Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Jp,?e 1leto je za nami... Zame naravnost fenomenalno. Upam, da tisti ki radi ?portate , da tudi ste sportali in si izpolnili cilje, take in druga?ne.

 

Jaz svoje sem. Prvi? sem si zadal novoletne zaobljube in jih, trmast kot sem, tudi izpolnil.

 

Tukaj zdaj sploh ne bom za?el govoriti o kilometrih in urah, ker... Ni to poanta.

 

Bilo jih je veliko. Ogromno. Ravno prav.

 

Lahko pa se spomnim za nazaj koliko nekega ?vica,zgodnjega vstajanja, za?udenih pogledov ljudi,ki te?ko verjamejo, da nekdo te?e pri -9stopinjah, ?eprav ga zebe manj kot nekoga ki pri istih stopinjah kadi na terasi kafi?a, koliko prilagajanja, odrekanja, kletvic, trenutkov "kaj pa je meni tega treba" , trenutkov "jebemu,splacal se je", solznih o?i,smeha,novih spoznanj o samemu sebi in svetu ter ljudeh, ki me obkrozajo.

 

Veliko podpore bliznjih sem dobil, ?e ve?; ogromno. Brez tega nebi ?lo. Upam in vem,da sem tudi sam bil velikokrat opora.

 

Videl kar nekaj krajev, ki sem jih sicer ob?udoval na slikah. V ?ivo so ?e lep?i.

 

Spoznal ogromno zanimivih ljudi, pri ?emer mi je udejstvovanje s sportom zelo pomagalo na vecih ravneh. Verjamem tudi, da mi ?port daje nekaj in dobrega in lepega,kar mi pomaga na vseh ravneh zivljenja.

 

Najlep?i plac?Passo gavia. Najlep?i plac v Sloveniji? Ur?lja gora...

 

Najte?ji cestni vzpon? Podkloster-korensko sedlo.

 

Najte?ji vzpon z mtb: Ur?lja gora. Fantje,tole ursljo goro res priporo?am...

 

Najpomembneje... Za ljudi ,ki mi nekaj pomenijo, je ostalo dovolj ?asa , ljudem,ki so si to zaslu?ili, se je tudi zaradi vsega napisanega,lazje pokazalo vrata... Zdravje je slu?ilo, omembe vrednih padcev ni bilo.

 

Plani za 2019. ?e naprej u?ivati v gibanju. Kilometri so v drugem planu,mejnik 10000km je dose?en,kaj dosti vi?je ne Mislim iti, ?e pa ostane na 5-6t km pa tudi prav...

 

No,vseeno... Plani so,bucket list je spisan. Zdaj pa pridno "trenirati". Za za?etek za 1h laufat,da vidim kako se je svet spremenil od lani...

 

Fajn migejte...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp,?e 1leto je za nami... Zame naravnost fenomenalno. Upam, da tisti ki radi ?portate , da tudi ste sportali in si izpolnili cilje, take in druga?ne.

Jaz svoje sem. Prvi? sem si zadal novoletne zaobljube in jih, trmast kot sem, tudi izpolnil.

Tukaj zdaj sploh ne bom za?el govoriti o kilometrih in urah, ker... Ni to poanta.

Bilo jih je veliko. Ogromno. Ravno prav.

Lahko pa se spomnim za nazaj koliko nekega ?vica,zgodnjega vstajanja, za?udenih pogledov ljudi,ki te?ko verjamejo, da nekdo te?e pri -9stopinjah, ?eprav ga zebe manj kot nekoga ki pri istih stopinjah kadi na terasi kafi?a, koliko prilagajanja, odrekanja, kletvic, trenutkov "kaj pa je meni tega treba" , trenutkov "jebemu,splacal se je", solznih o?i,smeha,novih spoznanj o samemu sebi in svetu ter ljudeh, ki me obkrozajo.

Veliko podpore bliznjih sem dobil, ?e ve?; ogromno. Brez tega nebi ?lo. Upam in vem,da sem tudi sam bil velikokrat opora.

Videl kar nekaj krajev, ki sem jih sicer ob?udoval na slikah. V ?ivo so ?e lep?i.

Spoznal ogromno zanimivih ljudi, pri ?emer mi je udejstvovanje s sportom zelo pomagalo na vecih ravneh. Verjamem tudi, da mi ?port daje nekaj in dobrega in lepega,kar mi pomaga na vseh ravneh zivljenja.

Najlep?i plac?Passo gavia. Najlep?i plac v Sloveniji? Ur?lja gora...

Najte?ji cestni vzpon? Podkloster-korensko sedlo.

Najte?ji vzpon z mtb: Ur?lja gora. Fantje,tole ursljo goro res priporo?am...

Najpomembneje... Za ljudi ,ki mi nekaj pomenijo, je ostalo dovolj ?asa , ljudem,ki so si to zaslu?ili, se je tudi zaradi vsega napisanega,lazje pokazalo vrata... Zdravje je slu?ilo, omembe vrednih padcev ni bilo.

Plani za 2019. ?e naprej u?ivati v gibanju. Kilometri so v drugem planu,mejnik 10000km je dose?en,kaj dosti vi?je ne Mislim iti, ?e pa ostane na 5-6t km pa tudi prav...

No,vseeno... Plani so,bucket list je spisan. Zdaj pa pridno "trenirati". Za za?etek za 1h laufat,da vidim kako se je svet spremenil od lani...

Fajn migejte...

Nekateri pa smo zgodnji... no, jaz nisem danes ?e ni? ?portal, sem si pa zadal, da na silvestrovo ni? alkohola.

In sem se tega dr?al, ker sem itak moral voziti iz Lj. v Koper.

Prva obljuba izpolnjena. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri pa smo zgodnji... no, jaz nisem danes ?e ni? ?portal, sem si pa zadal, da na silvestrovo ni? alkohola.

In sem se tega dr?al, ker sem itak moral voziti iz Lj. v Koper.

Prva obljuba izpolnjena. :)

.

 

Super za no-alko. Jaz sem ?el odlaufat 40' in je presenetljivo veliko teka?ev ?e bilo in sprehajalcev... Lepo.

 

Sicer pa nisem nek ljubitelj alkohola,letos padlo 1pivo poleti in 1pivo decembra , sem pa ponosen nase ,da se po dolgih letih matranja zdaj brez najmanj?ega problema uprem vsem sladkim in ocvrtim stvarem, definitivno pa pomaga,da ni?esar od tega ni pri nas doma...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 sem si pa zadal, da na silvestrovo ni? alkohola.

 

Itak na silvestrovo do 7me zve?er na ?ihtu, kjer iz meni neznanega razloga ne pustijo da pijemo alkohol. 

 

Sem se pa doma potem postavil na stali??e, da je silvestrovo kot praznik overrated, in da ni nobenega razloga da bi bilo kakorkoli druga?e kot na povsem navaden dan. In tako sem si privo??il kozar?ek rujnega

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi pa rad prou pohvalil kolektiv okrep?evalnice na Pancah pri Grosupljem.

 

Vedno zelo prijazni in gostoljubni do kolesarjev,poceni kava, tudi sicer je tole zelo fajn turca. Iz Ljubljane do panc je manj kot 20km,na koncu je ne prehud vzpon, komur je pa to premalo se pa da narediti Fajn krog do Janc,orel,javorja....

 

Super dostop tudi iz Grosupljega.

 

No,danes me je ravno tako kot lani pricakalo simboli?no presene?enje; koledar, ki mi pride zelo prav za bele?enje ?portnih podvigov...

 

Edino ne pri?akovati preve? pestre kulinari?ne ponudbe in ne vem zakaj se v letu 2019 ?e zmeraj ne da pla?ati druga?e kot z gotovino,ampak ok,ce si pripravljen na to...

 

Za prijaznost in dostopnost za kolesarje iz Ljubljane je pa tole ?ista 10ka.

post-9068-0-71727400-1546441832_thumb.jpg

post-9068-0-04937100-1546441857_thumb.jpg

post-9068-0-57204700-1546441871_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe. Na Pancah to?no vedo kaj dati takim s preve? prostega ?asa kot si, naprimer, ti. Setveni koledar je samo namig da se kon?no oprime? kak?nega koristnega dela.

Ker ?loveku , ki zelo pogosto dela nadure v slu?bi , pa res ostaja preve? prostega ?asa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj v bli?ini doma kolesaril ?ez drn in strn, no poudarek na TRN, ker sem po free ride divjanju za?el na obmo?je podrtih dreves in trnov, da sem ves popraskan. Bicikel za sabo vle?i po tem divjem terenu, sem se po?util kot v survivorju. ?e dobro, da sem bil sam in mi nih?e ne o?ita, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj v bli?ini doma kolesaril ?ez drn in strn, no poudarek na TRN, ker sem po free ride divjanju za?el na obmo?je podrtih dreves in trnov, da sem ves popraskan. Bicikel za sabo vle?i po tem divjem terenu, sem se po?util kot v survivorju. ?e dobro, da sem bil sam in mi nih?e ne o?ita, hehe

Ampak a ni top filing potem ko je vse mimo,?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj v bli?ini doma kolesaril ?ez drn in strn, no poudarek na TRN, ker sem po free ride divjanju za?el na obmo?je podrtih dreves in trnov, da sem ves popraskan. Bicikel za sabo vle?i po tem divjem terenu, sem se po?util kot v survivorju. ?e dobro, da sem bil sam in mi nih?e ne o?ita, hehe

Ti obvezno rabi? elektri?en bicikel. Ko bi te?ko kravo od e-bajka vla?il preko podrtih dreves, ti en teden nebi bilo treba v fitnes. (tisti ki trdijo da so e-bajki za lenobe, nimajo pojma)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.