Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Predlagam da vsi prodamo nejaponska jajca in kupimo japonske mlin?ke ala swift, micra - in svet bo lep?i in manj divjakov na cesti :bravo:

 

lojz bi se ti klanju :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je prej?nji teden prodal Passata nekomu v Kranju, v?eraj pa v neki avtohi?i v Celju opazil ta svoj avto. On ga je prodal za 9.500?, v avtohi?i je pa za 10.000?.

Ne bi bilo ni? ?udno, ?e ne bi imel, ko ga je prodal, 250.000 km, sedaj jih ima pa 160.000. :angry2:

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je prej?nji teden prodal Passata nekomu v Kranju, v?eraj pa v neki avtohi?i v Celju opazil ta svoj avto. On ga je prodal za 9.500?, v avtohi?i je pa za 10.000?.

Ne bi bilo ni? ?udno, ?e ne bi imel, ko ga je prodal, 250.000 km, sedaj jih ima pa 160.000. :angry2:

 

Povej katera AH pa grem malo preverit...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? pa potem papirno re?eno in vpisan pravi motor, ker pri nas ga ne more? za ta denar po moje.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? pa potem papirno re?eno in vpisan pravi motor, ker pri nas ga ne more? za ta denar po moje.

 

jaz mam KL motor vpisan. tud pla?ujem ve? zavarovanja. 1500e sem dal za avto. Ne pi?e a je DE al je ZE... batov pa mislim da nih?e ne bo ?el gledat. :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam KL motor vpisan. tud pla?ujem ve? zavarovanja. 1500e sem dal za avto. Ne pi?e a je DE al je ZE... batov pa mislim da nih?e ne bo ?el gledat. :)

 

Ja saj ti si tisti ki imato re?eno so pa ?e taki ki nimajo :D

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ti si ja nor, dve RX8 dobi? za tak denar. oziroma eno pa tanka? jo 4 leta...

300ZXa dobi?.. vse dobi?

za 10.000 si iz Fke lahko naredi? turbo 4x4...

 

EVO VIII sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi pri?akoval, da so cenej?e tele ?katlice;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4961406&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.