Skoči na vsebino

A COSMOS podjetje


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Tako kot sem obljubil, se dobimo, recimo v BTC-ju, pa ?astim rundo vsem prisotnim. Matr upam, da tole ne berejo kaki tur?ki scenaristi, ker bo hitro nova ?ajfnica z naslovom

"Boss - araba sat?n almak" z vsaj 120 nadaljevanji.

Ta bo vsaj za gledat :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Boss, daj ti povabi na pija?o ne glede na to, a ti rata dobit avto ali ne. Saj je vseeno a pijemo na ?alost ali na veselje.

Sam ne vem kolk boste pol mel od tega, ker me bo treba tola?it... #tiste?ajfastescenevtur?kihnadaljevnkah

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej si ne upam niti pisat, dokler ne bom registriral, ker rek "ne hvali dneva pred ve?erom" je ?e kako popularen.

Man je kokic zmanjkalo. Vsaj malo namigni, ?e se je kaj premaknilo v tem tednu.

 

Dober znak je, ker ni postov na to temo s strani drugih kupcev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Man je kokic zmanjkalo. Vsaj malo namigni, ?e se je kaj premaknilo v tem tednu.

 

Dober znak je, ker ni postov na to temo s strani drugih kupcev.

Meni je kokic je zmanjkalo ?e med branjem sage z naslovom Boss izbira avto. In ko smo ?e menili da je napetega branja konec, eto nove sage. Upam na ?imprej?en sre?en konec (pa da glavni junak ?asti)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je kokic je zmanjkalo ?e med branjem sage z naslovom Boss izbira avto. In ko smo ?e menili da je napetega branja konec, eto nove sage. Upam na ?imprej?en sre?en konec (pa da glavni junak ?asti)

 

Zdaj ste pa tako reklamo naredili, da se bom ?e jaz lotil brat vse od kraja. 

 

Imamo pa tukaj kar nekaj dobrih "forum-novel". Kako se je pa kon?ala tista s Peugeotom?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Man je kokic zmanjkalo. Vsaj malo namigni, ?e se je kaj premaknilo v tem tednu.

 

Dober znak je, ker ni postov na to temo s strani drugih kupcev.

Mah kurckej se dogaja... tko je to danes, pa? avto za 30kEUR je pocenski. Za bolj?o storitev je treba pa? se?t tam nekje 50kEUR ali ve?. :ne vem:

 

V glavnem teden je mimo pa ne vem ni? ve? kot v za?etku tedna. :whatever: Tole ?e kupim pol sem pa zaklju?il s kupovanjem novih avtov - resno... preve? stresa.

Verjetno rihta stvari okoli avta, da ga ni ni? tu gor...in potem bo pri?la dobra novica. :)

I wish :wacko:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, stisnu sem asshole in vseeno nakazal celo kupnino ter bil par dni kar malo na trnih. 

So me pa prej poklicali, da je homologacija ?e v BTC-ju. Torej, ?e bo vse po sre?i naj bi bilo v ponedeljek. 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne klic hudica... njegovega abrahama so ze zamudili... lahko upamo, da vsaj miklavzevanja ne bodo ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole bo pa doooolg weeeeekeeeend

Mah niti ne - sem ?e kar malo resigniran in me je po vseh zapletih tiso otro?ko pri?akovanje ?e davno zapustilo. Sej bo OK, ko bom enkrat sedel v novem avtu - potem si bom oddahnil in spet zadihal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.