Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

nisem vedel da je v SLO - MX-6, 2.5 V6

 

http://www.bolha.com/mazda/mazda-mx-6-2-5-...oglas1272802520

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e to ni dober deal! NBFL model

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4341015&show=1

 

V ?asu ko mi je odpiral oglas, sem prov pomislu - sam da ni spet kaka zelena! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ?asu ko mi je odpiral oglas, sem prov pomislu - sam da ni spet kaka zelena! <_<:P

 

tudi jaz nikakor ne razumem, kam so tuhtali s tole zheleno barvo... ne, pa ne, pa ?e enkrat ne... pa ?e je jurja cnej, jo nebi mel, ker je zelena... yebiga...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi jaz nikakor ne razumem, kam so tuhtali s tole zheleno barvo... ne, pa ne, pa ?e enkrat ne... pa ?e je jurja cnej, jo nebi mel, ker je zelena... yebiga...

 

Ljudi moji pa to je BRG barva, za legende med roadsterji.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: Vsaj en, ki ima enak okus kot jaz. Mene ker sem bolj usekan itak bolj moti, da je 1.6 na barvo (rabljenega) avta pa res nikoli nisem gledal. sramezljiv

 

Meni bi odgovarjalo, BRG pa svetlo be? usnje, pol pa ?e 1,8 z 6 stopnjeskim menjalnikom in LSD :rispekt::rispekt:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: Vsaj en, ki ima enak okus kot jaz. Mene ker sem bolj usekan itak bolj moti, da je 1.6 na barvo (rabljenega) avta pa res nikoli nisem gledal. sramezljiv

 

Smo ?e trije :D Men je ful lepa tale BRG :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: Vsaj en, ki ima enak okus kot jaz. Mene ker sem bolj usekan itak bolj moti, da je 1.6 na barvo (rabljenega) avta pa res nikoli nisem gledal. sramezljiv

 

http://www2.arnes.si/~cegorenga11/.mazda/.hohoho/maca7.jpg

http://www2.arnes.si/~cegorenga11/.mazda/.hohoho/maca11.jpg

lepa je pa bla :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri EVO-tu ?e bi kdo opis prebral bi vidu da je cena brez DDV ;)

 

:bravo: Vsaj en, ki ima enak okus kot jaz. Mene ker sem bolj usekan itak bolj moti, da je 1.6 na barvo (rabljenega) avta pa res nikoli nisem gledal. sramezljiv

 

smo ?e ?tirje :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi jaz nikakor ne razumem, kam so tuhtali s tole zheleno barvo... ne, pa ne, pa ?e enkrat ne... pa ?e je jurja cnej, jo nebi mel, ker je zelena... yebiga...

 

No Seba vsaj ti me ?teka?, obupna barva! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Sem nov na forumu. Ker bom po novem letu kupoval avto, precej pa se nagibam k mazdi, sem se registriral.

Mogo?e kdo pozna tale avto? KLIK

Kako je nasplo?no z temi motorji in mazdami 6? ?e ve kdo za kak?no drugo varijanto, lahko priporo?i, v po?tev pride tudi mazda 3, vendar ne najdem nobene z kakim pametnim motorjem. I??em bencinarja, kateri ni preve? podhranjen. Dizla ne maram, prav tako ne maram karavana :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Sem nov na forumu. Ker bom po novem letu kupoval avto, precej pa se nagibam k mazdi, sem se registriral.

Mogo?e kdo pozna tale avto? KLIK

Kako je nasplo?no z temi motorji in mazdami 6? ?e ve kdo za kak?no drugo varijanto, lahko priporo?i, v po?tev pride tudi mazda 3, vendar ne najdem nobene z kakim pametnim motorjem. I??em bencinarja, kateri ni preve? podhranjen. Dizla ne maram, prav tako ne maram karavana :P

 

ravno zamudil eno 6MPS in eno 3MPS (271hp obe, 6mps 4WD. :) )
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Sem nov na forumu. Ker bom po novem letu kupoval avto, precej pa se nagibam k mazdi, sem se registriral.

Mogo?e kdo pozna tale avto? KLIK

Kako je nasplo?no z temi motorji in mazdami 6? ?e ve kdo za kak?no drugo varijanto, lahko priporo?i, v po?tev pride tudi mazda 3, vendar ne najdem nobene z kakim pametnim motorjem. I??em bencinarja, kateri ni preve? podhranjen. Dizla ne maram, prav tako ne maram karavana :P

 

Na tvojem mestu bi torej izbiral med opcijama 2.0 in 2.3 benz, oboje se ?e kar nekako spodobno pelje, medtem ko 1.8 bi se lahko reklo, je podhranjen! :danzoman::bravo:

 

Tale ima ?e LPG vgrajen, tko da se mi ne zdi slaba varjanta! :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ravno zamudil eno 6MPS in eno 3MPS (271hp obe, 6mps 4WD. :) )

 

OH ja, i tata bi sine :D sem pozabil omeniti da i??em do 6000? max (?e to bo treba spraskat skupaj). Zagotovo si bom enkrat privo??il tak stroj, ampak zaenkrat ne :)

 

Na tvojem mestu bi torej izbiral med opcijama 2.0 in 2.3 benz, oboje se ?e kar nekako spodobno pelje, medtem ko 1.8 bi se lahko reklo, je podhranjen! :danzoman::bravo:

 

Tale ima ?e LPG vgrajen, tko da se mi ne zdi slaba varjanta! :party0035:

 

Ja tudi zaradi LPG mi je zanimiv...

Hm, moral bi poizkusiti 2.0, da bi videl kako se pelje. Se vseeno bolj nagibam k 2.3, oziroma i??em v registracijskem razredu 100-130kW. Samo kaj ko je pri nas ponudba slaba, v Nem?ijo pa najraje nebi hodil...

 

Pa ?koda ker mazde 3 ni z pametnim motorjem, zanjo bi bil pa 2.0 motor verjetno dovolj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.