Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Jest: si opazil tresenje motorja ob deaktivaciji dveh cilindrov? Zelo ob?utno pri 50 km/h v ?etrti prestavi, enakomerna vo?nja, lahko seveda s tempomatom.

 

Tresenja nisem opazil ... Pa sem imel od LJ do KR po AC enakomerno voznjo... okoli 100 km/h na tempomatu ... 

@Jest: kak se ti je pa zdela znotri prostorna?

 

Glede na temno notranjost se mi ne zdi tako prostorna... seveda pa jo primerjam z mojo CX-5, ki ima svetlo notranjost in je visja in s tem tudi dejansko bolj prostorna ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sedel v limuzini in je pri mojih 175 (in preve? kg za mojo vi?ino) tako spredaj in zadaj dovolj prostora.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sedel v limuzini in je pri mojih 175 (in preve? kg za mojo vi?ino) tako spredaj in zadaj dovolj prostora.

 

No saj ne pravim, da prostora ni dovolj ... Tudi za moje odvecne kile pri 184 cm je se vedno dovolj prostora :P ... Je pa zaradi temnega stropa bolj obvutek utesnjenosti ... Seveda je tudi strop nizji... ampak tako pac je, ce si navajen vecjega oz. bolj prostornega avta :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta ?rn strop....a to je zdaj novi premium wanna be? ?e dobro da mam panoramo, ker ko jo zapre? z rolojem, ki je tudi ?rn se hitro stemni v avtu sredi belega dne.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne, to te samo na vajajo kako bo zgledalo, ko bo? v trugi. Men tudi nikakor ne sedejo temini stropi in recimo tukaj ima Mazda 3 sedan veliko prednost pred proceedom in zato ?e cincam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli?i ?e sli?i - samo meni zna?ka ne predstavlja problema. KIA ratuje ?edalje bolj premijska (?al tudi po ceni) in je kvaliteta na nivoju Mazde. Je pa res, da oblikovno v notranjosti jo Mazda resno ?i?a, ki pa ?al pade pri uporabnosti. Da bi trojka imela, namesto klasi?nega limo prtlja?nika, odpiranje do strehe dileme sploh ve? ne bi bilo.

 

mater, ?e bi lahko iz teh dveh avtov naredu enega bi bila pa ?ista zmaga.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bom po?akal... voda (?e) ne gori ?eprav je te?ko ostati zbran, ko si ?e tako napaljen (avti al pa babe - ista zgodba).

Rabljen avto vedno najde novega lastnika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne, to te samo na vajajo kako bo zgledalo, ko bo? v trugi. Men tudi nikakor ne sedejo temini stropi in recimo tukaj ima Mazda 3 sedan veliko prednost pred proceedom in zato ?e cincam.

 

Saj ima trojka tudi temen strop :) ...

 

IMG_1918_22AF70D8.jpg

Se par slik ...

 

IMG_9970_22AF7171.jpg

 

IMG_5282_22AF718F.jpg

 

IMG_5135_22AF71AD.jpg

 

IMG_2958_22AF71E4.jpg

 

IMG_3304_22AF7215.jpg

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bencinc G122 a ne? Kako je primerjat tvojega zrebca z veliko moci in ponija s kratkimi nogami?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bencinc G122 a ne? Kako je primerjat tvojega zrebca z veliko moci in ponija s kratkimi nogami?

 

 

Ce po pravici povem, se mi zdi, tale trojka G122 po obcutku bolj poskocna... ceprav je lahko tudi samo tak obcutek, ker ko pogledam na stevec, pa se mi zdi, da sem pocasnejsi kot v CX-5  :) ... Sem se pa tako navadil visokega sedenja in pogleda iz drugega zornega kota na cesto in okolico pri CX-5, da imam obcutek, kot da sedim nekje cisto na tleh in gledam svet iz zabje perspektive :) ... kot v gokartu :) ... 

 

Moram omenit... so mi vsec brisalci, kjer voda brizga dirketno izpod metlic ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem ze napisal, da meni se sploh ne zdi, da bi bila trojka z G122 motorjem, podhranjena... Vsak naj sicer gre sam probat... ampak komur je to podhranjen motor, bo verjetno moral res pogledati kam drugam in vzeti kaksno bolj sportno razlicico avtomobila (recimo Ford Focus ST, Renault Clio ali Megane RS, Hyundai I30N ... ) :) ... Res pa, da nisem dirka? ... in avto uporabljam za vsakodnevno voznjo in nikoli se nisem vozil na dirkaliscu (razen "turisticni" karting :P  ... ) ... a tudi ne sodim med tiste, ki bi bili ovira na cesti ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil prej proti ?rnem stropu. Zdaj ga imam sam.... na sivega oz. belega ne grem nazaj. 

Avto se v salonu res zdi temen, ker je parkiran noter. Zunaj pa je ?isto ok. 

No mi se tudi vozimo z njim....jaz ga v salonu nisem videl

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Limuzina ima bel strop.

 

 

Sem danes vprasal v BTC v salonu, pa je rekel, da imajo ze sedanke, samo se se pripravljajo in bo verjetno naslednji teden ze v salonu ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?asi bo treba rit dvignit in se odpravit mal pogledat. Kako bi me gledal, ?e se prpeljem v salon z biciklom in ruknem sprednje kolo dol pa za?nem sred salona bicikel tla?it v prtlja?nik? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?asi bo treba rit dvignit in se odpravit mal pogledat. Kako bi me gledal, ?e se prpeljem v salon z biciklom in ruknem sprednje kolo dol pa za?nem sred salona bicikel tla?it v prtlja?nik? :ne vem:

 

Ce se zmenis, bi se verjetno dalo... Verjetno pa je bolje, ce se narocis na testno voznjo, pa to potem probas v miru nekje izven obmocja salona :):P >> https://www.mazda.si/obrazci/testna-voznja/ 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?asi bo treba rit dvignit in se odpravit mal pogledat. Kako bi me gledal, ?e se prpeljem v salon z biciklom in ruknem sprednje kolo dol pa za?nem sred salona bicikel tla?it v prtlja?nik? :ne vem:

?e vedno ne tako ?udno, kot mene ki v salonih tla?im pasji box v avte. Pa to ni ?ala.....vedno za?nem, v redu za ceno sva zmenjena, je pa samo ?e ena stvar....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.