Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tomozuki, jaz sem se danes vozil za in vzporedno z Jeep Cherokee-jem V8. Majko mila kako je rjovel, neki predelani izpuhi gor. :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem mogo?e kaj spregledal? Devet let star neregistriran rahlo po?kodovan avto za 2500?? Ja, nekaj sumljivo veliko ho?e zanj, gotovo je notri skrita kak?na droga...

 

Glede na letnik, a je pri kilometrih pozabil napisati kak?no ni?lo ali pa stoji ?e precej ve? kot eno leto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj Mari?ka, tale si je pa precej visoko ceno zastavil, pa avto niti ni nekaj strahovito ohranjen, da bi bila zato taka cena;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8787419&show=1&avto=Mazda%20323%201.6%20i

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem mogo?e kaj spregledal? Devet let star neregistriran rahlo po?kodovan avto za 2500?? Ja, nekaj sumljivo veliko ho?e zanj, gotovo je notri skrita kak?na droga...

 

Glede na letnik, a je pri kilometrih pozabil napisati kak?no ni?lo ali pa stoji ?e precej ve? kot eno leto?

 

Sem mislil, da Cadillaci bolj dr?ijo ceno, ker novi niti niso povpre?no ugodni (na mobile.de imajo cene okoli 3000-5000 s to ma?ino). Ima pa res malo kilometrov, nisem uspel ugotovit, kje bi naj bil rahlo po?kodovan... Meni se sicer zdi dokaj ugoden, ?e primerja?, kake podhranjene jaj?ke dobi? za 2.500? iz istega leta; Punto, Clio, Polo itd. Je pa res, da te drapnejo pri cestnini in registraciji. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 21 let starega Audija 100-ko se mi zdi kar zasoljena cena, razen ?e imajo ?e zbirateljsko vrednost, ker je skoraj starodobnik;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8687059&show=1&avto=Audi%20100%20quattro%202.6%20E

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj mi ne gre skupaj: voz ima 140.000 km, pa so obnavljali polosovine, diske, kon?nike,... :ne vem:

In to Deutsche Wagen, presti?nej?i ?lahtnik brat "Das Auta"  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodajam zaradi potrebe po ve?jem avtomobilu s 4 vrati

been there, ampak mislim da potrebuje zice, bolj kot vrata

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je tako...siht imam dost dale? plus 4-5 sodelavcev se je nabralo da se bi vozili skupaj.

seveda mozne menjave.

 

more info 040 383 972

 

 

lp,F

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislm da bo kar res dizel.

Ve? kaj se mi ne zdi slaba opcija, da ?e najde? kak?en primeren avto pri trgovcih z rabljenimi, pa ?e ti vzamejo Miato v ra?un, obenem pa dajo garancijo na tistega rabljenega, ki ga odpelje?, to se mi zdi kar okej. Kaj misli?? 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, v tem Audiju pa je ?isto mo?no droga not :) 


Nekaj mi ne gre skupaj: voz ima 140.000 km, pa so obnavljali polosovine, diske, kon?nike,... :ne vem:

Eh, ja, gre, gre :) Kolega je na A6 to naredil ?e pred prvim velikim servisom pa je lepo delal z avtom. Precenjen ?rot pa?. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.