Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Probej kontaktirati ali pa ?e Bobi in kdo od tam okoli kej pozna to trgovinco

 

AVTOEFEKT

Avto Moto Center

Hajdo?e 15a

2288 Hajdina

 

Tel.: 02 788 52 25

Fax: 02 788 52 26

GSM: 041 563 637

 

E-mail: info@avtoefekt.si

 

Spletna stran: www.avtoefekt.si

 

Ti pa si koristen ;):bravo:

 

Bom se pozanimal in ?e je koker je jih zihr vzamem :D Takoj ko zrihtam izpuh B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probej kontaktirati ali pa ?e Bobi in kdo od tam okoli kej pozna to trgovinco

 

AVTOEFEKT

Avto Moto Center

Hajdo?e 15a

2288 Hajdina

 

Tel.: 02 788 52 25

Fax: 02 788 52 26

GSM: 041 563 637

 

E-mail: info@avtoefekt.si

 

Spletna stran: www.avtoefekt.si

 

:P to je cist blizu mene se redno vozim mimo,pa se lastnika poznam,samo do zdaj se niso nic meli za mene(vsaj kaj se stylinga tice),drugo vse dobim

 

?e nek zanimiv oglas sem na?el, ?e kdo rabi KONI amortizerje za 323F V6 :P

 

http://www.bolha.com/oglas2521840

 

:P al pa za 1.5 -16V

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo da ?e sem napi?em, ?e veste za koga ki bi kupil en kr hiter avto. :bravo:

Evo en Nisanovec se je odlo?il, da bo presedlal na nekaj drugega pa prodal svojega Nissana 200SX S13. Ne bi dal linka sem ampak iz drugih (ne prvih celo) sem izvedel, da je bil ta avto res ?uvan, na novo pre?triha, drug motor noter, stage 1 (min 200 konjev oziroma cca 21 pri 1 bar), pa ?e en skoraj cel avto se dobi zraven za dele. Un rde? je bil iz Avstrije pripeljan ker ga je prej?ji motor na AC zapustil (evo sem se pozanimal, pre?galo mu je bat), pa je vzel tega rde?ega, ki je spredaj malo zaleten.

?e bi imel ke? bi ga definitivno kupil. <_<

 

 

Pismo ej samo tistele Koni amortizerji so pa pocen. :bravo: Dobro si ti tole na?el, se bom pozanimal, ?e jih imajo zame. B) Neko? bi jih mogo?e naro?il. Najprej lega potem pa konji. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem jo ze jaz gledal(tista v Gorici)...zacetna cena je bla 2400 ????? je pa letnik 92 se mi zdi... cela malo v praskah ..ter kar zbledela barva...nima klime., ima sibedah Km pa se mi zdi da okoli160k.

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tud mene matra neki podobnega... zdej mam namen mojo 323f prodajat...pa kupit neki cenejsga...k Racunam da pride se kaka Hornetka h hi?i...bomo vidli kaj pravjo finance :bravo:

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko je pa realna cena takega letnika....? Ker bom ko prodam mojo gledal za avto okoli..1000-1500? no ze k vem me primera mika za to ceno :bravo:

Malo ze smetimo <_< to temo

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.