Skoči na vsebino

Mazda 3 2014 Chiptuning v Sloveniji

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)

Sem ravno hotel napisati in baje da CSS samo nalozi ze obstojeco mapo, medtem ko jo tunerc naredi za vsakega posameznika posebi oz. prilagodi. Jest osebno bi se odlocil za slednjega, vendar ga pa za ziher se vprasajte, ce to drzi :). Ponavadi je tako, da je na koncu najcenejsa stvar najdrazja.

Popravljeno od Scr3am
Napisano

Sem govoril z mojstrom na css in mi je povedal,da mi na mojo g 120 naloži od g 165 s tem,da mi prej stestira na valjih in po mapiranju,kaj bi s tem bilo narobe ne vem! Je pa firma mednarodna i mislim,da vejo kaj delajo. Garantirajo ti tudi ponovno mapiranje,če ti na uradnem servisu povozijo program. Jaz ga sicer še eno leto in pol ne bom dal dokler je v garanciji po tem pa zagotovo.Sem tak zajc kot @Boss 😂 

Govoril sem tudi s serviserjem na Mazdi in je rečeno,da je to css maping zagotovo ok ,saj ga mapira od g165 Mazde in na avtu zagotovo ne more biti nič narobe, pa še baje malo manj pije, se ti pa garancija prekine v ptimeru bilo kakšne okvare na avtu ! 😁 

Sem ga vprašal ,če bi mi lahko kar na servisu to naredili pa ne gre,ker je program vezan na št.šasije avta,žal.

Napisano

Lp...jaz imam motor že 165.k

2.0.benzin...pri meni kaj lahko naredijo še ???bolj malo 😉😉😉😉..lp

Napisano
pred 6 minutami je Gelipter napisal:

Lp...jaz imam motor že 165.k

2.0.benzin...pri meni kaj lahko naredijo še ???bolj malo 😉😉😉😉..lp

Kolikor vidiš na spl.strani od 'css' verjetno nič, pri Tunercu pa mogoče kaj, vprašaj. 👍

Napisano

Ok...bom poklical 👍😁😉😉

Napisano
Napisano
2 minutes ago, Deeyan said:

Js se bom pa še naprej kr njih držal, so mi vedno super zrihtal :)
 

WWW.CARPRO.SI

Car engineering

 

Koliko evrčkov ti je pa povprečno vzel?

Napisano
1 minute ago, Husky1290 said:

Koliko evrčkov ti je pa povprečno vzel?

 

za čipanje Alfe 5 let nazaj 200€; za Mazdo 3 EGR off, DPF off pred 6 leti 100€

Napisano
pred 8 minutami je Deeyan napisal:

 

za čipanje Alfe 5 let nazaj 200€; za Mazdo 3 EGR off, DPF off pred 6 leti 100€

Verjetno je cena sedaj tudi pri njih 300€ za čipanje. Itak si kontrolirajo cene med seboj in  je vse tam-tam. 🤔

 

 

Napisano

Carpro pravi okvirno 400€ z davkom in dva dni si brez avta, s tem da je 50:50 če ga lahko sploh dela zaradi elektronike. Baje je dost težko dobit neke načrte in parametre če sem ga prav razumel.

 

Napisano
pred 5 urami je Husky1290 napisal:

Carpro pravi okvirno 400€ z davkom in dva dni si brez avta, s tem da je 50:50 če ga lahko sploh dela zaradi elektronike. Baje je dost težko dobit neke načrte in parametre če sem ga prav razumel.

 

Za 50-50, da bo delovalo bi skoraj lahko tudi sam šaril po elektroniki. 😋

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Napisano
pred 5 urami je Husky1290 napisal:

Carpro pravi okvirno 400€ z davkom in dva dni si brez avta, s tem da je 50:50 če ga lahko sploh dela zaradi elektronike. Baje je dost težko dobit neke načrte in parametre če sem ga prav razumel.

 

Mislim, da se ne splača dosti eksperimentirati glede tunerjev. Tunerc ima največ izkušenj prav z japonci (honda, Mazda) in jih je že kar lepo število naredil. 

Jaz hočem, da je narejeno za prav in da pozabim na to, da je bo kaj delano na elektroniki. Ne pa, da se vračam vsak mesec nazaj, da kaj pošraufajo. 😬

Za tunerc sem slišal, da ti motor dobesedno "uglasi", tako, da dela optimalno in posledično naj bi zaradi tega  tudi manj pil. 

Jaz bom šel kar do njega. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Napisano
1 minute ago, Alex said:

Mislim, da se ne splača dosti eksperimentirati glede tunerjev. Tunerc ima največ izkušenj prav z japonci (honda, Mazda) in jih je že kar lepo število naredil. 

Jaz hočem, da je narejeno za prav in da pozabim na to, da je bo kaj delano na elektroniki. Ne pa, da se vračam vsak mesec nazaj, da kaj pošraufajo. 😬

Za tunerc sem slišal, da ti motor dobesedno "uglasi", tako, da dela optimalno in posledično naj bi zaradi tega  tudi manj pil. 

Jaz bom šel kar do njega. 

Zmenjeno 😁 kaj se pol naročimo ali še čakamo na boljše čase?

Napisano (urejeno)
pred 21 minutami je Husky1290 napisal:

Zmenjeno 😁 kaj se pol naročimo ali še čakamo na boljše čase?

Jaz bi vseeno malo počakal, da montiramo letne gume in bodo avti lepše sedli na valje. 😁 To bo itak kmalu. 

Počakajmo, da se mogoče še kdo prijavi do takrat. 

Ti, Husky, ki si mlajši pa se pozanimaj za cene, koliko bi prišlo, če se nas prijavi 2,3,4 ali mogoče več. 

 

P.s  ali imaš še viška LED žarnico za rikverc? 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
6 minutes ago, Alex said:

Jaz bi vseeno malo počakal, da montiramo letne gume in bodo avti lepše sedli na valje. 😁 To bo itak kmalu. 

Počakajmo, da se mogoče še kdo prijavi do takrat. 

Ti, Husky, ki si mlajši pa se pozanimaj za cene, koliko bi prišlo, če se nas prijavi 2,3,4 ali mogoče več. 

 

P.s  ali imaš še viška LED žarnico za rikverc? 🤗

Haha se pravi čakamo boljše čase 😄 bom mal preveril. Mam še viška. Dobiš ko gremo čipat, upaj da čimprej 😄

Napisano
pred 2 minutama je Husky1290 napisal:

Haha se pravi čakamo boljše čase 😄 bom mal preveril. Mam še viška. Dobiš ko gremo čipat, upaj da čimprej 😄

Sem mislil, da bi lahko šli že drugi teden a izgleda, da bom moral med dopustom na smučanje. Dokler še gremo lahko. 🤗

 

 

Napisano
5 minutes ago, Alex said:

Sem mislil, da bi lahko šli že drugi teden a izgleda, da bom moral med dopustom na smučanje. Dokler še gremo lahko. 🤗

Eh, smučat greš lahko naslednje leto 😁 avto je bolj pomemben 😄

Napisano
pred 12 minutami je Husky1290 napisal:

Eh, smučat greš lahko naslednje leto 😁 avto je bolj pomemben 😄

Vem. Samo komanda je komanda. :aaaaa:

 

 

Napisano
pred 56 minutami je Alex napisal:

Mislim, da se ne splača dosti eksperimentirati glede tunerjev. Tunerc ima največ izkušenj prav z japonci (honda, Mazda) in jih je že kar lepo število naredil. 

Jaz hočem, da je narejeno za prav in da pozabim na to, da je bo kaj delano na elektroniki. Ne pa, da se vračam vsak mesec nazaj, da kaj pošraufajo. 😬

Za tunerc sem slišal, da ti motor dobesedno "uglasi", tako, da dela optimalno in posledično naj bi zaradi tega  tudi manj pil. 

Jaz bom šel kar do njega. 

Zdaj pa komaj čakam,da slišim kako boste zadovoljni s čepiranjem od realnih in objektivnih uporabnikov M.foruma ! :bravo:

Jaz bom pa še malo počakal kot sem že omenil,ker je avto še 2.5 leta v garanciji in ne bi glih raskiral...:whatever: Če bi imel pa dizla pa verjetno ne bi zdržal tako dolgo,saj če avto ne gre nikamor ni druge rešitve...😁😃😂😂😂

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • 3 tedne kasneje...
Napisano
pred 28 minutami je Husky1290 napisal:

Trenutno smo v fazi dogovarjanja za čipanje, tako da last call za vse zainteresirane 😁

Še malo počakamo, da vidimo, ali je še kak interesent. Trenutno smo trije sigurni. 😊

 

 

Napisano

Brat je imel na svoji DPF in EGR off, testno tudi povečano moč a sedaj se vrača nazaj.

 

Pri Power modu se je avto začel na AC greti,

potem je bil vrnjen nazaj na standard Power, a vseeno so se pri prostem teku pojavljale težave, da je avto začel občasno nenormalno kaditi, pri določeni temperaturi.

 

Tako, da sedaj je Strajnar vgradil novi DPF in novi katalizator avto gre na najnovejšo tovarniško posodobitev potem pa da vidimo.

 

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
[mention=24]mazdaman[/mention]kje pa je dal čipat??
Tunerc

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
pred 16 urami je mazdaman napisal:

Brat je imel na svoji DPF in EGR off, testno tudi povečano moč a sedaj se vrača nazaj.

 

Pri Power modu se je avto začel na AC greti,

potem je bil vrnjen nazaj na standard Power, a vseeno so se pri prostem teku pojavljale težave, da je avto začel občasno nenormalno kaditi, pri določeni temperaturi.

 

Tako, da sedaj je Strajnar vgradil novi DPF in novi katalizator avto gre na najnovejšo tovarniško posodobitev potem pa da vidimo.

 

 

Na koliko so povečali moč? A je mazda  skayactiv motor? 

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
    • Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." -  "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
    • S kolegi smo jo gledal po spustu z Rombona in nismo bil dovolj korajžni, pa tudi nismo neke ultralahke kategorije in bi bili lahko hitro glavni akterji v črni kroniki, heh
    • Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več.
    • Ker se ne upaš zares pogledat v ogledala.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.