Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 9 urami je NevLado napisal:

@Boss evo ko si takrat tako jamral nad novodobnimi zvarki, tvoje cepivo je sedaj na voljo, pa da te vidim, če si takrat samo besedičil v prazno 😛 

 

 

https://www.24ur.com/novice/korona/v-slovenijo-prispelo-cepivo-proti-covidu-19-novavax.html

Kar je reku je reku......😊

 

pred 4 urami je SpEkTr napisal:

Zakaj bi se, če smo vsi preboleli v obliki navadne viroze emoji848.pngemoji23.png

Kolikor vemo še ni prebolel,razen če bo zdaj na hitro......😲

Napisano

Haha humoristi, a tole je sploh še aktualno - a nismo zadaj korono z ukrajinsko krizo menjali?

 

Se pravi predlog je torej, da se dajmo cepit na zalogo, ker mogoče ne bo smrkav nosek... predlagam, da še vsak svojo kalašnikovko pa kak armbrust nabav - just in case, če mogoče pridejo Rusi tud k nam pogledat kako se mamo.

33112_1.png

Napisano
Me zanima kaj bi rekli vsi, ki so umrli s to navadno virozico  
Ne vem, podobno kot če bi za gripo.
Napisano
pred 4 urami je Boss napisal:

Haha humoristi, a tole je sploh še aktualno - a nismo zadaj korono z ukrajinsko krizo menjali?

 

Se pravi predlog je torej, da se dajmo cepit na zalogo, ker mogoče ne bo smrkav nosek... predlagam, da še vsak svojo kalašnikovko pa kak armbrust nabav - just in case, če mogoče pridejo Rusi tud k nam pogledat kako se mamo.

Ee sm točno vedu kaj boš reku :lol:

Napisano
pred 45 minutami je NevLado napisal:

Ee sm točno vedu kaj boš reku :lol:

 

Itak. 👍

 

 

Napisano

Ali res eni znate samo podjebavat? Ste zato, ker ste se cepili, vredni kaj vec in ste bogovi? Res eni zante samo zdrahe delat… in potem, ko nekdo kaj napise, pa je odgovor v stilu… “saj se samo hecam”… Zalostno res… 🤮 In potem se cudite, zakaj je toliko sovrastva in razdvojenosti?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 6 urami je Jest napisal:

Ali res eni znate samo podjebavat? Ste zato, ker ste se cepili, vredni kaj vec in ste bogovi? Res eni zante samo zdrahe delat… in potem, ko nekdo kaj napise, pa je odgovor v stilu… “saj se samo hecam”… Zalostno res… 🤮 In potem se cudite, zakaj je toliko sovrastva in razdvojenosti?

Ne hecam se to je resnica in če se kdo vidi v tem se mu opravičujem, da ne bo ogenj v strehi... 😉

Drugače pa je 'žalostno' to, da zavračaš znanost na račun politike😟 Zato pa je vsak dan 10-20 mrtvih zaradi necepljenja ne zaradi cepljenja... 😓

Napisano

A lahko ze enkrat nehate tezit s temi floskulami? Politika tukaj res nima nobene direktne zveze... vsaj pri meni ne... in verjamem, da je tudi pri precej drugih tako ... Vidis samo eno resnico... in slepo verjames vanjo... Lahko pa pri trenutni situaciji v Ukrajini vidis, kako nas lahko mediji vlecejo za nos. Eni porocajo eno, drugi drugo... odvisno na kateri strani je kdo ... In se kako drzi to, da ce nekaj dovolj dolog ponavljas, zacne vse vec folka verjeti, da je vse tako, kot pisejo ... 

 

Ampak opazam, da tisti, ki ste cepljeni, se najbolj tezite nam necepljenim... in to me moti... Ker namesto, da bi se pogovarjali kot "prijatelji", se gledamo kot "sovrazniki"... Jaz ravno zato precej manj pisem tukaj na forumu... Poskrbim za to, da zadeve laufajo... vse manj pa imam veselja karkoli napisat... ravno zaradi "vseckarjev"... ki sproducirate ogromno stevio sporocil brez neke vsebine ... samo z nekaj smajliji in vecinoma brezveznimi vsebinami... 

 

To je moje osebno mnenje in lahko pocnete, kar hocete... samo ne se potem cudit in rect, da niste vedeli... :(

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 11 minutami je Jest napisal:

A lahko ze enkrat nehate tezit s temi floskulami? Politika tukaj res nima nobene direktne zveze... vsaj pri meni ne... in verjamem, da je tudi pri precej drugih tako ... Vidis samo eno resnico... in slepo verjames vanjo... Lahko pa pri trenutni situaciji v Ukrajini vidis, kako nas lahko mediji vlecejo za nos. Eni porocajo eno, drugi drugo... odvisno na kateri strani je kdo ... In se kako drzi to, da ce nekaj dovolj dolog ponavljas, zacne vse vec folka verjeti, da je vse tako, kot pisejo ... 

 

Ampak opazam, da tisti, ki ste cepljeni, se najbolj tezite nam necepljenim... in to me moti... Ker namesto, da bi se pogovarjali kot "prijatelji", se gledamo kot "sovrazniki"... Jaz ravno zato precej manj pisem tukaj na forumu... Poskrbim za to, da zadeve laufajo... vse manj pa imam veselja karkoli napisat... ravno zaradi "vseckarjev"... ki sproducirate ogromno stevio sporocil brez neke vsebine ... samo z nekaj smajliji in vecinoma brezveznimi vsebinami... 

 

To je moje osebno mnenje in lahko pocnete, kar hocete... samo ne se potem cudit in rect, da niste vedeli... :(

Jaz osebno pa nikomur nič ne zamerim, ker se zavedam in vem, da se marsikaj napiše tako kot si ti zdajle napisal, razume se pa lahko tudi malo drugače. :nevem: 👍

Napisano (urejeno)

Ta forum je itak postal "kr neki" in ne bo imel več kmalu veze z Mazdami. 

Tudi sam nimam več veselja hodit tu gor poslušati "eno-edino resnico". Pa naj bo to o koroni, agresorska vojni Rusov v Ukrajini

... 

Kar se pa tiče razdvojenost naroda je pa to pri slovenskemu narodu prisotna od vedno. In ta je vedno večja. 😉

 

 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

Pa si se kdaj vprasal, ce nisi morda ravno tudi ti eden izmed teh, ki je krivec za to... 

 

Sicer to ni prav nic narobe, da ni vse samo o Mazdah... samo nivo komunikacije jetreba popravit... pa bo vse OK ... Ne pa, da eni pridejo samo zato, da malo poprcajo ...  Preglej malo svoja zadnja sporocila, ko se je slo o akustiki... vsakega, ki je napisal kaj, kar tebi ni vsec, si takoj malo poprcal... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Lahko smo tudi cepilci toliko objektivni in priznamo, da sev omikron ni toliko nevaren kot so bili prejšni ter da tudi cepiva proti njemu ne pomagajo ravno veliko. Sploh vsaka nadaljna doza po drugi.

Še največ je odvisno od imunskega sistema in kaj naredimo z osebno higieno, to pa, kot opažam - se redki držijo.

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 3 urami je g.Wankel napisal:

Lahko smo tudi cepilci toliko objektivni in priznamo, da sev omikron ni toliko nevaren kot so bili prejšni ter da tudi cepiva proti njemu ne pomagajo ravno veliko. Sploh vsaka nadaljna doza po drugi.

Še največ je odvisno od imunskega sistema in kaj naredimo z osebno higieno, to pa, kot opažam - se redki držijo.

Točno tako,zdajle je tretja doza bolj kot ne brezveze ,oktobra pa je bila pametna izbira👍

Res,da ne za vse.....😉

Osebna higiena je pa tako na prvem mestu zato je tudi manj nalezljivih bolezni vseh vrt,ker se ljudje bolj razkužujejo in umivajo kot so se včasih....😊 To bo trajalo iz navade kako leto potem pa po starem naprej....🥴

Napisano
pred 18 urami je NevLado napisal:

Ee sm točno vedu kaj boš reku :lol:

bravo vedeževalec Blaž -  a ti to iz kart al iz zoca? 😜

 

Šala, če se že prcamo mal....

33112_1.png

Napisano
pred 9 urami je Alex napisal:

 

Niso, a so se sami našli. Takoj so začeli isti  nakladati. 😉

Prej "strokovnjaki" za kovid in anticepilci, sedaj po novem strokovnjaki za vojno in vojna vprašanja. 😊

 

Če nekaj ne razumeš, kaj ti nekdo poskuša razložiti, to pač ni nakladanje, ampak nekaj drugega... Vidim pa da te fejst peče, da so celo anticepilci v zvezi s kovid cepljeni imeli večinoma prav.

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 7 urami je Boss napisal:

 

Če nekaj ne razumeš, kaj ti nekdo poskuša razložiti, to pač ni nakladanje, ampak nekaj drugega... Vidim pa da te fejst peče, da so celo anticepilci v zvezi s kovid cepljeni imeli večinoma prav.

😄😄😄👍Še posebej zadnji odstavek je hud. 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

 

Če nekaj ne razumeš, kaj ti nekdo poskuša razložiti, to pač ni nakladanje, ampak nekaj drugega... Vidim pa da te fejst peče, da so celo anticepilci v zvezi s kovid cepljeni imeli večinoma prav.

Aja, ta pa je težka ja; so imeli večinoma prav.... 😀

Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Aja, ta pa je težka ja; so imeli večinoma prav.... 😀

 

Hja, tako je če živiš v mehkurčku - glavna direktorica ameriškega CDC-ja Rochelle P. Walensky je že s stisnjenimi zobmi javno rekla, da so bili glede cepiv preoptimistični in premalo previdni. Ampak važn, da vidva vesta več --- so carry on boys, nothing to see here.

 

WWW.CDC.GOV

Director, Centers for Disease Control and Prevention

 

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

 

Hja, tako je če živiš v mehkurčku - glavna direktorica ameriškega CDC-ja Rochelle P. Walensky je že s stisnjenimi zobmi javno rekla, da so bili glede cepiv preoptimistični in premalo previdni. Ampak važn, da vidva vesta več --- so carry on boys, nothing to see here.

 

WWW.CDC.GOV

Director, Centers for Disease Control and Prevention

 

In ona zdaj vse ve, še malo pa bote Trampa privlekli na plano in rekli on je imel prav..... 😊😀🙈

Kdaj je že tisti dan, ki se nam cepljenim slabo piše..... 🤔

Ps; samo sigurne datume prosim, da se lahko malo pripravim..... 😁

Napisano
Pravkar je Bini napisal:

In ona zdaj vse ve, še malo pa bote Trampa privlekli na plano in rekli on je imel prav..... 😊😀🙈

Kdaj je že tisti dan, ki se nam cepljenim slabo piše..... 🤔

Ps; samo sigurne datume prosim, da se lahko malo pripravim..... 😁

 

Od kdaj pa ti ne verjameš v znanost in stroki? Kaj se je spremenilo v razmišljanju? Tako kot Krek ne verjame EMA zdaj ti ne verjameš šefici CDC-ja. Sej je cool, da ne verjameš, ampak pol bi bilo tud cool, da ji ne bi verjel takrat, ko je silila v obvezno cepljenje vseh od petega leta naprej, ker bomo drugač vsi pomrli. Njena izjava da naraven imunski odziv je ničvreden proti umetnemu s cepivi je pač še ena njena cvetka. Takrat si ji verjel, danes pa ne več. Hmmm, zelo sem zmeden ob takem pristopu.

 

Glede dneva, ki ga iščeš pa ne vem kaj dosti, saj nisem nikoli nič kaj takega izjavljal. Vidim pa da te fejst skrbi a to drži al ne, ker če te ne bi, ne bi niti vlekel takih abotnih zadev na plano - kdaj je tisti dan, ko se nam cepljenim slabo piše.

 

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 36 minutami je Boss napisal:

 

Od kdaj pa ti ne verjameš v znanost in stroki? Kaj se je spremenilo v razmišljanju? Tako kot Krek ne verjame EMA zdaj ti ne verjameš šefici CDC-ja. Sej je cool, da ne verjameš, ampak pol bi bilo tud cool, da ji ne bi verjel takrat, ko je silila v obvezno cepljenje vseh od petega leta naprej, ker bomo drugač vsi pomrli. Njena izjava da naraven imunski odziv je ničvreden proti umetnemu s cepivi je pač še ena njena cvetka. Takrat si ji verjel, danes pa ne več. Hmmm, zelo sem zmeden ob takem pristopu.

 

Glede dneva, ki ga iščeš pa ne vem kaj dosti, saj nisem nikoli nič kaj takega izjavljal. Vidim pa da te fejst skrbi a to drži al ne, ker če te ne bi, ne bi niti vlekel takih abotnih zadev na plano - kdaj je tisti dan, ko se nam cepljenim slabo piše.

 

Kje piše, da ne verjamem, samo pravim, da drek mešate in se oprijemate nekih pozitivnih biljk, ki so kje napisane, da pa sem jaz cepljen sem pa zato, ker imam jajca in sem se odgovorno družbeno odzval v resnih in hudih časih kot se je cca70% državljanov.... 😊

Če bi mene skrbelo se nebi cepil, kot se nisi ti, saj te je takrat hudo skrbelo kako bomo mi poskusni zajčki preživeli to hudo, strašno bavbav cepivo.... 😉

Konec dober vse dobro, ti si vesel, da si se pravilno odločil in tudi jaz sem vesel, da sem eden izmed redkih, ki nisem zbolel in klub cepljenju preživel..... 👍

Aja, svoboda pa tudi nekaj šteje.... 🌍🗾🏔️🌋🏝️🏖️🚡🍻

Popravljeno od Bini
Napisano (urejeno)

Zanimivo, da so Boss in ostali anticepilci prej lepili neke sporne članke in avtorje, ki so jih našli na FB in podobnih "zanesljivih" virih, sedaj po kovid vojni so pa vsi pametni. 😄

Kot si napisal, mi hrabri smo se pravočasno in med prvimi cepili, ostali so pa v senci pametovali, kako nas bo vse pobralo. 🤣🤣 Enako bi bilo, če bi nas kaka država

( bognedaj) vojaško napadla in  bi tej FB vseznalci prvi stisnili rep med noge in gasa iz države. 😉 In potem bi bili iz varnega zavetja zopet najbolj  pametni. 

 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 14 minutami je Bini napisal:

Kje piše, da ne verjamem, samo pravim, da drek mešate in se oprijemate nekih pozitivnih biljk, ki so kje napisane, da pa sem jaz cepljen sem pa zato, ker imam jajca in sem se odgovorno družbeno odzval v resnih in hudih časih kot se je cca70% državljanov.... 😊

Če bi mene skrbelo se nebi cepil, kot se nisi ti, saj te je takrat hudo skrbelo kako bomo mi poskusni zajčki preživeli to hudo, strašno bavbav cepivo.... 😉

Konec dober vse dobro, ti si vesel, da si se pravilno odločil in tudi jaz sem vesel, da sem eden izmed redkih, ki nisem zbolel in klub cepljenju preživel..... 👍

Aja, svoboda pa tudi nekaj šteje.... 🌍🗾🏔️🌋🏝️🏖️🚡🍻

 

Ej vidva z Alexom pa sta dve cvetki - sama dva vlačita tole korono spet na plano in potem se razburjata. Ne vem, jaz potrditve ne rabim, vidva pa jo še kar iščeta - zakaj, če sta prepričana, da imata prav potem sta itak zmagala, ampak glede na vajin odziv imam občutek, da vseeno nista prepričana. 🙃

 

 

33112_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne moreš primerjati Makite z  šrotom od parkside. Najslabša Makita je svetlobna leta nad najboljšim parksideom. Naj samo povem, da sem samo enkrat kupil električni rezalnik od parkside. Med delom ( pri visokih obratih, seveda) je razneslo nož in ostanki so poškodovali ohišje.  Del ohišja se je zaril v stol poleg mene. Dobro, da sem ostal živ. Od takrat ne kupujem več poceni orodja, pa četudi ga rabim samo enkrat. Recimo za razrez dveh desk sem kupil novo Makito baterijsko 36V cirkulano žago. Vem, da jo bom še kdaj rabil.😉
    • Skrajni čas za povečanje motorne moči vozila oz. nakup močnejšega, haha   Obisk črpalke precej prijaznejši do denarnice | 24ur.com WWW.24UR.COM Opolnoči stopajo v veljavo nove cene naftnih derivatov. Liter bencina bo z 1,530 evra cenejši za 6,2 centa, dizel z 1,607 evra za 11,1 centa, kurilno olje pa z 1,200 evra za 11,8 centa.  
    • Pogorela najvišje ležeča kmetija: poginile vse živali, lastnik poškodovan | 24ur.com WWW.24UR.COM Požar je minulo noč zajel najvišje ležečo kmetijo v Sloveniji, kmetijo Bukovnik pod Raduho. Po prvih podatkih Policijske uprave Celje je požar zajel celotno domačijo, tako stanovanjsko hišo kot gospodarska...  
    • Jaz bom malce drugače napisal. Sem sicer vesel,da obstaja Parkside,ker tako pritiska na uveljavljene proizvajalce,da cene ne ponorijo,in tako omogoča tudi navadnim smrtnikom nakup še kolikor toliko dobrega orodja.   Je pa res,da je za to še več made in china dreka. Vidim pa,da so izkušnje z Parkside bolj tako-tako...v povprečju je cca.50% v redu,50% je pa drek. Pa ne moreš se zanesti,da če vzameš "Performance" serijo,da bo po tem OK. Pigledaš na YouTube ali na forume,hitro vidiš,da nima veze,kaj vzameš.   Tukaj bi jaz dodal še eno stvar,ki bolj mene moti-predvsem vrtalni vijačniki so v primerjavi z uveljavljenimi znamkami dobesedno "glomazni". Pa ne,da se hvalim...a npr.Metabo LTX BS serija je po gabaritih manjša kot vsak Parkside 20V vrtalni vijačnik...če odmisliš nastavek za baterijo,je zelo primerljiv z Parkside 12V vrtalnim vijačnikom. Še ena stvar,ki me moti,pa je dejstvo,da Parkside "laže" pri navedbah podatkov. Pri vrtalnih vijačnikih npr. navaja le max."trdi" navor,in še ta je "zlagan". OK,po mojem mnenju navor ni najpomembnejši podatek pri tej vrsti orodja,a trend vseeno gre v smer "več je bolje"...vsaj če se gleda vse popularne "teste" na YouTube. Tukaj,se vsaj v mojih očeh hitro relativizira "nizka cena", ker če npr. en Metabo BS 18 LT BL pri navoru potegne enako kot npr. "vrhunski" Parkside za okroglih 80€ (v kovčku,brez baterije in polnilca)...pa sem takrat oba BS in SB,ki ju imam dobil za...ne vem več🤔...120€/kom. se mi zdi...tu nekje-bi moral preveriti. Pa bo Parkside škripnil,bo "za v kanto",za Metabo pa dobiš vse dele...itd,itd...   Res pa je tudi,da za tistih 40€, ko je v akciji tisti najbolj simpl-osnovni Parkside v kovčku,z 2Ah baterijo+simpl polnilec...tukaj seveda za tistih 2-3x na leto kak vijak,luknjo...seveda-bolje "slabo" vijaciti na stroj,kot pa "na roke"... Sicer pa kot zmeraj-pri cvenku se vse ustavi-čisto razumljivo,za to pa vsak zase ve. Jaz zase vem,da cca.650€ ali več samo za stroj za kovičenje ne dam..za tistih par krat...seveda profesionalni krovec to nuca,in si ne more privoščiti,da če škripne,da gre stroj "v kanto",ker pri njem stroj mora delati-kaj drugega ni alternativa. Za to pa je seveda v redu,da obstaja tako profi roba,kot tudi cenejša orodja. Bi pa vseeno rad pripomnil,da zna Parkside-Performance serija biti malce zavajajoča,misleč,da je to "profesionalno" orodje. Ne bo držalo,ker že zaradi cvenka ne more biti. Po mojem je nekje v rangu cenejše ponudbe strojev Makita,ki so namenjeni DIY-u in čisto nič višje....moje mnenje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.