Skoči na vsebino

Krajši interval regeneracije


Priporočeno sporočilo

pred 5 urami je Aless napisal:

@BiniMislim da ne boš rabil forumske pomoči, glede na to kako hitro ti menjaš avto. ;)

 

@AlexNe vemo vsega ja, vemo pa da tako kot laufa pri @Janez007 ni prav, pri njegovi vožnji so intervali regeneracij premajhni, če moja M6 z 295kkm še vedno zmore intevale med 150-200km pol bi morala njegova Mazda uspet 200km intervale z lahkoto.

Mislim pa da tudi če bo šel na pooblaščen servis mu ne bodo tega rešili, verjetno bodo rekli da je vse ok.

Tako hita menjava avta je bila izredna, drugače menjam na 7 do 9 let.... 😊Upam pa, da bo nova cx30 tako dolgo pičila brez težav..... :whatever:, Se že veselim teh 186 bencinskih konjičev na dizel način..... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede regeneracije mi ni več nič jasno. Na poti v Dolomite se je izvajala  na vsakih 180 km. Nato sem tankal njihovo agip+ nafto. Ko smo se spuščali iz prelaza(preko 2000m) v dolino, se je regen. izvedla šele pri 243 km. Najbrž zato, ker je bilo veliko km brez čisto brez gasa, le bremze so hudo trpele. 😬 Polno naložen avto in štiri odrasle osebe noter. 🤪

Nato pa zopet na  avtocesti na vsakih  170 km. 🤔 Moram pa še enkrat pohvalit to olje ravenol, saj je bila poraba le 6l/100 za domov. Kar je za polno naložen avto in normalne avtocestne hitrosti res ugodna poraba. To je sigurno zasluga olja. Možno je, da so tudi krajši intervali "zasluga" olja?🤔

Brembo diski in ate ploščice so pa res vrhunska kombinacija. Vse štiri spuste čez dvatisočake (prelaze) so vrhunsko izdržale. A ste že kdaj doživeli, ko parkiraš avto po takih vratolomnih spustih in pokajo zavorne čeljusti od vročine. In feltne čisto vroče, da jih skoraj ne moreš prijeti. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Regeneracije so se normalizirale na vsakih 200 km. Danes sem zopet vliv v poln rezervoar tekočino liqui moly za čiščenje in zaščito dpf filtra. In res, regeneracija se je že takoj izvajala le 10 km. Baje, da s tem dodatkom dosežeš, da se regeneracije izvajajo tudi pri nižjih temperaturah v samem dpf filtru. Posledično je tudi čas regeneracije krajši. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

Res je, ampak bolj kot ne deluje samo ko je tekočina v rezervoarju. 

Tudi to je res. Zato pa se priporoča to dodajati na vsak tretji rezervoar. In s tem dosežemo, da se dpf ne zabije še bolj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 12. 8. 2021 ob 8:23 je Janez007 napisal:

@Alex zanima me, ali so v teh tvojih 200 km že vključeni kilometri, ko se izvaja regeneracija (200 km je prevoženih od začetka prve do začetka druge regeneracije)?

 

Evo, zadnje regeneracije so vsakih 230-240 km. 👍 Tole olje, ki je sedaj noter je res top of the top. Poraba tudi znatno nižja, zdi se mi, kot da motor lepše potegne. Jaz naredim tako, da ko se regen. začne, dam števec kilometrov na nulo in ko se konča, zopet na nulo. Tako tudi preverim, koliko kilometrov se regen. izvaja. Trenutno se konča po 12-14 kilometrih. Najbrž pripomore k temu tudi liqui moly, ki sem ga že dvakrat dodal za zaščito in čiščenje  dpf filtra. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Janez007 napisal:

Evo, med zadnjimi regeneracijami cca. 80-120km, trajajo pa cca 15 km. 👎 Vožnje večinoma daljše po avtocesti.

A ne bi poskusil tudi ti z dodatkom za čiščenje dpf-ja? 

Lahko bo pomagalo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem prepričan da za @Janez007 težave ni kriv DPF, težava je nekje drugje, sumim na injektorje, ker ima tudi ob ugodnem voznem režimu (daljše avtocestne vožnje) enostavno preveč goriva v olju, plus tega da je vzorec olja tudi zelo onesnažen za 4kkm.

Ta avto bi brez DPFa verjetno konretno dimil iz izpuha, zdaj pač to kompenzira dpf.

Čiščenje DPFa z dodatkom pa sem prepričan da ne bo rešilo njegovega problema, četudi bi zdaj namontral nov DPF bi se verjetno isto dogajalo z regeneracijami.

No probat ni greh, za tistih 10€ za dodatek ne bo revež, ampak ne preveč pričakovat.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Aless napisal:

Sem prepričan da za @Janez007 težave ni kriv DPF, težava je nekje drugje, sumim na injektorje, ker ima tudi ob ugodnem voznem režimu (daljše avtocestne vožnje) enostavno preveč goriva v olju, plus tega da je vzorec olja tudi zelo onesnažen za 4kkm.

Ta avto bi brez DPFa verjetno konretno dimil iz izpuha, zdaj pač to kompenzira dpf.

Čiščenje DPFa z dodatkom pa sem prepričan da ne bo rešilo njegovega problema, četudi bi zdaj namontral nov DPF bi se verjetno isto dogajalo z regeneracijami.

No probat ni greh, za tistih 10€ za dodatek ne bo revež, ampak ne preveč pričakovat.

Se strinjam. No, kot si napisal, škoditi ne more. Bo vsaj ugotovil, ali je DPF tako zabit, da so posledično tako (pre) kratki razmaki med regeneracijami. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, tudi pri meni ko sem šel na morje in vlekel prikolico, je tale pm acc dsd kar narašča in celo presegel pm gen , kar mi je bilo čudno. Nasploh sem pred tem zadnji tank ali dva, opažal da je ta parameter kar 'nevarno' visoko. No včeraj ko smo se pa vračali z morja se je pa unesel in je bil potem nekje na 0.25g pm gen pa 6g. Ne vem, al mu je pasalo ker se je tako pregrel ali kaj drugega. Ali pa nafta ,tankal sem v karlobagu na ini.

 

Smo pa potem pri Starodu nabili srno tko da..ah ja..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Saj 99% voznikov se s tem vprašanjem nikoli ne ukvarja (dokler ni s sajami vse zabasano in na armaturni plošči zagori lučka). Meni avto deluje normalno, po mnenju servisa je avto celo zelo dober :) 

 

Zadnjič sem za foro (med regeneracijo) vozil "po jajcih", interval je bil cca. 130 km, poraba 4,6 l/100 km.

 

Ampak, saj če ti dela regeneracije, tudi pogoste, je v redu. Preden se ti prižge opozorilna lučka, baje, da sploh ne dela več regeneracij. To je šele problem. 

Jaz sem opazil eno stvar. Ko je motor bolj obremenjen (hribi, avtoceste, mesto) se po moje filter bolj zabaše in posledično so regen. bolj pogoste. Sedaj že kak mesec vozim samo relacije, 40 km v eno smer, hitrost 100/ uro, motor dela optimalno in so regen. na vsakih 230-240 km. Zadnja celo na 255 km. Tako, da je vsekakor odvisno od stila in režima vožnje. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Janez007 napisal:

 

Že kakšen mesec s Torque spremljam parametre (tudi log datoteke) in ugotavljam enako.  Pri zadržani vožnji po ravnih cestah in majhnih hitrostih (recimo do 100 km/h) se tudi meni saje V DPF nabirajo zelo počasi, bi rekel normalno. Večje obremenitve zahtevajo več energije, to pomeni več goriva in temu ustrezno več zraka. In v teh režimih pri meni očitno ni več optimalnega izgorevanja (na primer pospeševanje na vključevalnem pasu avtoceste).

 

Daj Alex, ti si pravi za akcijo. :)Vtakni pod volan OBD2 adapter (desno od ročke za odpiranje pokrova havbe), naloži si Torque PRO aplikacijo, nastavi na beleženje vseh tehničnih parametrov (lahko povem kateri me zanimajo), in objavi log file. 😁

 

 

Najprej bi moral nabaviti ta obd 2.Kje se da to kupiti po normalni ceni, da mi ne nabijejo carine? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Janez007 napisal:

Ker se tudi za male paketke plačuje carino in DDV, sem sam nabavil tole, bluetooth varianto:

https://www.silux.si/izdelki/dodatna-oprema/elektronika-in-dodatki/naprave-za-diagnostiko-vozila/5247363/naprava-za-avto-diagnostiko-icar-obd2-bluetooth?refurl=%2Fizdelki%2Fdodatna-oprema%2Felektronika-in-dodatki%2Fnaprave-za-diagnostiko-vozila

 

Ti pa z veseljem adapter tudi posodim, Android aplikacije Torque za okoli 3,5€ pa žal ne morem (ne znam).

 

 

 

 

A mora bit aplikacija obvezno Torque  pro? Ali je v redu tudi kakšna druga? 

Evo, sem že naročil adapter na Silux. 😊

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.