Skoči na vsebino

Mazda 3 2014 Chiptuning v Sloveniji

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)

Sem ravno hotel napisati in baje da CSS samo nalozi ze obstojeco mapo, medtem ko jo tunerc naredi za vsakega posameznika posebi oz. prilagodi. Jest osebno bi se odlocil za slednjega, vendar ga pa za ziher se vprasajte, ce to drzi :). Ponavadi je tako, da je na koncu najcenejsa stvar najdrazja.

Popravljeno od Scr3am
Napisano

Sem govoril z mojstrom na css in mi je povedal,da mi na mojo g 120 naloži od g 165 s tem,da mi prej stestira na valjih in po mapiranju,kaj bi s tem bilo narobe ne vem! Je pa firma mednarodna i mislim,da vejo kaj delajo. Garantirajo ti tudi ponovno mapiranje,če ti na uradnem servisu povozijo program. Jaz ga sicer še eno leto in pol ne bom dal dokler je v garanciji po tem pa zagotovo.Sem tak zajc kot @Boss 😂 

Govoril sem tudi s serviserjem na Mazdi in je rečeno,da je to css maping zagotovo ok ,saj ga mapira od g165 Mazde in na avtu zagotovo ne more biti nič narobe, pa še baje malo manj pije, se ti pa garancija prekine v ptimeru bilo kakšne okvare na avtu ! 😁 

Sem ga vprašal ,če bi mi lahko kar na servisu to naredili pa ne gre,ker je program vezan na št.šasije avta,žal.

Napisano

Lp...jaz imam motor že 165.k

2.0.benzin...pri meni kaj lahko naredijo še ???bolj malo 😉😉😉😉..lp

Napisano
pred 6 minutami je Gelipter napisal:

Lp...jaz imam motor že 165.k

2.0.benzin...pri meni kaj lahko naredijo še ???bolj malo 😉😉😉😉..lp

Kolikor vidiš na spl.strani od 'css' verjetno nič, pri Tunercu pa mogoče kaj, vprašaj. 👍

Napisano

Ok...bom poklical 👍😁😉😉

Napisano
Napisano
2 minutes ago, Deeyan said:

Js se bom pa še naprej kr njih držal, so mi vedno super zrihtal :)
 

WWW.CARPRO.SI

Car engineering

 

Koliko evrčkov ti je pa povprečno vzel?

Napisano
1 minute ago, Husky1290 said:

Koliko evrčkov ti je pa povprečno vzel?

 

za čipanje Alfe 5 let nazaj 200€; za Mazdo 3 EGR off, DPF off pred 6 leti 100€

Napisano
pred 8 minutami je Deeyan napisal:

 

za čipanje Alfe 5 let nazaj 200€; za Mazdo 3 EGR off, DPF off pred 6 leti 100€

Verjetno je cena sedaj tudi pri njih 300€ za čipanje. Itak si kontrolirajo cene med seboj in  je vse tam-tam. 🤔

 

 

Napisano

Carpro pravi okvirno 400€ z davkom in dva dni si brez avta, s tem da je 50:50 če ga lahko sploh dela zaradi elektronike. Baje je dost težko dobit neke načrte in parametre če sem ga prav razumel.

 

Napisano
pred 5 urami je Husky1290 napisal:

Carpro pravi okvirno 400€ z davkom in dva dni si brez avta, s tem da je 50:50 če ga lahko sploh dela zaradi elektronike. Baje je dost težko dobit neke načrte in parametre če sem ga prav razumel.

 

Za 50-50, da bo delovalo bi skoraj lahko tudi sam šaril po elektroniki. 😋

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Napisano
pred 5 urami je Husky1290 napisal:

Carpro pravi okvirno 400€ z davkom in dva dni si brez avta, s tem da je 50:50 če ga lahko sploh dela zaradi elektronike. Baje je dost težko dobit neke načrte in parametre če sem ga prav razumel.

 

Mislim, da se ne splača dosti eksperimentirati glede tunerjev. Tunerc ima največ izkušenj prav z japonci (honda, Mazda) in jih je že kar lepo število naredil. 

Jaz hočem, da je narejeno za prav in da pozabim na to, da je bo kaj delano na elektroniki. Ne pa, da se vračam vsak mesec nazaj, da kaj pošraufajo. 😬

Za tunerc sem slišal, da ti motor dobesedno "uglasi", tako, da dela optimalno in posledično naj bi zaradi tega  tudi manj pil. 

Jaz bom šel kar do njega. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Napisano
1 minute ago, Alex said:

Mislim, da se ne splača dosti eksperimentirati glede tunerjev. Tunerc ima največ izkušenj prav z japonci (honda, Mazda) in jih je že kar lepo število naredil. 

Jaz hočem, da je narejeno za prav in da pozabim na to, da je bo kaj delano na elektroniki. Ne pa, da se vračam vsak mesec nazaj, da kaj pošraufajo. 😬

Za tunerc sem slišal, da ti motor dobesedno "uglasi", tako, da dela optimalno in posledično naj bi zaradi tega  tudi manj pil. 

Jaz bom šel kar do njega. 

Zmenjeno 😁 kaj se pol naročimo ali še čakamo na boljše čase?

Napisano (urejeno)
pred 21 minutami je Husky1290 napisal:

Zmenjeno 😁 kaj se pol naročimo ali še čakamo na boljše čase?

Jaz bi vseeno malo počakal, da montiramo letne gume in bodo avti lepše sedli na valje. 😁 To bo itak kmalu. 

Počakajmo, da se mogoče še kdo prijavi do takrat. 

Ti, Husky, ki si mlajši pa se pozanimaj za cene, koliko bi prišlo, če se nas prijavi 2,3,4 ali mogoče več. 

 

P.s  ali imaš še viška LED žarnico za rikverc? 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
6 minutes ago, Alex said:

Jaz bi vseeno malo počakal, da montiramo letne gume in bodo avti lepše sedli na valje. 😁 To bo itak kmalu. 

Počakajmo, da se mogoče še kdo prijavi do takrat. 

Ti, Husky, ki si mlajši pa se pozanimaj za cene, koliko bi prišlo, če se nas prijavi 2,3,4 ali mogoče več. 

 

P.s  ali imaš še viška LED žarnico za rikverc? 🤗

Haha se pravi čakamo boljše čase 😄 bom mal preveril. Mam še viška. Dobiš ko gremo čipat, upaj da čimprej 😄

Napisano
pred 2 minutama je Husky1290 napisal:

Haha se pravi čakamo boljše čase 😄 bom mal preveril. Mam še viška. Dobiš ko gremo čipat, upaj da čimprej 😄

Sem mislil, da bi lahko šli že drugi teden a izgleda, da bom moral med dopustom na smučanje. Dokler še gremo lahko. 🤗

 

 

Napisano
5 minutes ago, Alex said:

Sem mislil, da bi lahko šli že drugi teden a izgleda, da bom moral med dopustom na smučanje. Dokler še gremo lahko. 🤗

Eh, smučat greš lahko naslednje leto 😁 avto je bolj pomemben 😄

Napisano
pred 12 minutami je Husky1290 napisal:

Eh, smučat greš lahko naslednje leto 😁 avto je bolj pomemben 😄

Vem. Samo komanda je komanda. :aaaaa:

 

 

Napisano
pred 56 minutami je Alex napisal:

Mislim, da se ne splača dosti eksperimentirati glede tunerjev. Tunerc ima največ izkušenj prav z japonci (honda, Mazda) in jih je že kar lepo število naredil. 

Jaz hočem, da je narejeno za prav in da pozabim na to, da je bo kaj delano na elektroniki. Ne pa, da se vračam vsak mesec nazaj, da kaj pošraufajo. 😬

Za tunerc sem slišal, da ti motor dobesedno "uglasi", tako, da dela optimalno in posledično naj bi zaradi tega  tudi manj pil. 

Jaz bom šel kar do njega. 

Zdaj pa komaj čakam,da slišim kako boste zadovoljni s čepiranjem od realnih in objektivnih uporabnikov M.foruma ! :bravo:

Jaz bom pa še malo počakal kot sem že omenil,ker je avto še 2.5 leta v garanciji in ne bi glih raskiral...:whatever: Če bi imel pa dizla pa verjetno ne bi zdržal tako dolgo,saj če avto ne gre nikamor ni druge rešitve...😁😃😂😂😂

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • 3 tedne kasneje...
Napisano
pred 28 minutami je Husky1290 napisal:

Trenutno smo v fazi dogovarjanja za čipanje, tako da last call za vse zainteresirane 😁

Še malo počakamo, da vidimo, ali je še kak interesent. Trenutno smo trije sigurni. 😊

 

 

Napisano

Brat je imel na svoji DPF in EGR off, testno tudi povečano moč a sedaj se vrača nazaj.

 

Pri Power modu se je avto začel na AC greti,

potem je bil vrnjen nazaj na standard Power, a vseeno so se pri prostem teku pojavljale težave, da je avto začel občasno nenormalno kaditi, pri določeni temperaturi.

 

Tako, da sedaj je Strajnar vgradil novi DPF in novi katalizator avto gre na najnovejšo tovarniško posodobitev potem pa da vidimo.

 

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
[mention=24]mazdaman[/mention]kje pa je dal čipat??
Tunerc

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
pred 16 urami je mazdaman napisal:

Brat je imel na svoji DPF in EGR off, testno tudi povečano moč a sedaj se vrača nazaj.

 

Pri Power modu se je avto začel na AC greti,

potem je bil vrnjen nazaj na standard Power, a vseeno so se pri prostem teku pojavljale težave, da je avto začel občasno nenormalno kaditi, pri določeni temperaturi.

 

Tako, da sedaj je Strajnar vgradil novi DPF in novi katalizator avto gre na najnovejšo tovarniško posodobitev potem pa da vidimo.

 

 

Na koliko so povečali moč? A je mazda  skayactiv motor? 

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ker se ne upaš zares pogledat v ogledala.
    • Angleška družina je preživljala počitnice v Nemčiji in nekega dne na sprehodu opazila v lepem okolju čudovito hišico, ki se jim je zdela kot nalašč, da bi v njej preživeli dopust. Pozanimali so se, čigava je in izvedeli, da je last protestantskega pastorja. Povprašali so ga, ali bi jim bil pripravljen dati hišo v najem za prihodnje poletje, in ko je privolil, jim je ljubeznivo razkazal ljubi domek, jim izročil načrt hiše ter sklenil z njimi pogodbo. Družina se je vrnila v Anglijo. Na dolgo in široko so se pogovarjali o prihodnjih počitnicah v lepi vili in tiščali nosove v njen načrt. Na lepem je gospa dognala, da nikjer ni oznake WC in se ob tem spomnila, da tega tudi ni videla, ko so si ogledovali hišo. Sklenili so, da bodo pastorju pisali in ga prosili za pojasnilo in blaga gospa mu je pisala takole: "Spoštovani pastor, ne zamerite nadlegi, prosim, potrebujemo vaše pojasnilo. Sem gospa tiste družine, ki je nedavno najela vašo hišo za prihodnje poletje. Bili ste tako ljubeznivi, da ste nam izročili načrt, a na njem žal ne najdemo znamenja za WC. In ker nam niti med našim obiskom pri vas ni bilo dano, da bi ga videli, vas prosimo za ljubeznivo pojasnilo: kje sploh je?" Pastor, ki ni natančno razumel kratice WC, in misleč, da gre za bližnjo kapelo anglikanske sekte, imenovano "WALDES CHAPEL", je odgovoril takole. "Spoštovana gospa, zelo cenim vaše zanimanje in gorečnost in nadvse ljubo mi je, da vam lahko sporočim, da je kraj, po katerem sprašujete, 12 kilometrov oddaljen od moje hiše. Sodim, da bo to malce neprikladno, zlasti, če ste vajeni pogostokrat zahajati tjakaj. No, v takem primeru bo pač najbolje, da si vzamete hrano s seboj, da bi mogli ostati tam kar ves dan. Nekateri tukajšnji prebivalci gredo tja peš, drugi se vozijo s kolesi, eni in drugi pa vselej prispejo pravočasno. Urnik je na vratih. Prostor je dovolj velik, saj je na voljo 400 sedežev in 100 stojišč. Klimatske naprave poskrbe za to, da ni neprijetnosti, ki so v gneči pač običajne. Sedeži so oblazinjeni. Otroci sede poleg odraslih in vsi v zboru pojejo. Pri vhodu vsakdo prejme papir, kdor pride po razdelitvi, pač uporablja sosedovega. Red je tak, da je treba pri vhodu papir vrniti, da je v uporabi vsaj mesec dni. Prostor je akustičen, zato so vsi navzoči v polni meri deležni melodičnega blagoglasja. Posebni fotografi so vselej pri roki, fotografije pa objavljajo tudi časopisi, tako da vsa javnost lahko občuduje obiskovalce pri izpolnjevanju tako dopadljivega opravila.
    • Vprašaj Charlesa Leclerca za mnenje ... 😁
    • Starejši gospod zaupno potoži svojemu dobremu prijatelju, češ da ima težave z erekcijo. Prijatelj izkoristi priliko in ga 'nafarba': - “To pa ni problem, veliko kruha jej, pa bodo težave minile!” - “A, res?!” - “Stoprocentno! To se ve!” Možakar gre malo zbegan v pekarno, kjer so ga poznali in vedeli, da kupuje kruh na dekagrame in zahteva: - “En kilogram kruha!” Prodajalka se začudi: - “Ja, gospod, to je precej, saj vam bo postal trd!” - “E, če je tako, pa mi ga dajte kar tri kilograme...”
    • Najbrž ima Brembo...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.