Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

moras dat na public, ker takole ne gre oz. zahteva dovoljenje...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zlo?enka me zanima za nakup. :)

 

Nejc, glede dana?njega podviga pa preberi Hvalilnik (?e vedno nimam elektrike v kolesu, hohoho).  :P

 

P.S. Elektri?arji ga res pi?ijo s svojimi "kolesi", zdaj je le ?e dilema, ali je to sploh ?e kolo ali ?e kategorija Pony express oz. Ciao ali Solex kot smo jih poznali v?asih.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejcu bo tole v?e?; dokaz da gresta 2 kolesi v celoti v Geckota, brez kakih improvizacij, huhu

post-185-0-08077600-1570879797_thumb.jpg

post-185-0-49893400-1570879843_thumb.jpg

post-185-0-85870600-1570879924_thumb.jpg

post-185-0-13700800-1570880008_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda. Tole je tik pred razkladanjem ?e na doma?em dvori??u. :)

 

Hecno, da v tako majhno ki?to gre zadeva brez razstavljanja in mi bo o?itno touring 3-ka kar odve? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda. Tole je tik pred razkladanjem ?e na doma?em dvori??u. :)

 

Hecno, da v tako majhno ki?to gre zadeva brez razstavljanja in mi bo o?itno touring 3-ka kar odve? :)

Ja , najbr? v podobno majhen avto novej?ega letnika nebi ?lo tako zlahka... Debelej?i (udobnej?i) sede?i,masivni stebri?ki in s tem manj notranjega prostora ....

 

Jp,old school avto?ki znajo biti super v nekaterih pogledih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takle 12-letni mini Hyundai se mi nasploh zdi odli?na izbira za sekundarni avto, ker doslej razen akumulatorja ni bila NITI ENA stvar menjana, ko govorimo o izrednih zadevah, npr. izpuh je ?e kompletno tovarni?ki. Prevo?enih 151Tkm. STROJ, ki voznika ne pusti na cesti. Njegovih cca. 100PS pa se lepo pelje pri tako majhnem avtu.  :jupiii:  

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takle 12-letni mini Hyundai se mi nasploh zdi odli?na izbira za sekundarni avto, ker doslej razen akumulatorja ni bila NITI ENA stvar menjana, ko govorimo o izrednih zadevah, npr. izpuh je ?e kompletno tovarni?ki. Prevo?enih 151Tkm. STROJ, ki voznika ne pusti na cesti. Njegovih cca. 100PS pa se lepo pelje pri tako majhnem avtu. :jupiii:

Jp,se strinjam. Le zakaj se jaz ne lo?im od moje XP, ki je komaj kaj mlaj?a . Edino kar mi da misliti, je varnost...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Da obudim kolesarsko temo, se bom pohvalil z v?eraj?njim udejstvovanjem;

 

takoj ob zdanitvi, cca. 7.ura, sem ?tarta z MTBl iz doma?ega brloga in sicer v smeri Zg. Senice, do mojstra Pelka, cca. 25km in sem potreboval natanko 1h do njega. Simon je bil ?e pripravljen na ?tart, da sva se zapeljala do Pokljuke, potem preko Lipance na Debelo Pe? in Brdo.  :ouje:

 

Fajn ?portni dan in v ?ast mi je, da sem dr. Pelka peljal na njegovega prvega (oz.. dva) vrhova nad 2000m.  :wub:

 

(sprva sem se spra?eval ali naj grem res s kolesom za uvodno uro, pa mi kasneje ni bilo ?ow), huhu  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da obudim kolesarsko temo, se bom pohvalil z v?eraj?njim udejstvovanjem;

 

takoj ob zdanitvi, cca. 7.ura, sem ?tarta z MTBl iz doma?ega brloga in sicer v smeri Zg. Senice, do mojstra Pelka, cca. 25km in sem potreboval natanko 1h do njega. Simon je bil ?e pripravljen na ?tart, da sva se zapeljala do Pokljuke, potem preko Lipance na Debelo Pe? in Brdo. :ouje:

 

Fajn ?portni dan in v ?ast mi je, da sem dr. Pelka peljal na njegovega prvega (oz.. dva) vrhova nad 2000m. :wub:

 

(sprva sem se spra?eval ali naj grem res s kolesom za uvodno uro, pa mi kasneje ni bilo ?ow), huhu :jupiii:

Am.... Caki, zdj neki ne razumem; to si ?el z bajkom do kam?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izkoristil 4soncne dni in opravil par malo kraj?ih mtb vo?enj. Obrnil 13tisoci kilometer, s ?imer sem ?e mo?no presegel lansko ?tevilo km.

 

Sploh dana?nja vo?nja je bila Super; iz Ljubljane na Pance (klasika-kdor ne pozna; priporo?am), spust na Polico, po gozdu ?ez Ble?ji vrh na Leskovec, Obolno (zaljubljen v ta punkt), spust na glavno cesto ?martno pri Litiji-trebeljevo.

 

Za vzpon na Jan?e je zmanjkalo ?asa, se pa je povzpelo na Javor in Zg.besnice (19% Klanec) in po grebenu Javorja v ?e?njice in domov... Ko v 75km naredi? 1300visincev in si predvsem spucas glavo...

post-9068-0-25147000-1572199402_thumb.jpg

post-9068-0-70014400-1572199416_thumb.jpg

post-9068-0-15471100-1572199430_thumb.jpg

post-9068-0-51927500-1572199446_thumb.jpg

post-9068-0-67370500-1572199472_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do ordinacije Dr. Pelka, potem pa z njegovim avtom proti Pokljuki. :P

A,ok. Vpra?am zato ,ker ne poznam punkta v Sloveniji, dosegljivega z neko normalno kolesarsko vo?njo , na vi?ini nad 2000metri :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A,ok. Vpra?am zato ,ker ne poznam punkta v Sloveniji, dosegljivega z neko normalno kolesarsko vo?njo , na vi?ini nad 2000metri :)

Mangrtsko sedlo je preko.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A,ok. Vpra?am zato ,ker ne poznam punkta v Sloveniji, dosegljivega z neko normalno kolesarsko vo?njo , na vi?ini nad 2000metri :)

Mangartsko sedlo pa tam okoli, vidim da si v formi. Samo hladno bo ta ?as, ?e se odlo?i?!

Ok, od Zmaja nisem prebral, Sori.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mangartsko sedlo pa tam okoli, vidim da si v formi. Samo hladno bo ta ?as, ?e se odlo?i?!

Ok, od Zmaja nisem prebral, Sori.

Ah,zdaj je ?e prepozno-za letos je ve? ali manj konec kolesarjenja krepko nad 1000mnv...

 

Je pa letos padla tura : Kr gora-vrsic-mangartsko sedlo-predel-sella nevea-planina pod montazem-pontebba-trbiz-kr.gora, tako da je za letos obkljukan Mangart :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.