Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Lepa Mazda samo malo pre?voh (za moje pojme seveda :blush: ) in jo bo nasploh te?ko prodal. Pa a prav vidim, da ima Nardi volan? :bravo:

 

Pa tuki je druga? isti motor kot v 626 2.0?

 

Fatherja je ?e mal zanimala, ker ga je z njegovo F-ko nesl iz ceste in razmi?lja, da bi prodal karambolirano sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa Mazda samo malo pre?voh (za moje pojme seveda :blush: ) in jo bo nasploh te?ko prodal. Pa a prav vidim, da ima Nardi volan? :bravo:

 

Ja. Tudi moja prej?nja ga je imela, pa je bila le 1.6.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Ploki - ne ve? teh Wankel strojev lepit, k sm ?e ?ist nakriziran! <_<:P:ljubezen::rozico:

 

Dons je nekaj hrumelo tukaj pred slu?bo in ko pogledam ven vidim rumeno RX-8...gori?ke tablice. Nisem videl nobenega drugega stroja tako da...je morala biti ona kriva :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejan, ?e je do zdej Dizlco furu, mu poraba ne bo v?e?! <_<:D

 

sam res, majo te ve?jo porabo kot 8l na 100km?

 

kok se pa kej obnesejo facelift 1.6 motorji?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lsjug2olyge3

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4456607&show=1

 

res da ma nemska GPS, sam pizda, je pa neprimerljivo slabse ohranjena. hec. drazje so skoraj v NEM kot pri nas. :blink:

 

 

Tisto rde?o skoraj pri sosed prodajajo, se bo treba mal tja zapeljat pa pogledat. Sam mislim, da nima kej velik opreme :( Cena je pa kr mamljiva.

 

 

Druga?e se ena ?rna prodaja v Trzinu in ima nekaj malega kilometrov in ful opremo, tudi stre?no okno. Je pa cena 12k ? :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj bi ti svetoval potem tegale Ksedosa od kolega s foruma;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4475071&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons je nekaj hrumelo tukaj pred slu?bo in ko pogledam ven vidim rumeno RX-8...gori?ke tablice. Nisem videl nobenega drugega stroja tako da...je morala biti ona kriva :)

 

haha, ja, s to sem mel sre?anje...ruknem kako fotko ko sta skup he he

 

edit: evo.. hehe, spredi stroj, zadi pa moja stara krntija... ;D

Objavljena slika

 

 

joza: ce teli wankli so taki cukri :(

i want one SO BAD. :D

 

tale X6 je pa men tut simpaticn.. bi kupu pa fliknu not 2.5...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj?e da da? v temo Mali oglasi, da kupi? 2.0 motor, mislim da bi se kaj na?lo, da ne kupuje? celega avta! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ima ih :D .

Najrađe bi puknul 2.5 pod haubo :D . Neznam jeli ima problema sa ugradnjom KL DE-a umjesto KF-a?

 

ampak potem menjaj tut ra?unalnik ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.