Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Se je potrudil, da jo slika tako da se ne vidi zadnjih obrob in pragov :P Jaz sem za mojo s 165k prevo?enimi in menjave potrebnimi pragovi ter zadnjimi robovi dal 300.... ustala zunanjost je bila veliko lep?e ohranjena kot pri V6.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je potrudil, da jo slika tako da se ne vidi zadnjih obrob in pragov :P Jaz sem za mojo s 165k prevo?enimi in menjave potrebnimi pragovi ter zadnjimi robovi dal 300.... ustala zunanjost je bila veliko lep?e ohranjena kot pri V6.

Js pa 250, s tem, da so bli najbolj kriticni pragovi (pa spet ne tolk, ko na V6), pa neki malega v prtljaznem delu :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegica prodaja Focusa, ker je pri?el nov dru?inski ?lan in je avto premajhen (ni me poslu?ala, ko sem rekel, naj vzame kaj ve?jega iz preventive) :D

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9440113&show=1&avto=Ford%20Focus%20Karavan%201.6%20TDCi%20Sport

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, ?e ima? mlado in ?ivahno ?eno, je karavan hitro premajhen. Kar meni verjemi...

aha, a zato torej rabi? ve?ji avto, ker v ve?jem avtu jo la?je nabri?e? ??? Mamica, kaj pravi? na izjave tvojega mo?eka? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, a zato torej rabi? ve?ji avto, ker v ve?jem avtu jo la?je nabri?e? ??? Mamica, kaj pravi? na izjave tvojega mo?eka? :hudicek:

pazi on ima 'pick up'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer 10 let star avto, ampak meni je prov v?e?, vsaj po slikah sode?:

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9313693&show=1&avto=Audi%20A6%202.4%20V6%20Multitronic

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja madona kolk pa jih je, da je karavan premajhen? :ne vem:

Ni tolko problem v ?tevilu, kolkor v vseh teh piz..arijah, ki jih s sabo vozijo :D Je pa res, da sem imel na posojo Vulvo V50, ki je nekaj podobnega in res hitro zmanjka prostora. Sem ji rekel, da bi morali Mondea vzet takrat ko so tega jemali... Ali nekaj v tem razredu. Glede na to, da Forde kupujejo, ekstra manevrskega prostora nisem imel. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi moja sestra ima Forda. In po ?tirih letih je na njem nalepka v smislu: moj naslednji avto bo Mazda...

 

Na moji Mazdi pa glih kontra :D Ampak foruma ne bom zapustil, ker ste bolj fajn kot drugi forumi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e Navi v njej je iste sorte kot v moji ex 6-ki in si z njo v SLO lahko pomaga? "kurc kej", ?ele v Avstriji ali Italiji je razmeroma koristna, pa ?e tam te v?asih stare karte precej zmedejo. Takrat bi imel na tistem mestu rej?i predal?ek kot ga imajo ostale 6-ke. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.