Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tole je pa ma?inka od enga "na?ga" ?e se ne motim (mislim da je Hladni?).........stroj da se sline cedijo! :rispekt:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1569693#

 

Sm se pa kr mal nasmeju ko sem opombe bral..........poraba plina 8-10l (ra?unat morte kak?no porabo ma tale avtek+15%...torej cca 10l+1,5l=???) :whatever: .............samo menjava olja in filtrov do 270k :whatever: ta je sploh LoooL :hohoho:

No kakorkoli ?e avto je :bravo:

 

 

no jaz sem se pa v tej peljal :P

 

sej ne vem kje se skriva HLADNI <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimiva debata, ki pa zna biti brez konca :blink:

 

jaz osebno bi raj?i imel imprezo ?e ne zarad druzga ?e zarad zvoka kjer po mojem mnenju ni primerjave :rispekt:

 

Kar se pa preformans ti?e pa za nas amaterje tako ali tako nimajo veze...........ker za tak avto terat do mej mor? met "some sirious knowledge".

Aja, pa micka mi deluje veliko bl ?minkerski avto, medtem ko je impreza bolj hard core :punk:

 

Se strinjam.Tudi meni je impreza bolj "rockerski" avto.Sicer sem se pa ravno prej?nji teden vozu

(in jo izprobal tudi sam) z njo.Do sedaj je to edini avto,pri katerem so mi ?le kocine gor. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja joj no!! :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hudo tega pa ?e nism vidu :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Zemir tvoj avto se zadnje ?ase pojavlja povsod. V Tuning sceni, na avto.netu.... :bravo:

 

Ja sem ravno zadnji? marko-tu govoril da je na avto.netu moj avto?ek :D

Mal reklame nobenemu ne ?kodi :D Samo da ne bo Civy mojga avta prodala :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo bo kdo vpra?al ?e lahko zrihta ?e uno Mazdo iz ozadja. Gremo klicat? :hohoho:

 

Samo se pa spla?a kupit njen avto. Mogo?ecelo pusti un napis zadaj: "Civy" :P (najbolj preklinjajo?a ?enska dale? naokoli.press)

 

Pa a ni letos vozila slab?e ?ase? :blink:

 

Zakaj misli? da je vozila slab?e ?ase? :ne vem:

Mogo?e pa je ona v paketu zraven :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nek zanimiv oglas sem na?el, ?e kdo rabi KONI amortizerje za 323F V6 :P

 

http://www.bolha.com/oglas2521840

 

:whatever:

 

Sem razmi?ljal dati tr?at avto ampak tole je ?e ceneje :ne vem:

Pa ?e koker sem sli?al so zelo dobri amortizerji?!Da ni kak?na napaka glede cene :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.