Skoči na vsebino

mazda 6 zavore 2.generacija 2.2d


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Vem da je ze veliko tem tukaj glede zavor pa vseeno odpiram novo. Kakorkoli ze zanima me kaj mi priporocate za nakup novih zavor pa da je neka normalna cena in dobra kvaliteta(diski in ploscice,prve in zadnje). sedaj jih imam sam se ksna 2 milimetra tku da treba novo zmontirat :) a mogoce kdo kej pozna znamko JAPKO? baje so kr uredu pa ugodne ( japonsko-korejska znamka)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem po naklu?ju avgusta letos nabavil komplet diskov in plo??ic za vsa 4 kolesa. Na spodnji povezavi.

 

http://www.ebay.de/itm/BREMSSCHEIBEN-BREMSBELAGE-VORNE-HINTEN-MAZDA-6-BREMSEN-SET-/381145428558?fits=Make%3AMazda%7CModel%3A6%7CPlatform%3AGH%7CType%3A2.0+MZR-CD&hash=item58be09b24e

 

Mehanik, ki jih je menjal ni bil preve? navdu?en, je bil precej skepti?en, ker to ni bila neka uveljavljena znamka. Sedaj po 5000 prevo?enih KM ugotavljam da je bil nakup zelo dober, avto zelo dobro zavira.

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst sm si nabavu komplet textar in sm zelo zadovoln..sicer jih imam sele ksnih 3000km tko da glede obrabe nevem ampak dr?ijo pa odli?no . pa pazi na ebayu da ne kups ponaredka..baje jih je kr velik textar ponaredkou ;)

Kje si nabavil in za koliko?

 

150k vzdr?ale na dvotonskem avtomatiku, dal spet.....

 

Kere?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nabavil... ?akam da priletijo...

 

ZIMMERMANN COAT-Z, z malo kombinatorike in iskanja prodajalcev, spredaj+zadaj vklju?no s plo??icami za 198,60? vklju?no s po?tnino... za 2-3 leta bodo...

 

http://www.ebay.de/itm/301722583772

 

http://www.ebay.de/itm/301970034969

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm pa tako nesrecen s temi bremzami. Skoz mi tresejo ne morem odpravit tezavo. Morem najdit enega oreng majstra k se razume v bremze in da mi to rihta. Ze dbakrat sm dal komplet ate bremze pa spet tresejo. :(

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm pa tako nesrecen s temi bremzami. Skoz mi tresejo ne morem odpravit tezavo. Morem najdit enega oreng majstra k se razume v bremze in da mi to rihta. Ze dbakrat sm dal komplet ate bremze pa spet tresejo. :(

Probaj nabavit navadne gladke Brembo diske in Ferodo plo??ice.To kombinacijo imam na mazdi 1 gen. Mogo?e so na za?etku malo cvilie a so mehke in ne tresejo ni?.Samo je pa veliko ?rnega prahu na feltnah.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm pa tako nesrecen s temi bremzami. Skoz mi tresejo ne morem odpravit tezavo. Morem najdit enega oreng majstra k se razume v bremze in da mi to rihta. Ze dbakrat sm dal komplet ate bremze pa spet tresejo. :(

Ej...to je res problem teh mazd6.prodaj res kot je napisal Alex.jaz sem prej imel na mazdi 5 benz.tudi zajebanjcijo z zavorami ,tresenje,,pod garancijo,,so re?evali z novo.pol sem dal gor zavorne diske

Brembo,,in zavorne plo??ice Textar,,mehke.pol je blo ok.pokli?i dr.Pelko.mojster.medvode lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.