Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Moja predprejsnja je sla za skoraj pol manj... pa je bila z najvisjo mozno opremo GT Navi... imela pa je res malo vec km...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi js mel limuzino :)

 

To sta vra?unana ?e bicikla na strehi - druga? pa, ?e da kdo za mojega 5 jurjev sva takoj zmenjena. :P

a menja?? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5k je pomoje OK cena, ?e je avto tak, kot pi?e da je. Kilometrov ima ?e precej, a je verjetnost da bo ?lo kaj narobe bistveno manj?a kot pri dizlih. Manj kvarljivih komponent pa?...

To?no to sem ?elel tudi sam napisat: da za 5, bi ga bilo za vzet.  :lol:

 

?e vam le ne bo pre?ibak motor, ker prese?ka mo?i od njega nikakor ne gre pri?akovati.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5k je pomoje OK cena, ?e je avto tak, kot pi?e da je. Kilometrov ima ?e precej, a je verjetnost da bo ?lo kaj narobe bistveno manj?a kot pri dizlih. Manj kvarljivih komponent pa?...

To ni nic kar se kilometrov tice... eno smo ze prek 300k :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

A je mogoce kaj narobe napisal ? Ketna je naceloma vecna, ni DPFJA, ni nekega jebanja z nastavljanjem sob, ni turbine, ni treba pucat cedila in pa karterja, motor lepse in mirnejse tece v primerjavo z dizlm itd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.