Skoči na vsebino

Nakup Mazde 3 - Specifi?na vpra?anja


Vamo Tamo

Priporočeno sporočilo

Men je uspelo dobiti zimske gume (+alu feltne za njih), navigacijo in nedopla?ilo barve.

A to si dobil na modelno leto 2017? Daj lepo prosim napi?i kje, ker me res zanima? Jaz sem dobil nekaj popusta na navigacijo in ?isto ni? ve? od tega. Eni imate o?itno res odli?na pogajalska znanja.

 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali vi kupujete avto, ali kupujete popust?

?e bi bilo tako, kot pravi? (iste besede sem sli?al tudi od prodajalca), potem sploh ne bi ?el pogledat Mazde. Pri Oplu me?ejo popuste za tabo, pa nisem niti ?el v salon.

 

Po drugi strani pa mislim, da ima ?lovek zase dol?nost poiskati najbolj ugodno kup?ijo za izdelek, za katerega se odlo?i. Privar?evano se da vedno s pridom uporabiti ?e za kaj drugega. Avto ni vse.

 

(Priznam, da nikoli nisem razumel ljudi, ki kritizirajo tiste, ki i??ejo ugodnej?o ponudbo v mejah normalnega. Pa brez zamere.)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men tud ni ni? nerodno, ?e si izpogajam bolj?o ceno.

 

Saj! :P Jaz mislim, da glavna zmaga proizvajalca (Mazde v tem primeru) je, da se v vsej konkurenci (tudi popustov) odlo?amo zanjo. Da pa zdaj zaradi tega ne bi poskusil dobiti ?im bolj ugodne ponudbe, mi pa res ni jasno, zakaj ne? Pa saj danes se razen ?pecerije v samopostre?bi ipd. ni? ve? ne pla?a kar po ceniku. Na sre?o menda ve?ina na forumu razume, da je pomo? tudi v tem pogledu zelo dobrodo?la.

Ne, to je bilo lani ko 2017 ?e niti napovedana ni bila.

 

A lahko mogo?e zaupa? kje je to bilo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men tud ni ni? nerodno, ?e si izpogajam bolj?o ceno.

Pa saj ?e si zapi?en v mazdo 6 revolution na primer bo? povsod dobil popolnoma enak avto, mogo?e ?e celo isti iz tovarne....torej gre? pogledati kje bo ceneje a ne?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj! :P Jaz mislim, da glavna zmaga proizvajalca (Mazde v tem primeru) je, da se v vsej konkurenci (tudi popustov) odlo?amo zanjo. Da pa zdaj zaradi tega ne bi poskusil dobiti ?im bolj ugodne ponudbe, mi pa res ni jasno, zakaj ne? Pa saj danes se razen ?pecerije v samopostre?bi ipd. ni? ve? ne pla?a kar po ceniku. Na sre?o menda ve?ina na forumu razume, da je pomo? tudi v tem pogledu zelo dobrodo?la.

 

A lahko mogo?e zaupa? kje je to bilo?

 

V Murski Soboti :) Sicer je verjetno velikost popusta oz. kaj si lahko izpogaja? malo tudi odvisna od paketa in celostne cene avta - v Revolution opremi imajo verjetno ve? mar?e kot pa pri Challenge.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Murski Soboti :) Sicer je verjetno velikost popusta oz. kaj si lahko izpogaja? malo tudi odvisna od paketa in celostne cene avta - v Revolution opremi imajo verjetno ve? mar?e kot pa pri Challenge.

 

 

Zanimivo, ker sem tam bil pred 2 tedni, pa niso bili ni? kaj zainteresirani, ?eprav gledam za M3 Revolution. Je pa res, da me mika po?akati na model 2017.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni !

 

Jaz bi imel tudi eno specifi?no vpra?anje glede Mazde 3 zadnje generacije. Zanima me ka?no je kaj stanje pri drugih s ?ri?ki. Ali jih kaj imate in ali je stanje kaj slab?e preko zime? Jaz imam ob?utek, da so se sedaj ko je mraz iz gozda vsi preselili v mojo armaturo in ?e kam drugam. ?e ste jih imeli ali ste zadevo reklamirali in ali so jo vam odpravili?

Saj imam rad ?ivali ampak tole je pa preve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:lol: lepo sli?ati samo jaz bi jih vseeno nekaj nazaj v gozd spravil.

Tudi jaz :)  Na moji se tudi pojavljajo, ene dva so mi na servisu 'ubili', enega so lovili, pa jim je pobegnil :) in kmalu pripeljal ?e par prijateljev :).

Dejansko se pojavljajo '?ri?ki'. Eden direktno nekje nad ?tevcem...

Imel sem primer, ko sem sli?al nek zvok pri levem u?esu...menjali so mi zategovalnik pasu, za??itno plastiko in ni? bolje, ?edalje bolj neznosno jw bilo, na koncu sem popizdil in sva s serviserjem ugotovila, da je bil na stebri?ku voznikovih vrat premalo zategnjen oz. odtegnjen nosil?ek za zapiranje vrat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, to pa za mene (ki se ?ele odlo?am o Mazdi) ni fajn sli?at.

Jaz sem tukrat velikokrat odkrito napisal, da je zato, ker se avto fenomenalno pelje, in fenomenalno izgleda, treba pogoltniti nekaj mote?ih faktorjev.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, to pa za mene (ki se ?ele odlo?am o Mazdi) ni fajn sli?at.

Phu tudi meni tole naredi kar velik cmok v grlu. Enostavno ne prenesem mr?esa v avtu. Pri prej?njem vozilu sem imel en zvok iz armature za katerega sem se 5 let prepri?eval, da me ne moti ampak dejstvo je da sem ga preklinjal vsaki? ko se je pojavil.

Ni? bomo videloi kaj bo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ?e govorijo fantje o novih modelih.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo da ima ?lovek ?e po 6Kkm na octaviji te?ave z barvo, pri mojem taborniku pa pri 45 niti najman?ih problemov. Prav kakovost barve je tista s ?emer sem ?e posebej zadovoljen. Mogo?e je razlika v tem, da je mo?akar pri?el na ?kodo z vulvota, jaz pa z macde. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da vse tole niso splo?ne zna?ilnosti Mazd. Jaz priznam, da na testni vo?nji nisem kak?nih zelo glasnih ?ri?kov zaznal, sam te testne vo?nje so bolj tako tako. V tisti uri enostavno ne more? ugotoviti takih zadev. Resno upam, da gre tukaj za posamezne slab?e avtomobile, ker ?e bo cel sinfoni?ni orkester v avto res ne bom zadovoljen :vskalo:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.