Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ni glih plehovje, ki bi ga pricakovali... je pa zanimiv zaradi dodatnega opisa :)

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8000934

 

Objavljena slika

 

 

hahahaha.....sem prepri?an da govori resnico....ker tudi sam nisem nikol pri?el trezen iz tak?nih zadev....no sej tud trezn tole furat skor ne mor? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je skoraj res, no sicer se ga da tudi naknadno vgradit. :D

 

Druga resnica je pa, da mi Fordi niso ravno najljub?a jed, pa sem se pred 4-imi leti takle cajt namesto za Mondeo karavan raj?i odlo?u za Laguno Grandtour. Pol ve?, kok so mi Fordi v?e?ni. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj se mi pri temu fordu zdi sumljiva ni?la pred kilometri na ?tevcu..

 

 

Nek sm enkrat sli?u, da se pojavi to le v primeru, da je bila enkrat ?e 6 mestna ?tevilka, potem pa se je 'natunala' nazaj na x0.000 cifro :zvizga:

 

(ne bom ni? trdil, vem le da pri mx5 ni bilo ni?le spredaj ko je bilo ?e pod 100k prevo?enih, poleg tega se je pa tale focus enkrat ?e prodaju, ko sm sam brsku med LPG karjolami, potem zginu za neki ?asa in zdej je spet gor z istimi slikami, najbr? pri istem prodajalcu..)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to z nulami je res. Na BMWjih sem sli?al, ?e se ne motim?

 

Za Renoje je Peri?nik isto razlagal. Pred ?asom sem vozil kolegovega P206, ki je imel na ?tevcu 087500 km prevo?enih. Mi je cel cajt vo?nje rahlo na smeh hodilo. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ?e se tole obrne naokol v 7 mestno cifro, pol bi tale karjola ?e razpadla, sj ni Nemc. Peugeot pa tut dvomim, da bi jih milijon naredu, prej zgnije al pa zapravi? za servise tolk, kt za celo bajto skor :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ?e se tole obrne naokol v 7 mestno cifro, pol bi tale karjola ?e razpadla, sj ni Nemc. Peugeot pa tut dvomim, da bi jih milijon naredu, prej zgnije al pa zapravi? za servise tolk, kt za celo bajto skor :punk:

 

+ morebiten samomor lastnika <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ?e se tole obrne naokol v 7 mestno cifro, pol bi tale karjola ?e razpadla, sj ni Nemc. Peugeot pa tut dvomim, da bi jih milijon naredu, prej zgnije al pa zapravi? za servise tolk, kt za celo bajto skor :punk:

 

Ni bilo govora o miljonu km ampak o 100.000km in o tem, da ko je enkrat ta ?tevilka prese?ena, pri nekaterih znamkah ni ve? mo?no prikazati x0.000 ampak je format prikaza 0x0.000km ;)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e koga zanima Cx7 2.3 turbo in predelana na LPG, se ta trenutno nahaja pri Pelku in prodaja za ceno 10.000?, ?rna je. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bilo govora o miljonu km ampak o 100.000km in o tem, da ko je enkrat ta ?tevilka prese?ena, pri nekaterih znamkah ni ve? mo?no prikazati x0.000 ampak je format prikaza 0x0.000km ;)

 

 

aha, sory, mal narobe razumel :) tnx

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je skoraj res, no sicer se ga da tudi naknadno vgradit. :D

 

Druga resnica je pa, da mi Fordi niso ravno najljub?a jed, pa sem se pred 4-imi leti takle cajt namesto za Mondeo karavan raj?i odlo?u za Laguno Grandtour. Pol ve?, kok so mi Fordi v?e?ni. :P

 

Sicer sem promondea?, ampak te ?isto razumem ;) Tak so meni antipati?ni Audiji in BMW-ji. Verjetno zaradi nekega dokazovanja statusnega simbola... :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksna menjava mogoce?

 

Lastnik je Denis, napeljava je plineks :)

 

Dober kolega ce rabis kaj vedeti sam vprasaj. Bilo je nekaj tezavic ampak vse sanirano.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok km ima prevozenih? Letnik,oprema itd...mal podatkov?

 

lastnik z zeno je na Kanarskih :):)

 

ampak kupil jo je takrat kot jaz - se pravi cca 2008

 

tale na avto net mi ne deluje njegova, ?eprav mogo?e da je zamenjal feltne

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=729709...20bencin%20plin

 

jo je pa kupil od starejsega gospoda, torej je 2. lastnik. Prodaja ker baba ne da minija, on pa je dobil slu?benega pasata. Ja lajf je te?ek...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e koga ?eja daje, tukaj dobil zraven liter Cvej?ka;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=787378...eak%201.6%2016V

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.