Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Jaz nisem pred računalnikom nikoli, tako, da ne morem reči, da "visim" tu gor. 🤗

Telefon je pa itak vedno pri roki, tako, da med drugimi deli vsake toliko poškilim gor. 😊

 

 

Napisano
pred 38 minutami je Janez007 napisal:

@Alex ni mi jasno, kako lahko vse te številne objave natipkaš preko telefona? Imaš spretne prste kot kakšen najstnik. ?zmeden?

😀👍

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Janez007 napisal:

@Alex ni mi jasno, kako lahko vse te številne objave natipkaš preko telefona? Imaš spretne prste kot kakšen najstnik. ?zmeden?

Kitaristične, pa baje, da so kar spretni. 🤗 Je kar uporabno to, da sem lahko vedno naokoli ali kaj delam v svoji delavnici, pa sem vedno prisoten😊

Sem pa imel pred leti prenosnik, kakor tudi "navaden" računalnik a potem si res "prilepljen" doma. Jaz pa sem vedno v gibanju in okoli in nimam časa za take stvari. 😊

 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano (urejeno)
pred 18 minutami je jures napisal:

Statistika objav ti me govori v prid cca 40 dnevno povprecno…..

... napiše nekdo, ki ima 24568 objav in krepko vodi na forumu, kar je skoraj dvakrat več kot jih ima drugi za njim. 🤣 In to kljub temu, da si "mrknil" za kako leto in te ni bilo na forumu. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano (urejeno)
pred 20 urami je jures napisal:

A se zavedate da od jutra do vecera, vikende in praznike visite na forumu in kregate ter prepricujete eni in isti - max 6 -8 oseb.

preden zacnete spreminjati svet najprej zazivite…..:)

 

Res je. To se sprašujem za cca 14 dni. Pa vseeno ne morm iz tvoje kože, da bi bil tiho.

 

Tako da, ja, tale post mi je dal kar misliti in sem prišel do zaključka, da čist preveč časa vlagam v svoje pisanje tukaj, pa ne, da bi koga prepričeval, pač pa, da dam vso svojo nejevoljo ven iz sebe. 

 

Se oglasim še kaj mimo, do takrat pa vsem vse dobro. :)

 

 

 

Popravljeno od pob
Napisano
pred 6 urami je pob napisal:

 

Res je. To se sprašujem za cca 14 dni. Pa vseeno ne morm iz tvoje kože, da bi bil tiho.

 

Tako da, ja, tale post mi je dal kar misliti in sem prišel do zaključka, da čist preveč časa vlagam v svoje pisanje tukaj, pa ne, da bi koga prepričeval, pač pa, da dam vso svojo nejevoljo ven iz sebe. 

 

Se oglasim še kaj mimo, do takrat pa vsem vse dobro. :)

 

 

 

Joj ,s to tvojo izjavo se pa strinjam ,kaj strinjam veselim se.....:jupiii:

Hec....😆

Napisano
pred 6 urami je Bini napisal:

Joj ,s to tvojo izjavo se pa strinjam ,kaj strinjam veselim se.....:jupiii:

Hec....😆

Ne prestrašit vseh proticepilcev. Še brez tega ne objavljajo skoraj več nič. 😉

 

 

Napisano
pred 7 urami je Alex napisal:

Ne prestrašit vseh proticepilcev. Še brez tega ne objavljajo skoraj več nič. 😉

👍😂Verjetno okrevajo..... 🤔

Napisano

Včeraj že 42% vseh testiranih pozitivnih na koronavirus.🤗 Izgleda, da gremo po poti prekuževanja, kot so nekateri zahtevali že lani. In lahko vidimo, kako se to obnese v praksi. 🤪

 

 

Napisano

V familiji sta trenutno sestra in njen v bolnici (ni cepljen noben) oče in mami sta cepljena zbolela in gre na bolje sta imela kar močno obliko ampak če nebi bila cepljena bi bila zagotovo v bolnici ali kje drugje. Tako da moje mišljenje če pogledam svojo družino, cepljenje pomaga, ko si pa tako daleč da je že na meji z bolnico si pa vesel če ti pomaga magari 20%. Vsem ki dvomite pridite si probat k nam pa da vidite kakšen bo potek. Sam sem imel pred letom dni korono in to kar imajo sedaj moji je 40% kar sem imel jaz, hvala bogu sem cepljen in se na pozivitvenega grem, ker nocem tega dozivet kar trenutno dozivlja moja familija. 

Napisano

V Trstu so prepovedali protestiranja do 31.12. In to zato, ker je v Trstu trenutno najslabša kovid situacija v Italiji. Takoj se vidi, kje so protesti in takoj zatem tudi katastrofalna  slika. Enako je pri nas. Po pohajanju razgrajačev po Ljubljani smo imeli včeraj že 48% pozitivnih. Upam, da bodo sedaj končno prepovedali ta zbiranja. 

 

 

Napisano

Ne verjamem, da so protesti problem, ker gre za dogodek na prostem kjer se virus ne širi toliko. Tu gre predvsem za politično stvar, ker zaplankane vlade ne marajo, da ljudje protestirajo čez njih. Leta 2021. Nisem za proteste, ampak to je neka osnovna pravica v civilizirani družbi.

Največji problem so druženja na zaprtem, službe, širjenje virusa med domačimi gospodinjstvi.

 

image.thumb.png.f8bf66729fe6d69b65af7c6a63fbc87f.png

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 12 minutami je g.Wankel napisal:

Ne verjamem, da so protesti problem, ker gre za dogodek na prostem kjer se virus ne širi toliko. Tu gre predvsem za politično stvar, ker zaplankane vlade ne marajo, da ljudje protestirajo čez njih. Leta 2021. Nisem za proteste, ampak to je neka osnovna pravica v civilizirani družbi.

Največji problem so druženja na zaprtem, službe, širjenje virusa med domačimi gospodinjstvi.

 

image.thumb.png.f8bf66729fe6d69b65af7c6a63fbc87f.png

Moja, sodelavka je fasala prav na protestih covid. In potem se je družila in okužila še sedem drugih. Tako da ja, okužili so se v zaprtih prostorih a od prenašalke, ki se je okužila na protestih. In kdo ve, koliko je takih primerov. 🤔

 

 

Napisano
pred 10 urami je scania napisal:

V familiji sta trenutno sestra in njen v bolnici (ni cepljen noben) oče in mami sta cepljena zbolela in gre na bolje sta imela kar močno obliko ampak če nebi bila cepljena bi bila zagotovo v bolnici ali kje drugje. Tako da moje mišljenje če pogledam svojo družino, cepljenje pomaga, ko si pa tako daleč da je že na meji z bolnico si pa vesel če ti pomaga magari 20%. Vsem ki dvomite pridite si probat k nam pa da vidite kakšen bo potek. Sam sem imel pred letom dni korono in to kar imajo sedaj moji je 40% kar sem imel jaz, hvala bogu sem cepljen in se na pozivitvenega grem, ker nocem tega dozivet kar trenutno dozivlja moja familija. 

@scania te popolnoma razumem in vem kako te stvari s kovidom zgledajo v resnici ne pa tiste fore,"rekla kazala"....

Vozim pacienta,ki je komaj preživel na respiratorju in je bil hudo zdravstveno prizadet. Mnogi niso imeli te sreče.☹️

V tistem obdobju jih je pa 15 umrlo,ki so prav tako bili priklopljeni! 😭

Eni se še vedno zajebavajo a na srečo jih je vedno manj in slej ko prej bodo prišli k pameti,nekateri mogoče prepozno.....

Želim ti veliko sreče in vsem tvojim,da bi čim lažje prebrodili vse težave,ki vam jih je prinesel kovid.....:bravo:

Napisano
pred 7 urami je Bini napisal:

@scania te popolnoma razumem in vem kako te stvari s kovidom zgledajo v resnici ne pa tiste fore,"rekla kazala"....

Vozim pacienta,ki je komaj preživel na respiratorju in je bil hudo zdravstveno prizadet. Mnogi niso imeli te sreče.☹️

V tistem obdobju jih je pa 15 umrlo,ki so prav tako bili priklopljeni! 😭

Eni se še vedno zajebavajo a na srečo jih je vedno manj in slej ko prej bodo prišli k pameti,nekateri mogoče prepozno.....

Želim ti veliko sreče in vsem tvojim,da bi čim lažje prebrodili vse težave,ki vam jih je prinesel kovid.....:bravo:

Hvala. Upamo na najboljše.

Napisano
dne 1. 11. 2021 ob 11:45 je scania napisal:

V familiji sta trenutno sestra in njen v bolnici (ni cepljen noben) oče in mami sta cepljena zbolela in gre na bolje sta imela kar močno obliko ampak če nebi bila cepljena bi bila zagotovo v bolnici ali kje drugje. Tako da moje mišljenje če pogledam svojo družino, cepljenje pomaga, ko si pa tako daleč da je že na meji z bolnico si pa vesel če ti pomaga magari 20%. Vsem ki dvomite pridite si probat k nam pa da vidite kakšen bo potek. Sam sem imel pred letom dni korono in to kar imajo sedaj moji je 40% kar sem imel jaz, hvala bogu sem cepljen in se na pozivitvenega grem, ker nocem tega dozivet kar trenutno dozivlja moja familija. 

Držim pesti in verjamem,da se bo vse dobro izteklo .

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
    • Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." -  "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
    • S kolegi smo jo gledal po spustu z Rombona in nismo bil dovolj korajžni, pa tudi nismo neke ultralahke kategorije in bi bili lahko hitro glavni akterji v črni kroniki, heh
    • Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več.
    • Ker se ne upaš zares pogledat v ogledala.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.