Skoči na vsebino

osvetlitev tablice


Priporočeno sporočilo

lp

na svoji 6.tici sem opazil da mi nedela osvetlitev tablice. in sedaj me zanima kje najdem varovalko v notranjosti avtomobila ali pri motorju. pre?ekiral sem celo knjigo z navodili ampak nikjer ni napisano katera varovalka bi naj bila za osvetlitev tablice. prosim za pomo?. lp

 

gre se za mazdo 6 2008

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nep dobena od teh. a je mo?no da so vezane na kak senzor da svetijo samo v temi? ker so mi lani na tehni?nem rekli da mi ne svetijo in sem doma menjal ?arnice in spet ni?. potem v temi enkrat nekaj gledam in lu?i gorijo. sedaj pa mi niti v temi no?ejo ve? goret :S 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So v istrm vezju kot parkirne, ce ti ostale delajo je lokalen problem.

Si kaj popravljal ali barval haubo? Drugace pa preglej konektor na ohisju in dklop kablov ki gredo v haubo zgoraj. Se radi stisnejo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So v istrm vezju kot parkirne, ce ti ostale delajo je lokalen problem.

Si kaj popravljal ali barval haubo? Drugace pa preglej konektor na ohisju in dklop kablov ki gredo v haubo zgoraj. Se radi stisnejo

ja barvali so mi haubo (divjad) kje na haubi naj to pogledam? lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja barvali so mi haubo (divjad) kje na haubi naj to pogledam? lp

za divjad so ti popravljali verjetno prvo haubo. Preglej kable, ce tam ni nic pa vzami ven ohisje zarnic pa se tam ooglej

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam isti problem, v?asih sveti v?asih ne, ampak samo desna, nad tablico. Je pa led. :ne vem:

Zamenjaj ?arnico

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slabi kontakti na samem ohi?ju za ?arnico.

 

Pri?gi pozicijske (1klik na obvolanski ro?ki)  in poglej ?e ti dela osvetlitev. spredaj  v lu?eh  pozicijske v lu?eh zadaj in tablicah. ?e vse povsod dela samo na tablicah ne potem je problem lokalen kot so ?e omenili. Pa naj gre za LED ali navadno ?arnico

 

sp. razbita havba nima veze  s zadnjimi vrati ali pokrovom kufra ?e je 4 vratna hahaha

 

?e si kje blizu lj lahk kj skup pogledamo.

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem nasel problem pod odbijacem se je precvikal kabil. Moral sem snet cel odbijac nikakor dostopno. Tako da luci spet gorijo. Imam pa prolem z enim ohi?jem katero je v slabem stanju. Kje ga lahko nabavim? Na ebayu sem iskal vendar takega nisem na?el.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 45. člen (hitrost vožnje)   (4) Voznik ne sme brez upravičenega razloga voziti tako počasi, da bi oviral druge udeležence v cestnem prometu. Voznik vozila, ki vozi na čelu kolone z nižjo hitrostjo od največje dovoljene hitrosti in od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, za katerim se nabere kolona vozil, se mora, če ga kolona ne more varno prehiteti, na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo.   (7) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbo četrtega ali petega odstavka tega člena.     PisRS - Pravno informacijski sistem PISRS.SI  
    • Torej, kolikor sem odkril, nikjer ne piše, koliko je najnižja hitrost, s katero se lahko voziš.    Če voznik ne dosega 50% najvišje dovoljene hitrosti, mora prižgati vse štiri smernike.   Edino, kar bi pogojevalo najnižjo dovoljeno hitrost, je prvi odstavek tridesetega člena Zakona o pravilih cestnega prometa, ki določa, da Na avtocesto ali hitro cesto, lahko zapeljejo in vozijo po njej le vozniki motornih vozil in skupin vozil, ki po deklaraciji proizvajalca dosegajo hitrost, večjo od 60 km/h.    Če je torej model vozil 60 km/h - zakaj je dobil kazen?
    • Čeprav...   A ni na avtocesti najmanjša dovoljena hitrost 60 km/h?   Tole me pa zdaj res firbec matra...
    • Lepo, čestitke(lepa barvna kombinacija), pa če prav ne prebavljam el. koles. 😅
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.