zapa?e - sej se trudim, da bi nehala ampak, k je tako fino vle?t te pal?ke pa puhat dim?ke.

 

Moj avto je z navadnim menjalnikom pa lahko za?neva najprej na roke, da se malo navadim - brez skrbi, sicer ni nov, ampak je gara?iran in lepo o?i??en ter negovan in ima ogrevane sede?e - glede na leta bi rekla, da je izku?en in dobro ute?en, da ti ne bo v sramoto, ?e naju vidi kdo, ki te pozna.

 

Potem, ko bova ro?ni menjalnik dala skoz in ko se ?e malo navadim pa ni problema, preizkusit tudi tvojo avtomatiko, da prvi? v ?ivljenju ?e to preizkusim.

 

No zdaj pa ?ibam spat - Lojzek, ?e bo? tole ?e zdejle prebral ti ?elim lahko no?. Lahko no? pa tudi vsem ostalim pa fantje aejte prosim malo manj sekirat Lojzeka, ki je res dobra du?ica, da se bo takole ?rtvoval zame. Sploh Tomazuki, Jest, pa tisti z radioaktivno ov?ko in dolgim imenom, aja pa Boss, nate da ne pozabim. Te bom kar za u?esa pa en drift ?ez rit, ?e bo? ?e Lojzeka jezil - pazi se me, Mici zna bit hudo jezna, ?e ne bo? priden - ?e te mama ni nau?ila manir te bom pa jaz. :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hihi, Lojzek si pa ti en zabaven poba, vidim da zna? z besedami se prikupit ?enskam. Majdunaj a te kaj obletavajo, ko jih tako zacopra? z besedami? :blush:

 

Hvala za valentin?ka, ti hitro vra?am enega dokler je ?e ?as. Cmoka :ljubezen:

 

Pravi?, da smo vsi za?eli na roke ... se pravi nekako kot v tisti frazi, ki pravi "na roke do poroke", kaj pa potem... a potem pa avtomatika. Sicer ne vem ?e je tukaj govora o avtomobilih ampak o?itno kar nekako skupaj pa?e.

 

Pravi? pa da se bova ?e napohala oziroma najedla pohanih bedrc. Odli?no, bom ?e sama kako sladico pripravila, da ne bova la?na, ker glede na to kolikor sama sebe poznam bo kar trajalo predno mi potegne. Po urah matranja pa bova res postala la?na pa ?e cigaret mi zapa?e - sej se trudim, da bi nehala ampak, k je tako fino vle?t te pal?ke pa puhat dim?ke.

 

Moj avto je z navadnim menjalnikom pa lahko za?neva najprej na roke, da se malo navadim - brez skrbi, sicer ni nov, ampak je gara?iran in lepo o?i??en ter negovan in ima ogrevane sede?e - glede na leta bi rekla, da je izku?en in dobro ute?en, da ti ne bo v sramoto, ?e naju vidi kdo, ki te pozna.

 

Potem, ko bova ro?ni menjalnik dala skoz in ko se ?e malo navadim pa ni problema, preizkusit tudi tvojo avtomatiko, da prvi? v ?ivljenju ?e to preizkusim.

 

No zdaj pa ?ibam spat - Lojzek, ?e bo? tole ?e zdejle prebral ti ?elim lahko no?. Lahko no? pa tudi vsem ostalim pa fantje aejte prosim malo manj sekirat Lojzeka, ki je res dobra du?ica, da se bo takole ?rtvoval zame. Sploh Tomazuki, Jest, pa tisti z radioaktivno ov?ko in dolgim imenom, aja pa Boss, nate da ne pozabim. Te bom kar za u?esa pa en drift ?ez rit, ?e bo? ?e Lojzeka jezil - pazi se me, Mici zna bit hudo jezna, ?e ne bo? priden - ?e te mama ni nau?ila manir te bom pa jaz. :lol:

 

?e tole ne pi?e Lojz jaz nisem Gustav..... :P

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e tole ne pi?e Lojz jaz nisem Gustav..... :P

 

a da se mu je ?e tok poslab?al? :blink:

 

No zdaj pa ?ibam spat - Lojzek, ?e bo? tole ?e zdejle prebral ti ?elim lahko no?. Lahko no? pa tudi vsem ostalim pa fantje aejte prosim malo manj sekirat Lojzeka, ki je res dobra du?ica, da se bo takole ?rtvoval zame. Sploh Tomazuki, Jest, pa tisti z radioaktivno ov?ko in dolgim imenom, aja pa Boss, nate da ne pozabim. Te bom kar za u?esa pa en drift ?ez rit, ?e bo? ?e Lojzeka jezil - pazi se me, Mici zna bit hudo jezna, ?e ne bo? priden - ?e te mama ni nau?ila manir te bom pa jaz. :lol:

 

Aha, ma? rada bolj na grobo - no ja kr zmeni se z LojZijem on je tud bolj mazohisti?en tip tako, da sta kr za skup. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no, ker je moj nick spet narobe napisal :lol:

 

Ej, sam res ... zdej al je res LojZi-jev alter ?enski ego al pa se mu samo ho?e prikupit pa uporablja iste skovanke... tole bo ?e zanimivo. :prstgor:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.