Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Boss, men se tudi zdi 10.000? nekako psiholo?ka meja, zlasti ko je govora o predpotopnem vozilu, ki je ?e desetletja isto. :zvizga:

 

Je pa res, da je Niva eden terencev, ki ga VSI hvalijo, da ga pa pi?i v breg ko marijamadona. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predpotopno vozilo... Hja, sicer je res. Je pa res, da je v vseh teh skoraj ?tirih desetletjih ohranila svojo robustnost. ?e pa gleda? Mazdo, je bila pa B2500 izpred petnajstih let precej bolj trpe?na in robustna od dana?njih, ki vedno bolj postajajo kot Trabanti...

 

?koda samo, da v Sloveniji ne prodajajo pet vratnih izvedb in Pick-up izvedb.

 

Jaz bi res menjal Mazdo za lado, ker se v teh na?ih hribih Lada precej bolje izka?e. Je nekaj o?ja in brez odve?ne plastike. Smo se pa tako navadili na pick-upa, da si ne predstavljam brez njega. ?ena lepo pelje eno tono tovora brez kakr?nih koli te?av. Pri Ladi bi za to rabil prikolico - in ?ena tega ne bi vozila. Sploh ne nazaj...

 

Mimogrede, lani maja je bila Lada Niva v Nem?iji naprodaj pod imenom Taiga 4x4 od 11000? dalje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju3 pokli?em za tega X6 V6, ?e ga ?e ima, ker mi zgleda res odli?no;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=808609...zda%20Xedos%206

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejan, ne vem zakaj se ti zdi tooooolk kilometrov, npr. moja 6-ka je polovico mlaj?a, pa ji manjka 50.000 do te cifre. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejan, ne vem zakaj se ti zdi tooooolk kilometrov, npr. moja 6-ka je polovico mlaj?a, pa ji manjka 50.000 do te cifre. :D

 

ok, to je res :D

 

Zato k mu rde?ka stoji pr mir, pa ma mal kilometrov :D

 

sam res, po?as bo moja f-ka med najmanj prevo?enimi med ?estaki :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?mego, upam da kmalu z V6 za?ne? kilometre nabirat, ker na tak na?in var?evat s prevo?enimi je klinac. :zvizga:

 

Dean, tale se prodaja ?e vsaj eno leto, ?e ne kar dve, cena pa je stalno isto, kar je zanimiv na?in tr?enja, ?e ni povpra?evanja. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?mego, upam da kmalu z V6 za?ne? kilometre nabirat, ker na tak na?in var?evat s prevo?enimi je klinac. :zvizga:

 

 

Sm korak pred tem, sam ta korak je trenutno zlo dolg in je neskoncn :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teli so res norci... 13 let star avto za 5 jurjev. ?e je ?e ne vem kako lepo ohranjen in brezhiben ve? kot 2,5 ni vreden.

 

Tako kot tisti xedos 21 let star za 600 eur :ne vem: .....ene 200 eur mogo?e max, lih tolk da se pleha znebi ?lovek pa da lih ni ?ist zastonj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so pa takile Xedosi kar vredni, veliko raj?i to kupit kot kak?na novej?a jajca, nekvalitetna. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako, cilju sem na X6, ne na unega drugega, ki je ulala previsoka cena. :whatever:

 

ufff sem se ustra?il, da si mislil na tega za 5 jurjev z okvaro menjalnika... sem bil ?e prepri?an, da se ti je zme?alo :P

 

Moj je star 17 pa ga ne dam pod 3 jurje :P

 

haha humorist :D - sej verjamem, da je teb vreden verjetno ?e ve?, ampak na koncu je kupec s ?u?ki tisti, ki bo dolo?il ceno za katero je pripravljen kupiti. Ti pa lahko samo re?e? OK al pa pa? avto obdr?i? in mu ga ne proda? - kot prodajalec ima? zgolj in samo tolk mo?i in ni? ve?, ker cene ne dolo?a prodajalec ampak trg.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda,seveda se strinjam....vsak ceni svoj avto kot ga ceni (ve?krat je tukaj pomoje vpletena neka ?ustvena vrednost in to da pa? avto dela), drugo je pa dejanska vrednost, samo konec koncev je to ?e 15-20 let star kos pleha z motorjem, ki je ?e zdavnaj amortiziran in prakti?no brez vrednosti. Kot je ?e Boss povedal, ceno dolo?a trg in ?e ima? sre?o kak?en freak na dolo?en tip avtomobila...kar pa verjetno 9/10 avtov ni in nimajo neke zgodovinske vrednosti in neke svoje top shit du?e al karkoli ?e :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na se vam zdi "primerna" cena za takole 6-ko GTA iz 2.gen.;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=795208...a6%202.5i%20GTA

 

Mislim, da je cca. 2.000 ? precenjena, ker bo kmalu 6 let star avto in ?e ena generacija novej?a je zunaj. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na se vam zdi "primerna" cena za takole 6-ko GTA iz 2.gen.;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=795208...a6%202.5i%20GTA

 

Mislim, da je cca. 2.000 ? precenjena, ker bo kmalu 6 let star avto in ?e ena generacija novej?a je zunaj. :ne vem:

 

Oj.

 

Ta avto poznam...sem ga mislil kupit, pa se takrat ni prodajal... Avto je BOMBA o?uvan... Ne vem, zakaj naj bi bil sam 9000? vreden??? ?ist realno ceno ima...za 11000? bi ga dal in toliko JE vreden za nekoga, ki ho?e ta avto imet, za tistega, ki mu pa ni do takega avta, naj ga pa ne gleda...

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako... ?e je kupec pripravljen dat zanj 11 jurjev je tolk vreden. Seveda pa lahko vsak kupec da svojo zadnjo ponudbo in ?e je prodajalec pripravljen sprejeti 9 jurjev je pa? vreden le toliko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.